10 Przykład bardzo małej kuchni

10 Przykład bardzo małej kuchni

Ten mały modułowy kuchnia jest tworzony przez niemiecki projektant i Christina Norman Laas Ebeltom. Kuchnia jest tylko jeden metr kwadratowy w formie zamkniętej i może w tym stanie służyć stole. Książka zawiera kuchenkę mikrofalową, lodówkę, kuchenkę i szafkę na różne naczynia, kuchnia i naczynia.

Kuchnia z «Koło ®» jest idealny do małych pomieszczeń. Zajmuje 1,8 metrów kwadratowych i posiada wszystkie cechy typowej kuchni. Całkowicie okrągłe, obraca się o 180 stopni, łączy zlew, kuchenkę mikrofalową i zmywarkę.

Następny rozwoju zrobił Robert Shierdzhotto i Ulrich Kohl. Kuchni jest dostosowana do indywidualnych wymagań klienta ze względu na to, że składa się z dwóch modułów, które mogą przyjmować sześć różnych ustawień. Kuchnia wyposażona jest w kuchenkę gazową, zlewozmywak, naczynia do przechowywania szuflad.

360 stopni kuchnia zaprojektowana Farzisko zimę, Katarzyna Silliman i Ulrike Sandnerom. To elastyczne urządzenie mobilne może być przydatna w takich dziedzinach, jak gotowanie, jedzenie i czyszczenia jej. I może być obracany o 360 stopni.

Kuchnia «Studio» od Fendi Pobranie jednej strony kompaktowy, z drugiej — jest pełen luksusu. Jego całkowita długość wynosi 246 cm, ale w niej znajdą Państwo wszystkie niezbędne urządzenia.

Znana firma projektowa «Stewart i Justin Case» stworzyć mobilną projektu, który łączy wszystkie istotne elementy kuchni. zebrano w zwartej konstrukcji. Zaprojektowane przez projektanta Maria Labish i Andreas Nazaire, to kuchnia może być zdemontowane w wielu różnych konfiguracjach, wyposażony jest w umywalkę, suszarkę, półki i stół dla czterech osób.

Ten -dizaynerskaya rozwoju dla małych kuchni Christopher Meyer i Vicki Mueller, który zebrał wszystkie istotne elementy przestrzeni w kuchni w jednym meblu. Zapewnia również miejsca do przechowywania żywności oraz możliwością tworzenia mały, ale wygodny stół.

I to składane meble kuchenne zaprojektowane przez Albrechta Seeger i Martin Blade. Ma wszystko, co potrzebne do gotowania, i może pomieścić do 3 osób.

Pamięć mojej babci na koncepcji projektowania niewielką kuchnię z Klausem Michel, który zaproponował nową perspektywę na zapomnianych starych, dobrych kuchennym kredensie. Rozwój ten trwa tylko 4 metrów, są zamknięte w zwykły piersi i eksplodował — wygodne i duże biurko.

I aby zakończyć nasz przegląd projektu koncepcyjnego Louis chce Bernardi. Jego kuchnia set nie tylko swoich potrzeb, ale także zajmuje niewiele miejsca, co czyni pracę w kuchni o wiele wygodniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

To wszystko, co chcieliśmy powiedzieć o nowych poglądów na temat mebli dla bardzo małych kuchniach. Cóż, to, co z zaproponowanych pomysłów wybierzesz Wystrój kuchni. zdecydować, oczywiście, ci.

Share →