15 ćwiczeń ze sztangą i naleśniki z baru

15 ćwiczeń ze sztangą i naleśniki z baru

Ćwiczenie 1

Wyciskaniu ze sztangą

Wyciskaniu ze sztangą mogą być wykonywane albo na ławce, czy jest jeden w domu lub na podłodze. Jeśli wielkość swoich naleśników nie będzie można przejść w barze, który znajduje się na piętrze, a następnie zamknąć wszystko pod naleśniki, więc można wycisnąć do niego. Gdy to zrobisz, ugnij kolana, opierając obie nogi mocno na podłodze, garbić się lekko i delikatnie ćwiczenia.

Istnieją dwa warianty tego ćwiczenia jest standardem w wersji podnoszenia sztangi kłamstwa, i można bardziej skupić się na grupy mięśni klatki piersiowej. Robiąc to ćwiczenie trochę inaczej niż zwykle. Aby to zrobić, z bliska uchwyt sztangi, łokcie zorganizować i poruszać się trochę z boku, tego ćwiczenia jako częściowego powtórzenia i pominąć bar tylko 15 — 20 cm.

Opcja ta znacznie wzrośnie obciążenie mięśni klatki piersiowej.

Francuska prasa z sztangą

Push-up z obsługą

Rozwód w parze z naleśników

Podnoszenie naleśniki triceps

Ławka pręt siedzącej lub stojącej

Wzruszyć z sztangą

Ćwiczenie 8

Martwy ze sztangą

W tym ćwiczeniu są dwa style wykonywania martwego ciągu:

1.Klasicheskaya martwy.

2.Stanovaya trakcji w stylu «Sumo».

Wystarczy pamiętać, martwy w stylu «Sumo» jest używany tylko w trójboju siłowym dla podniesienia maksymalnej wagi, jeśli was z nigdy nie pracował to nie powinien nawet być podjęte, jeśli nie są gotowe do konkurowania. Ten sam styl «Sumo» wykorzystujących niewielkie sportowców są więc łatwiej zdać ten styl punkt martwy, jeśli jesteś na tyle duża, sportowiec powinien nadal pracować w «Classic» stylu.

Choć nikomu.

Dla wszystkich przybyszów radzimy skorzystać z martwego «Classic», ponieważ jej łatwiej nauczyć się, jak w domu jest bardziej akceptowalne.

To ćwiczenie wymaga większej uwagi na technikę wykonania, tak w każdym razie, nie gonić duże ciężary!

Również w «Classic» ma dwa warianty tego ćwiczenia.

1. Niniejsza obniżyć bar tuż poniżej kolana (radzę wszystkich przybyszów).

2.Opuskat i podnieść sztangę z podłogi tylko (zaawansowane metody wykonania).

Ćwiczenie 9

Siła w zboczu bieguna

Jednym z najlepszych ćwiczeń dla rozwoju plecy, o ile oczywiście wykonać go prawidłowo. Co by to działać prawidłowo na wadze tutaj nie trzeba całość w odpowiedniej techniki, to jest to, że podczas podnoszenia maksymalnie sztangi wykluczyć szarpnięć. I najważniejsze, kiedy sztanga podnoszenia spróbować jak najwięcej przy jednoczesnej redukcji mięśnie pleców, z prawem przenoszenia ramiona wrócić trochę, minimalizując mięśni pleców.

Aby dowiedzieć się jak poprawnie wykonać to ćwiczenie, trzeba będzie sporo czasu, aby nauczyć się go i sprawiają, że największy sens!

Istnieją również dwie wersje tego ćwiczenia zwykle przyczepność i dłonie z dala od ciebie. Spróbuj obie opcje i wybrać dla siebie taką, która będzie bardziej skuteczne dla Ciebie.

Oprócz standardowego trakcji można wykonać to ćwiczenie w stylu T-szyi, podnosząc tylko jeden koniec paska, nie bierz zbyt dużo wagi ważną technikę, a nie ciężar …

Ćwiczenie 10

Przysiady przednie

Share →