20 Sekrety najbogatszych ludzi na świecie

20 sekretów najbogatszych ludzi na świecie

Zwykli ludzie spędzają dużo czasu do inwestowania. Bogaci ludzie nauczyć się mądrze inwestować. Oto 20 zasad postępowania z pieniędzy, polecane przez osoby, które osiągnęły ogromny sukces.

1. Naucz się patrzeć w przyszłość.

Przed rozpoczęciem działalności gospodarczej, wyobrazić sobie efekt końcowy. I jasny obraz. Oczywiście, wyobraź sobie, że chcesz uzyskać. Jak twoja wspólnota, twój świat będzie zmienić w sobie, jak dużo pieniędzy, połączenia i możliwości jej przyniesie. Opracowanie chęć osiągnięcia swoich marzeń.

W tym głosowaniu, i negatywne konsekwencje swojej decyzji. Pomyśl o negatywnych konsekwencjach i ryzyku związanym z przyszłości i jak można korzystać z tych ryzyk na ich korzyść, manipulując nimi.

2. Opracuj swój osobisty plan finansowy.

Biznes – jest to przede wszystkim wiedza finansowa. Dowiedz się, jak odróżnić aktywny od pasywnego, aktywny od pasywnego dochodu, metali szlachetnych z blichtru. Wyznaczyć sobie cel, który zapewni jasną strategię wyjścia. Podstawowe poziomy planu: w celu zapewnienia rezerwy (w przypadku działania siły wyższej), planu bezpieczeństwa (wydatki przekraczają swoje dochody), plan komfortu i bogactwa planu.

Zanotuj ścieżkę, jak dotrzeć do nich w prosty sposób, aby mogli zrozumieć, nawet dziecko pięciu.

3. Tworzenie kapitału początkowego.

Opcje dla stolicy: uzyskać kredyt, sprzedać swój pomysł; Zarabiaj pieniądze na zakup i sprzedaż produktów płynnych (takich jak nieruchomości lub papierów wartościowych); znaleźć patrona; przyciągnąć inwestora strategicznego; stworzyć firmę; współpracować z tak samo jak ty. Po tym, zainwestować w coś, co przynosi pasywnego dochodu.

4. Dlaczego warto wyważać otwartych drzwi, gdy można go kupić i jeździć.

Zasięgnąć profesjonalnej porady. Nie możesz wiedzieć wszystko o wszystkim, więc ważne, zespół najlepszych specjalistów. Skorzystaj z doświadczenia i czasu innych.

Szczególnie ważne są ekspertami w dziedzinie rachunkowości i prawa, które pozwolą Ci uzyskać niezbędne środki, aby zminimalizować koszty i zapewnić ryzyka.

5. Zapoznaj się z doświadczenia innych.

Zwykli ludzie spędzają dużo czasu do inwestowania. Bogaci ludzie nauczyć się mądrze inwestować. Dowiedz się, co bogate inwestować i jak udało. Zauważmy, że pozwala innym osiągnąć sukces, a ci, co najważniejsze.

Sprzedam informacji. W tym wieku informacji, rządzi światem. Znajdź sobie mentora.

Można pracować na nim, nawet za darmo, jak wielcy mistrzowie pracował jako praktykant w innych mistrzów. Pamiętaj, że doświadczenie uczenia się, kupujesz kawałek umiejętności tej osoby.

6. firm – To silne emocje i silne nerwy.

Wyceny inwestycji nie w kategoriach jej piękno, blask i pragnień, które powoduje, ale pod względem rentowności. Miejcie odwagę podejmować decyzje szybko. Mają silne pragnienie, aby inwestować w biznesie, tak, że będzie to wzrost jej wartości.

Jeśli inwestycja przynosi stratę, mają wewnętrzną siłę, by go porzucić.

7. Sukces – 10% szans — 90% cierpliwość.

Wiele osób nie jest osiąganie zysków, ponieważ nie wierzą w siebie i iść na odległość, przed osiągnięciem celu z 1 kroku. Jeśli masz plan, po nim. Zmień go, jeśli znajdziesz najlepsze rozwiązanie, ale zawsze cel.

Pamiętaj, wytrwałość, ostrość, ciężka praca – Ważnym elementem sukcesu podczas pracy na tworzenie i doskonalenie systemów.

8. Czy firma tylko, że w końcu zamieni się w pieniądze.

Jeśli wziąć to przepis z tą zasadą, zawsze będziesz miał wolny czas i pozytywny przepływ gotówki. Zanim zdecydujesz się na działania, obliczony zysk z niego. Skoncentruj się na: 1) otrzymanie pasywnego dochodu z majątku i 2) w celu poprawy systemów.

9. Bluff do mety.

Jednym z głównych umiejętności sukces w biznesie, są umiejętności komunikacyjne. Jeśli potrzebujesz, aby przyciągnąć najlepszych talentów, zwrócić im zdjęcie swojego snu, jakby to stało się już rzeczywistością. Żyją tak, jakbyś prawie osiągnęły swoje marzenia.

Gdy ludzie ci wierzę, jesteś już konieczne, aby osiągnąć swoje marzenia.

10. Przygotuj swój biznes na sprzedaż z pierwszego dnia.

Pamiętaj, że pieniądze pracują dla Ciebie. Szybciej płacić pieniądze, bardziej intensywne, że staje się przepływ środków pieniężnych. Jeśli utworzono firmę, a następnie przygotować go do sprzedaży na początku, jeżeli kupiłeś istniejącego przedsiębiorstwa, należy być przygotowanym, aby go sprzedać.

Praca w branży, aby stworzyć system, a zespół do działalności funkcjonował bez bezpośredniego zaangażowania.

11. Pamiętaj, że w grze, jak również w biznesie, wszystko, co nie jest zabronione.

Pieniądze nie gdzie deptane ścieżki, i gdzie nikt nigdy nie chodził. Więc szukać obiecujących rynków i trendów. Eksperci uważają, że najbardziej skuteczne są obszary, które są ważne dla wszystkich ludzi na świecie: zdrowia, bogactwa, inwestycji, edukacji, bezpieczeństwa.

Wymyślać nowe programy, nowe sposoby sprzedaży i marketingu.

12. Dodać pieniądze pracują dla nich.

Biedni ludzie pracują dla pieniędzy. Bogaty – aby pieniądze pracowały dla nich, nabycia aktywów: nieruchomości, papierów wartościowych i różnych przedsiębiorstw i spółek. Spędzać czas na przejęcia i zarządzania aktywami.

Pamiętaj, że bogactwo — to zdolność do życia bez pracy.

13. Jesteś otoczony przez wiele możliwości. Zawsze i wszędzie.

Bogate wymyślić pieniądze, znalezienie nowych sposobów tworzenia aktywów. Weź te pieniądze w naszym świecie po prostu położyć się pod stopami. Trzeba tylko zacząć zauważać możliwości, które przyniosą Ci pieniądze. Miej oczy i uszy otwarte, jak poruszać się po ulicach, rozmawiać z ludźmi i czytanie gazety, rozmawiając "Tyle" nowe możliwości.

Gdy zobaczysz pierwszą okazję, można nauczyć się widzieć i inni. Daj szanse na rynku, że on potrzebuje, a to przyniesie Ci większe zyski.

14. Pozbądź się niechcianych nawyków: strach, lenistwo, samozadowolenie i brak wiary we własne siły.

Wielu ludzi zrobić nic, bo boją się, że coś nie będzie działać. Następnie można się bać po osiągnięciu wolności finansowej, ale teraz po prostu sprawdzić swój plan finansowy, i cieszyć się samodzielnego uczenia się. Zrób listę swoich lęków i nauczyć się go.

Pamiętaj, że w obawie przed ukrywa prawdziwe źródło. Wniesienia powództwa.

15. Idź na nowe horyzonty. Zawsze.

Nie będzie przebita, musimy nieustannie rozwijać. Rozwijać się, rozwijać swoją wiedzę i swoich ludzi. Pamiętaj, że zawsze masz do poprawy następujące umiejętności: komunikacji, przywództwa, zarządzania ich czas, ich emocje, budowanie zespołu, znajomość prawa podatkowego, działalności firm i prawodawstwa w zakresie papierów wartościowych.

Trzymaj swój umysł otwarty na nowe znajomości.

16. Życie – najlepszym nauczycielem.

Dowiedz się, aby zaakceptować wnioski, które daje życie. W przypadku awarii, można położyć swoje ręce, i można go zabrać jako lekcja i okazja do wyciągnięcia na doświadczenie i zysku. Bądź optymistą.

17. Pozwól sobie stać się bogatym.

Stwórz legendę o sobie. Wyszukiwaniu przodków, dostać w nim dowody, że twoja rodzina miała szansę na sukces ludzi. Znajdź bohaterów. Pamiętaj, że jeśli im się udało, to możesz z niego.

Szukaj fakty biografia, wskazujący na doświadczeniu w tworzeniu aktywów i otrzymania pieniędzy przy użyciu czasu i pieniędzy innych ludzi. Uwierz w to, co godne, by stać się najbogatszym człowiekiem na świecie.

18. sposób myślenia – Twoim głównym źródłem informacji.

Jeśli twój umysł i język jest używany prawidłowo, "skuteczny" słowa może być najważniejszym źródłem. Nigdy nie mów "Forum" i "Nie mogę"Porozmawiaj "Tyle" wszystkie nowe i znane, jak również "W jaki sposób można to osiągnąć", "Jak mogę sobie na to pozwolić", Następnie należy znaleźć sposób, aby ten cel osiągnąć.

19. Zanim się – nauczyć się dawać.

Niestety, a zostaniesz nagrodzony. Bądź hojny, nawet jeśli nie od razu daje natychmiastowy zysk. Życzliwość, otwartość, hojność zawsze się opłaca. Poświęcić czas i uwagę dla przyjaciół, rodziny i bliskich, ich zdrowia i rekreacji.

Czy to – potężne zasoby dla swoich działań, które dają Ci wsparcia na drodze.

20. Znajdź coś, co cię podnieca prawdziwą pasję.

Powiedz pasją – to połączenie miłości i nienawiści. Dopóki ludzie nie będą czuć pasję do czegoś, to będzie trudne do osiągnięcia. Pasja — energia w twoim życiu.

Dlaczego kochasz to, co chcesz i dlaczego nienawidzę siebie za to, czego nie można osiągnąć.

Share →