34 tydzień ciąży

34 tydzień ciąży

Twój czas: 34 pełnych tygodni. Jesteś teraz 35 tygodni ciąży.

Jak jest dziecko

Jeśli doświadczył powodu ryzyka przedwczesnego porodu. Teraz można się zrelaksować. Zazwyczaj dzieci urodzone w 35 tygodni rodzą się zdrowe i może istnieć bez żadnych problemów. Płuca dziecka są dojrzałe i hipotetyczne problemy z oddychaniem mogą być obsługiwane bez trudności.

Więcej informacji na temat rozwoju dziecka w tym okresie ciąży znajdziesz tutaj.

Jak zmienić swoje życie

Być może czujesz drętwienie lub ból bóle w okolicy łonowej — głowa dziecka wywiera presję na zakończeniach nerwowych. Jak zwykle w tym stan przygotowań do narodzin, spróbuj technik relaksacyjnych. różne pozy i masażu. których uczono na kursach. Jeśli uczucie jest bardzo bolesne i nieprzyjemne, skonsultować się z lekarzem.

Pomyśl o przyszłości

Twoje dziecko urodzi się w przyszłym miesiącu. Jeśli nie wybrano szpital, nadszedł czas, aby zacząć szukać. Możesz zadzwonić do najbliższego szpitala macierzyńskiego i odwiedzić je osobiście poznać procedurę rejestracji, jeśli po przybyciu na walkach. doprowadzić cię szybko w tym szpitalu, tylko w wyspecjalizowanym ze względów medycznych, na przykład, z powodu cukrzycy lub choroby nerek.

Dowiedz się inne ważne kwestie: jak monitorować stan dziecka podczas porodu. odnoszą się one do jedzenia i picia podczas porodu jest dozwolone bezpłatny zachowanie matki, czy jest w szpitalu, niektóre lub wszystkie pola są w ogólnym oddziale, jest to możliwe partnerskie narodziny i zdrowotne certyfikaty i rzeczy osobiste, że ma przynieść. Zapytaj możliwości dla tych, którzy przyjeżdżają do porodu w warunkach polityki MLA LCA (dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne, która jest wypłacana po porodzie).

Jeśli twój partner planuje uczestniczyć narodzin. Czy on wie, co ze sobą zabrać do szpitala? Ponadto toaletowej może chcesz wnieść coś do czytania lub kamery. Jeśli Twoja druga połowa jest nerwowy, może porozmawiać z doświadczonymi tatusiów i dowiedzieć się, jak zachować spokój podczas porodu i jak stać się idealnym partnerem w pracy.

Uznyte że przyszłych matek myśleć o obecności męża w chwili urodzenia.

Ciąża Porady: podnoszenia rewolucja!

W późniejszych etapach, że bardzo trudno jest zwinąć się z boku na bok w łóżku. Aby pozbyć się męczarni, jedwabne lub zakupu dużych satynowe piżamy, w którym tak łatwo wsunąć!

Społeczność

Czekasz na bliźniaki? Dyskutuj z innymi członkami naszej społeczności. jak przygotować się do wyglądu noworodka w domu.

Share →