4 Serwis tworzy kolaż Internecie

4 Usługa tworzy kolaż Internecie

Stylowe, oryginalne kopie obrazów przyciągnie więcej uwagi niż tylko jednego określonego w galerii obrazów i nie ma znaczenia czy w serwisach społecznościowych lub stronie / blogu. Zwłaszcza jeśli collage towarzyszyć będą podpisy, a nawet…muzyka.

Strona picture2life.com  line może być wykonana «Maski» zdjęcia, tworzyć banery na swojej stronie na Facebooku, zbudować niezwykłe kolaże i zdjęcia procesowych. Wszystko w Internecie. Co się stało jest łatwe przesyłanie lub dystrybucję na Facebooku, Twitterze i innych serwisach społecznościowych.

Inna prosta usługa, która działa w języku rosyjskim, photovisi.com. On jest intuicyjny i łatwy w użyciu, przeznaczone wyłącznie dla tworzenia i rozpowszechniania kolaży.

W kizoa.com można zrobić nie tylko kolaże zdjęć pobranych z komputera lub swojego profilu na Facebook, oraz edycji zdjęć i tworzenia multimedialnych pokazów slajdów.

Plik ten wynik i dystrybuowane w Facebook, Twitter, kod jest wstawiany w miejscu, pokaz slajdów, można przekonwertować film i przesłać do YouTube.

Ale najciekawszy serwis w celu stworzenia prawdziwie kolaże multimedialne, które udało nam się go newhive.com znaleźć. Teraz strona jest w fazie testów beta i zostać jego klientem należy wysłać prośbę o zaproszenie.

Newhive.com pozwala na dodanie tekstu, zdjęć, tła, wideo i dźwięku w kolażu. Kolaż można pobrać do rozprzestrzeniania się w sieci społecznych lub odwrotnie – do zamknięcia.

Share →