5 Argumenty na rzecz przyjaźni.

5 argumenty na rzecz przyjaźni.

Przyjaźń między ludzkich relacji powszechne i ważne relacje. Ludzie żyć bez przyjaźni nie można. Oprócz znanego prawdziwej przyjaźni

Bez względu na to, jak spędzić czas razem — filiżankę herbaty lub filmu, będzie się opłacać. Samotność nie tylko czyni nas niezadowolony, może nawet zabić. Naukowcy z University of Chicago przeanalizowali dane z kilku badań, które dowiodły, że pojedyncze osoby są bardziej podatne na uszkodzenia, zatrzymując je na drodze życia.

Zwiększa to poziom adrenaliny, mobilizując obronne organizmu i stałe poziomy wyścigowe hormonów stresu może prowadzić do nadciśnienia tętniczego, zawału serca lub udaru mózgu.

Zaangażowanie na rzecz zdrowego stylu życia może być zaraźliwe, zwłaszcza gdy chodzi o jedzenie. Wszakże firmy, jak to jest znane, jest podwójnie smaczne. Amerykańscy naukowcy przeprowadzili badania globalnego udziałem ponad 12 000 osób, studia aspekty, które są związane z chorobami serca.

Okazał się ciekawy wzór: cienkie ludzie są przyjaciółmi z chudego i w całości, co do zasady, i przyjaciele nadwagę. Innymi słowy, nasze najbliższe otoczenie, a silny wpływ, jak odnosimy się do ich własnego zdrowia.

Jest to niezaprzeczalny fakt, że ludzie, którzy nie masz na życie osobiste, bardziej niż inne podatne na depresję, alkoholu i uzależnienia od narkotyków. Dzięki przyjaciółmi masz szansę na poprawę umiejętności komunikacyjnych, które będą przydatne w relacjach z płcią przeciwną. Kto, ale bliskiego przyjaciela, może bez ogródek mówią o swoich braków, które mogłyby zrujnować nawet najbardziej romantyczny dzień, takich jak zwyczaj przerywania wszystko czasu ani ochoty na przewlekłą opieszałość.

Ktoś z Twoich znajomych jest chory lub depresję? Najczęściej jest to odwiedził. Według badań przeprowadzonych w USA, podczas której lekarze monitorowania pacjentów z chorobą niedokrwienną serca u kobiet z wąskim kręgu znajomych ryzyko śmierci w ciągu najbliższych dwóch do czterech lat był dwukrotnie wyższy niż w bardziej przyjaznych pań. Nawiasem mówiąc, im więcej znajomych lepsze, jest to przypadek, gdy liczba przejść w jakość.

Więc chodź, aby podnieść morale kolegów pacjenta ze wspólnymi znajomymi: Masz okazję po raz kolejny spotkać się i jeden ważny fakt tego zbiorowego uczestnictwa, kiedy najbardziej tego potrzebuje.

Ostatnie badania wykazały, że ogólnie entuzjazm sportu jest znacznie bardziej skuteczne. Kanadyjscy naukowcy z University of Alberta powiedzieć, że dzieci, które idą do klubów sportowych, z reguły są bardziej towarzyskie i mają wielu przyjaciół. Dotyczy to również dla dorosłych.

Nawet jeśli masz wiele lat z dala od aktywności fizycznej, to jest czas, aby powrócić do nich, nawet dodawanie przyjaciół. Z jednej strony, będziesz miał dodatkową motywację — porozumienie, w którym jakoś niezręcznie odmówić, gdy zamiast szkolenia chce leżeć na kanapie i oglądać telewizję, a z drugiej — wspólnie angażują się w zabawy, w każdym razie, nie jest kimś porozmawiać.

Podoba Ci się to, kliknij na przycisk:
Share →