Almagel: szybkie zwolnienie z zgaga, wzdęcia i bóle brzucha

Almagel: szybkie zwolnienie z zgaga, wzdęcia i bóle brzucha

Wśród leków dla objawowego leczenia chorób przewodu pokarmowego Najbardziej znanym Almagel. Marka jest mocno zakorzeniona na półkach aptecznych wiele lat temu, konsumenci znają «zielony» Almagel zgaga i «żółty» Almagel I od tych wyrażonych bóle brzucha i kilka lat temu nie było jeszcze Almagel Neo — aby pomóc pacjentom z chorobami przewodu pokarmowego, towarzyszy wzdęcia. Almagel Neo z powodzeniem wprowadzony sprzedaż wzrosła jako kupujący szybko docenił zalety leku: złożony wpływ, bezpieczeństwa, łatwości obsługi, wysokiej jakości i przystępnej cenie. Jednak w 2004 roku Almagel Neo przestał dostarczane do Rosji ze względów operacyjnych. W tym roku Smak Almagel Neo Orange jest z powrotem na rynek.

Lek zachował wszystkie zalety, ale nabyte i nowoczesne opakowanie inny -Style pomarańczowy.

Spółka «Actavis» wykonane restyling wszystkich form projektowania wydanie Almagel jest bardziej nowoczesny, ale tradycyjne czcionki i kolor program (Almagel i Almagel) nie zmienił się leki nie są tracone świadomości konsumentów.

Oferujemy informacyjny tabelę, która pomoże farmaceuty polecić narkotyków linię Almagel, w zależności od potrzeb pacjenta

Użytkownik chce kupić apteka lekarstwo

Share →