Balsam do ciała z recenzji Bubchen

Balsam do ciała z recenzji Bubchen

Nowicjusz LadiesProject

Odwołanie

Po pierwsze, nieco odwrotu. To galaretki kupić dziecko od urodzenia, nawet dla rady szkoły dla kobiet w ciąży, ponieważ nie zawiera oleju mineralnego, lub różne inne byak. Dziecko od prawie trzech lat, nigdy nie kupił coś innego, a my z nich korzystać tylko, żadnych alergii, nie ma podrażnienia nie było.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy niezwykłego "dorosłych" balsamy do ciała przestałem cokolwiek ogólne podejście i zimą, lub niedobór witaminy, ale chyba wszystko razem.))) skóra była sucha, swędząca po kąpieli następnego dnia rano, mimo że mleko spowodowane noc i nadal łuskane. Myślę, że wiele osób będzie mnie zrozumieć.))) Nie wiedząc, co jeszcze są zamazane, ale nie będzie porysowany po raz kolejny postanowiła spróbować dzieci Byubhen.

Nie powiedziałbym, że jest coś magicznego, ale rano złuszczanie skóry świąd i znalazłem, który zwykle wykonywał, nie było. Zadbana skóra, miękkie. Film tłuszczu mlecznego nie opuszcza, tak, że w lecie, myślę, że może być bezpiecznie używany.

Mam inny problem pojawia się w zimie — po nogi, sled.den skórę jak na Saharze golenia, swędzenie, czasem nawet mikropęknięcia występują (w drodze, tylko w zimie, latem ma takiego problemu). Z tej galarety nie pracuję, tylko krem ​​Nivea tu w niebieskim uchwyty doniczkowych.

Ogólnie rzecz biorąc, mój werdykt jest — Mleko jest dobre zarówno dla dzieci, jak i ich matek))) Myślę, że bardziej mi eksperyment nie będzie, a skupi się na nim.. Również polecam!

Share →