Biorevitalization. Wtrysk technika odmładzania

Biorevitalization. Wtrysk technika odmładzania

Jak to działa:

Biorevitalization Technologia wtrysku jest wprowadzenie substancji biologicznie czynnych, odmładzania niechirurgiczne i skuteczny sposób, aby przedłużyć swoją młodość. Jak wiesz, starzenie się skóry jest nie tylko twarz nie jest na próżno ręce i dekolt są najbardziej uderzające wskaźniki wieku. Z biorevitalisation może być skutecznie i efektywnie wpływa na wiele obszarów ludzkiego ciała, co brak kwasu hialuronowego – Głównym źródłem młodości skóry.

Biorevitalization – To nie tylko poprawia wygląd skóry, jest przywrócenie jej elastyczności i wilgotności pojemności – zasadnicze cechy zdrowej skóry. Z wiekiem skóra traci kwas hialuronowy i techniki biorevitalisation pozwala stosować mikroiniekcję leków z kwasem w celu przywrócenia jego zawartości, a w końcu normalizacji procesów metabolicznych w skórze, w ten sposób eliminując wiele wad skóry i uzyskuje trwały efekt estetyczny, co zwiększy tylko z odzysku Właściwości fizjologiczne tkaniny. Kwas hialuronowy jest częścią tkanki łącznej, oraz bierze udział w regeneracji skóry, daje objętość skóry.

W naszej klinice biorevitalization wykonywane przez doświadczonego lekarza kosmetologa. Plan postępowania jest indywidualnie i odpowiednio dobrany lek, liczby procedur i urządzeń do ich wprowadzenia.

Przygotowania do biorevitalisation:

M-HA 18 — nowy, rewolucyjny lek z firmy Laboratoires Filorga. 18 M-HA – to biorevitalizant przedłużone działanie. Jego działanie utrzymuje się przez kilka miesięcy.

 • Pluryal Booster (Plyureal Booster) NOWOŚĆ!

  Pluryal Booster — nowe i innowacyjne unikalny produkt przeznaczony do głębokiego przywrócenia struktury skóry. Szczególne właściwości przeciwutleniacza propagator jest efektem wielu gama na różnych mechanizmów i objawów starzenia się skóry.

  • Skóra staje się lepsze, czystsze, zdrowsze;
  • redukuje zmarszczki;
  • zwiększa wilgoć;
  • obrzęk staje się mniej.
  Share →