Biszkopt

Biszkopt

Ciastka tłumaczone z pomocą włoskich «pieczone dwa razy.» Klasyczne herbatniki z mąki, cukru i jaj. Smaczne przepis herbatniki może zawierać ser, śmietana, jogurt, czekolada, itp

Przygotowanie herbatniki zazwyczaj nie zajmuje wiele czasu. Jest to prędkość gotowania i doskonałe wyniki wielu gospodynie uwielbiają gotować herbatniki ciasto. Wyroby z nich uzyskać bujny i miękkie.

Ciastka mogą być bardzo zróżnicowane. Odróżnić ciasto herbatniki, bułki, ciasta i inne.

Jak zrobić ciasto? Prosty przepis na biszkopt, choć ma pewne cechy preparatu. Wspaniałość pieczenia mają najbardziej dobrze ubite białka i żółtka z cukrem i mąką. Jakość herbatniki w znacznym stopniu zależy od ich świeżości jaj, a także temperatura w całości włączone do kompozycji składników. Nie mniej ważną rolę odgrywa czas trwania trybu ubijania i pieczenia.

Jak gotować ciasto skłonić nasze recepty. Przygotowanie biszkoptu w domu nie być łatwe, jeśli się do wszystkich zasad gotowania. Dla najbardziej bujną i miękkiego biszkoptu polecam delikatnie oddzielić żółtka od białek, więc nie mieszają.

Białka gorsze podatne chłosta, jeśli się żółtka lub tłuszczu.

Ciasteczka recepty, jest ich wiele. Ciasto przepis może zawierać startą skórkę cytryny lub pomarańczy, cukier waniliowy, kakao w proszku, posiekane orzechy, mak, rodzynki i inne wypełniacze. Muszą wstępnie wymieszać z mąki. W klasycznym przepis na ciasto, które składa się z jajek, cukru i mąki, można dodać śmietanę i jogurt.

Ciastka w śmietaną i herbatniki na jogurt jeszcze bardziej smaczne i bujnej niż klasyczne. Przepis na krem ​​herbatniki nie spowodować trudności. Przepis na ciasto czekoladowe, które zawiera kakao, jest szczególnie popularny wśród dzieci, którzy muszą się ciastka czekoladowe na bieżąco.

Zalecamy koniecznie, że popularne ciasto z jabłkami — szarlotka. Można nawet spróbować gotować ciasto bez jaj żywności — w oleju roślinnym i roztworu sody.

Na herbatniki ciasta ciasta na torcie. Ciastka przepis na ciasto można znaleźć na naszej stronie internetowej. Połączenie biszkopt z różnych kremów, świeże jagody, owoce i orzechy zapewnia szeroki wybór pysznych wypieków.

Ważnym elementem tych produktów jest słodka śmietana herbatniki. Krem herbatniki przepis może zawierać sera lub czekolady. Ser herbatniki może zawierać sera jako nadzienie lub jako składnik ciasta.

Jak gotować ciasto? Istnieją dwa sposoby dokonania tego przysmak — gorąco i na zimno. Biczowanie białka powinna być tylko całkowicie czyste i wolne od tłuszczu i naczynia kuchenne.

Jeżeli biali bitą źle, to muszą one być cool. Ubijania białka potrzebne do wytworzenia stabilnej piany. Niepotrzebnych bita białka z drobnych pęcherzyków podczas pieczenia, prowadzi do tego, że ciasto jest niska.

Trzeba pocierać żółtka z cukrem, aż białe i pokonać aż spieniania. Mix biali i żółtka powinien natychmiast dodając mąkę.

Przygotowanie ciepłej herbatniki sposób przyspiesza proces. Jak zrobić gorące ciastko? W łaźni wodnej w temperaturze 40-50 ° C. Możesz po prostu ubić jajka z cukrem.

To ciasto jest bardziej gęsta i bardziej kruchy niż zimnej herbatniki gotowania. Zestrzelić Otrzymaną masę jest lepszy w mikserem, ale można ręcznie. Gotowe ciasto powinno natychmiast przelać do specjalnego formularza i natychmiast zaczynają piec.

Herbatniki Jak piec? Delikatna struktura i cienkie ciasto przyjść tylko, jeśli są prawidłowo upiec ciasto. Pieczemy ciasto potrzeba na jednolitej średnim ogniu. Podczas pieczenia nie wolno otwierać piekarnika.

Ale skończył ciasto należy zostawić na jakiś czas w otwartym piekarniku. Ma to na celu zapewnienie, że nie opal. Świeżo upieczony biszkopt źle cięte, więc po upieczeniu jest pożądane, aby pozostawić na około jeden dzień.

Jak upiec ciasto szybko? Można gotować w torcie mikrofalowej. Tak więc poprzednie łatwiejsze.

Samo ciasto jest raczej suche, tak potrzeba impregnacji herbatnika. Jako impregnacji można stosować syrop czekoladowy lub różne alkoholu.

Przygotować ciasto! Przepisy ze zdjęciami na naszej stronie dowiesz się jak to zrobić poprawnie.

Share →