Borowy alkoholu dla uszu

Borowy alkoholu dla uszu

Małe dzieci są znacznie bardziej narażone na dorosłych cierpi z powodu silnego bólu w uszach. U dzieci, które łączy rury słuchowe ucha środkowego i nosogardzieli, szersze i krótsze niż dorosłych. To wyjaśnia fakt, że infekcja szybko trafia do uszu dziecka. Zastosowanie leków aptecznych i leków syntetycznych rodziców nie zawsze chcą — i słusznie. Sprawdzona borowy alkoholu dla uszu.

Zwłaszcza, że ​​to narzędzie jest odpowiedni nawet dla małych dzieci.

Złap zapalenie ucha — bardzo łatwe

Choroby zapalenia ucha środkowego u dzieci jest bardzo często. Dlatego rodzice muszą nie tylko leczyć choroby skończyć, nawet przy przejściu ból ucha (inaczej choroba może rozwinąć się w postaci przewlekłej), ale również wiedzieć, jak szybko pomóc jej dziecko radzenia sobie z bólem.

Równie ważne jest, aby wykluczyć możliwość, że czynniki powodujących pojawienie się zapalenia ucha środkowego — częste przeziębienia, zapalenie migdałków gardłowych, choroby zatok przynosowych i zapalenie zatok, niskiej odporności, niekontrolowanego stosowania antybiotyków, ciężkiej hipotermii, alergii. W banalnych dźwięków — jest zdrowy tryb życia, zapobiegać występowaniu chorób uszu.

Zastosowanie alkoholu borowego do leczenia zapalenia ucha

Zapalenie ucha środkowego u dzieci jest bardzo intensywny ból. Aby ułatwić stan dziecka jest niezbędne do korzystania z wacikiem nasączonym trzech procent borowego alkoholu. Gdy alkohol ten powinien być ogrzewany do temperatury ciała.

Sprawdź jego temperatura jest bardzo proste — wystarczy upuścić na odwrocie jego spadku ręki alkoholu. Było zimno — musi być nagrzany, od silnego spadku jest ciepło — nieco ostygła. Następnie zwilżyć wacik i delikatnie przesuń go do ucha.

Można to zrobić bez wacika tylko kapała borowy alkoholu w uchu dziecka. Tylko trzy lub cztery krople, które w przypadku braku boru alkoholu może być zastąpiony olejem parafinowym. Procedura, powinna być przeprowadzona w następujący sposób: umieścić dziecko na bok, a następnie z powrotem do góry i pociągnąć małżowinę uszną, a następnie wkrapla alkoholu.

Dziecko powinno leżeć na boku przez kolejne dziesięć minut. A potem, zanim on wstaje, trzeba umieścić w uchu trochę wełny. Borowy alkohol ma dobre działanie terapeutyczne.

Tak, poza tym, zmniejsza ból ucha ciepła.

Zmniejszyć stan zapalny i poprawić metabolizm pozwala okłady. Aby je, trzeba wziąć złożone w kilka warstw gazę, co powinno nacięcie na majtki. Gaza powinna być zanurzona w ogrzewanym alkoholu, a następnie umieścić w ucho.

Aby wzmocnić efekt, należy umieścić na górze polietylenu, który jest pre-cut też w postaci spodni. Ostatnia warstwa — wełna, po której główka dziecka może wiązać się, że nic pod lufy kompres.

Nie zapomnij, że system ucha, nosa i gardła — tylko jeden, więc w celu ułatwienia stan dziecka z zapaleniem ucha, nosa dzieciak powinien kapać. Możliwe jest uzyskanie lepszej drożności rurki słuchowego. Wystarczy pogrzebać w nos właściwie: prawo nozdrza zakropleniu należy odwrócić głowę lekko w prawo (z dzieckiem leżąc na plecach), z zakropleniu lewą dziurkę, trzeba skręcić głowę w lewo.

Share →