Budowa wykrojami odzieży

Budowa wykrojami odzieży

Bardzo prosty w produkcji sukienkę, która pozwoli nawet początkującym w dostosowywaniu działalności. Jednak pomimo pozornej prostoty, sukienka jest bardzo kobieca. Satynowe wykończenie na dole sukni nadaje jej delikatny smak cudowny sposób.

Sukienka jest idealna dla niemal każdej okazji: można nosić do pracy, jak również w odległości do kolacji w restauracji lub na spotkanie z przyjaciółmi.

Po pierwsze musimy wziąć wzór podłoży przed i tył sukni. a także rękawa. pasuje ci w wielkości lub zbudowane według własnych pomiarów.

Następnie przejdź do modelowania :

(1) Przód linii zadane z nowej sukni rzutki armhole (AB). Zalecana długość wkłada 13-14sm. Wystarczy narysować linię cięcia na tłumaczenie piersi tuck w dolnej linii sukienki.

Zamknij zagłębienie w klatce piersiowej z linii przesyłowej z dołu

(2) Od końca nowego dart (punkt B) narysować linię prostopadłą do cięcia niedz

(3) Wzdłuż linii AB-Sun ją przyciąć i częściowo zamknąć dart, który został przeniesiony do dolnej linii. Odległość BB «nie powinny być bardzo duże — gdzie 1,3sm

(4) Znajdź punkt D na segmencie BC. HP również odbędzie się 1,3sm. Narysuj nowy Tuck. Dopasuj długość A’D ="D, dopasuj pachy linii

(5, 6) Pritalen trochę i zmniejszyć poszerzony przód sukni.

Budujemy szyi. Dekolt sukni szeroki, dlatego skupimy się na końcu ramienia: przesunięto z końca 5 cm na ramię (jeśli rozmiar sukni od 50go, to lepiej wziąć więcej), i pogłębienie szyi do 4cm. Remis piękną linię.

Istnieje szeroki brzeg, może również zaplanować. Podobnie skonstruowanie szyi z tyłu sukni.

W leczeniu satynowej linii konturu 13 cm od dołu sukni z tyłu iz przodu sukni.

(7) Rękaw z podwójnym szwem sukni. Należy wziąć pod uwagę rękawy sygnatur oraz długie rękawy dla naszego stroju — około 8 cm od łokcia.

(8) Leżały małe fałdy w dnie tulei. Odległość między fałdy — głębokości 2cm fałdy — 2cm.

Share →