Cafe "Ermak"

kawiarnia "Ermak"

nasza przytulna kawiarnia znajduje się niedaleko od miasta, w sosnowym lesie, co pozwala cieszyć się przyrodą i uciec z miasta! tutaj na łonie czystej, nieskażonej przyrody miejskiego smogu, w ścianach, kojący jego wiek spokój, z dala od wścibskich oczu i ciekawy, zawsze gotowi zaoferować profesjonalną obsługę, wyśmienite dania z naszego menu! Jednym słowem, to jest tutaj, że pomoże uciec od codziennego zgiełku biura życia biznesowego. bo emocje potrzebne każdy mieszkaniec dużego miasta, a także czystej wody i świeżego powietrza.

wokół nas tajgi syberyjskiej drzew dać czyste i chłodne powietrze!

połączenie światła czerwonego i złotego piasku-beżowo-podkreśla świąteczny nastrój, który króluje w hali. wygodne meble oferuje relaksującą sceny wakacje, gdzie prawie co wieczór muzyka na żywo, obiecuje wielką rozrywką.

Komfortowe pokoje są przeznaczone dla 25,35-40, 80 i 130 osób. więc nie jest często zauważyć bankietów i wesel, zjazdy rodzinne, urodziny i imprezy, która skupia bliskimi i przyjaciółmi. ponieważ w takich działań jest szczególnie ważne ciepła i domowa atmosfera, która jest nieodłącznym elementem naszych przytulnych pokoi. w ciągu dnia można dokładnie delektować się posiłkiem i naszej kuchni. Urozmaicone menu może konkurować z domowym obiedzie. pożywne zupy, pachnące solanka, soczyste smażone, nadziewane jak również soczyste kebaby i wybór dań w tandoor — menu jest regularnie aktualizowana i oferuje najpopularniejsze dania kuchni rosyjskiej, europejskiej i kaukaskiej.

jednak kawiarnia kuchnia zasługuje na bliższą znajomość. Szukam tutaj wieczorem, po pracy, można spokojnie korzystać z tradycyjnej rosyjskiej i europejskiej kuchni kaukaskiej i specjały, takie jak sałatki i przekąski — stwierdza kreatywnego kucharza "Ermak", lekki, a jednocześnie spełniający sałatka język cielęciny, pomidory, ser, tosty z majonezem i zieleni. Uwaga filety "przez Karolevski"Wieprzowina, pieczarki, papryka, cebula, majonez i ser. i gorące dania z ryb jest zapewnienie łososia "River Queen" z marchew, cebula, ser, majonez i ziemniaków. stałą popularnością wśród gości cieszyć grille i różne antrikoty kotlety!

Dowiedz się więcej o naszej kawiarni "Ermak" można dowiedzieć się z filmu: Café "Ermak" (197 mb)

Share →