Chłopak, chłopiec czy chłopiec?

Chłopak, chłopiec czy chłopiec?

Każdy przyszły ojciec, czy matka lub ojciec, martwi się o płci dziecka. Na szczęście dzisiejsza medycyna i technologia pozwalają niemal dokładnie określić, kto będzie miał przyszła mama — chłopca czy dziewczynkę. Ale często potencjalne dziecko przyjmuje pozycję prenatalnych do nauki podstawowych cech płciowych nie jest możliwe.

Potem przyszli rodzice się zastanawiać, co nazywa się liści herbaty …

Wiele wskazuje na to, które jest w stanie określić płci dziecka. Oczywiście, nie muszą naukowe i ogólnie żadnego sensownego, ale niektóre z nich czasami się spełniają, a to potwierdza jego dalsze istnienie.

Chłopiec czy dziewczynka?

Jeśli przyszła mama żołądka wybrzusza się do przodu, ostre i kompaktowy, uważa się, że ona ma chłopaka. O tym samym dowodów i aktywnie rosnące włosy na nogach w czasie ciąży. A jeśli włosy nie rosną i żołądek «rozpowszechnianie» w szerokości — gwarantuje się dziewczyna.

Według znaków narodowych, relacje matki i ojca wpływa również płeć dziecka. Na przykład, jeżeli rodzice w chwili poczęcia jest już żonaty (lub wed), to dziewczyna, a jeśli związek pozamałżeńskich rodziców, to będzie chłopiec. W tym przypadku, jako syn będzie «wymienić» swojego ojca i stać się człowiekiem, szef domu. Jeśli kobieta kocha człowieka silniejsza niż jej mąż, na pewno będzie dziewczynka, a jeśli człowiek kocha żonę bardziej niż ona — to chłopiec. Niestety może to zająć trochę czasu, aby pracować w odwrotnym kierunku — w nagany rodzica. Jeśli przed datą poczęcia matki i ojca nienarodzonego dziecka żyją regularne codzienne życie seksualne — podnieść je w przyszłym dziewczyny.

Jeśli płci występują w dużych odstępach czasu — to chłopiec.

W czasach starożytnych, położna próbował dowiedzieć się o płci dziecka z igłą na sznurku. Nie, nie, nie martw się, nikt nic nie zawdzięcza zatrzymany w dowolnym miejscu. Igła po prostu przechowywane na sznurku nad brzucha matki oczekującej, a jeśli igła zaczął opisywać kręgi, sądzono, że chłopiec. Jeśli igła jest kołysząc się jak huśtawka z boku na bok, to miała być dziewczyna.

W niektórych przypadkach, igła została zastąpiona pierścieniem złota.

Chłopiec — spadkobierca i następca rodzaju, tak kobiet chcących mieć męża, syna, zaleca głowę uśpienia na północ. Jeśli rodzice chcą dziewczyny spać przyszła mama należała do głowy na południe. Chłopiec należał do rozpoczęcia dokładnie w dniu owulacji, dziewczyny — na kilka dni przed owulacją.

Mężczyźni powinni nosić bieliznę blisko wyobrazić chłopca i za darmo — wyobrazić sobie dziewczynę.

Wygląd i ogólny stan matki oczekującej służy również jako wskaźnik do płci dziecka. Na przykład, zimne stopy w ciąży wskazują chłopca w jej łonie, ciepły — na dziewczynę. Sądzono też, że dziewczyna ma od piękna matka, więc matka w czasie ciąży na sobie dziewczyny durneyut znacznie wygląd. Jeśli przyszła mama poprawiła, to z pewnością będzie chłopiec!

Chociaż to jest lekko opuchnięte punktów nos dla przyszłości chłopca ciąży.

Jeśli przyszła mama w ciąży niespokojny i ciągnie słodkich owoców, jagód i napojów owocowych — być w rodzinie dziewczyny. Jeśli ciągnąć za słony, kwaśny, ostry, mięsa i drobiu — być chłopcem. Dobry nastrój w ciąży — znak chłopca w jej łonie, złe (nastrojowy, zapłakana, zdenerwowana i irytujące) — znak przyszłych dziewczyn.

Dziewczyna lub chłopak?

Oprócz znaków, związane bezpośrednio z ciążą i rodziców, a istnieje wiele innych w oderwaniu od tej rzeczywistości oznak, że przewidywania płci dziecka.

Na przykład, jeśli przyszła mama będzie miała klucz z tabeli dla okrągłego kawałka — chłopiec, jeśli na długo — dziewczyna, ale jeśli w środku — trzeba czekać na bliźniaków. Niestety, historia milczy o tym, jak kluczowe jest, aby wziąć moją matkę, co się stanie z trojaczków, a co będzie, jeśli dziś weź klucz i jutro reklamy.

Jeśli rodzina ma dziecko, pierwsze słowo powiedział określić płci następnego dziecka: «Mamo» — dziewczyna, «tata» — chłopiec. Według numerologii, musisz umieścić w przyszłym roku poczęcia (w innej wersji — miesiąc) oraz od wieku matki. Jeśli obie liczby są parzyste, czy nieparzyste — dziewczyna, jeśli inny parzystości — chłopiec.

Opcje Podobne obliczenia istnieją dla godzin, dnia tygodnia i daty poczęcia, jednak praktyka pokazuje, że rzeczywistość tych obliczeń są bardzo daleko.

W czasach starożytnych, w momencie poczęcia, kobieta miała umieścić pod nożyczki materac lub drewnianą łyżką, a pod poduszką różowy łuk, jakby chciała dziewczynkę. Ponadto uważano, że płeć dziecka będzie inny niż podłogi czynnego partnera podczas zapłodnienia.

Jeśli zapytasz kobiety w ciąży pokaż rękę, ten, który jest w moim sercu dziewczyny, przynieść je z powrotem, dłonie, jak to chłopiec — dłonie w dół. Spanie na lewym boku matki oczekującej urodzi chłopca z prawej strony — dziewczynę. Ponadto wierzono, że jeśli chłopiec maluch jest zainteresowany w ciąży, wtedy urodzi dziewczynkę.

I w starożytności wierzono, że dziewczyna jest w ciąży — więcej łaski i łatwość niż ten, który jest pod sercu chłopca.

Wszystko dzieje się w Papieża!

Wciąż zastanawiasz się, kto lub co jest rzeczywiście odpowiedzialny za płeć dziecka? Oczywiście, numerologia, łyżki, łuki i blisko bielizna nie ma nic wspólnego z nim. Wszystko jest o wiele prostsze. Jajko jest zawsze nośnikiem plemników z chromosomem X nosić takie same lub X lub Y-chromosom.

Jeśli jajko jest zwolniony przewoźnika chromosomu X, zarodek pozostawia przewoźnik XX chromosomy, że jest dziewczynką. Jeśli nośnik on-site X-plemników jest Y-chromosomu embrion otrzymuje XY zestawu, to jest będzie boy.

Wszystko to sugeruje, że w dosłownym sensie odpowiedzialności za płeć dziecka jest jego ojciec, nie matka, jak wierzono, przez wiele wieków, kiedy nie ma spadkobiercy mężczyźni oskarżeni chłopcy kobiety. A tak na marginesie, według lekarzy, nie ma predyspozycje genetyczne do narodzin dzieci w rodzinie tej samej płci, ale jest nieodłączną tylko linii męskiej, ponieważ kobiety są a priori potomstwo jeden chromosom X.

Historia zna wiele przypadków, w których mężczyźni — wyższych urzędników (zwłaszcza królewskiej krwi) — otrzymał pozwolenie od Kościoła do rozwodu, jeśli ich żony nie mógł dać im syna. Tak więc, w starożytności wierzono, że odpowiedzialność za płeć swoich dzieci spoczywa matek do ostatniej partii i cierpią niewinni.

USG — nowoczesna metoda

W Internecie można znaleźć wiele różnych usług, rzekomo pomógł zaplanować płeć dziecka. Wszystko idzie: astrologia, numerologia, matematyka, cybernetyka, fizyki i chemii — ale wszystkie te «programy» — i fałszywy nie dają żadnych gwarancji.

Najbezpieczniejszym i najpewniejszym sposobem na określenie płci dziecka — jest ultrasonografia (USG) diagnoza. Od 24-28 tygodniu ciąży z prawdopodobieństwem 85% lekarza, który wykonuje USG powie ci płeć dziecka.

Drugim sposobem, aby dowiedzieć się o płci dziecka — analizy płynu owodniowego. Jednakże sposób ten wiąże się ze zwiększonym ryzykiem utraty dziecka choć gwarantuje 100% prawdopodobieństwem. Takie badania u kobiet w ciąży, na przykład, w celu zapobiegania chorób genetycznych u dziecka lub gdy ryzyko utraty dziecka w przypadku analizy uszkodzeń jest o wiele wyższa.

Analizę prowadzi się przez 14-16 tygodni ciąży.

Większość powyższych woli — śmieszne i bezpodstawne. Jednak jest jeden można polegać. Hormonalna tła dziecka, którego matka jest serce, oczywiście, wpływ na ogólny stan kobiety w ciąży.

Więc mama chłopcy otrzymują dawki nasycającej męskich hormonów, jest równoznaczne z regularnego seksu, po którym każda kobieta ładniejsza. Dlatego matka chłopców w czasie ciąży są często o wiele bardziej atrakcyjne, ale także zatrucia (jak zgaga, nudności, senność) są bardziej podatne, jak nowa żeńskich hormonów organizm, aby przyzwyczaić się do matki oczekującej jest łatwiejsze niż do stałego męskiej tle.

Data publikacji 07.04.2009

Share →