Ciasta świąteczne

Ciasta świąteczne

Na Boże Narodzenie i Nowy Rok, więc chcą zrelaksować się i swoich bliskich z czymś smacznym, uczynić niezapomniane wakacje, jasne i niezapomniane. Nic łatwiejszego! Wystarczy zamówić oryginalny tort na swoim świątecznym stole.

Ogólnie rzecz biorąc, piękne ciasta świąteczne, które składają zamówienia, — ulubiony i tradycyjne potrawy na święta zimowych w wielu krajach świata. Na przykład, w Nowym Roku w Czechach jest obowiązkowe i pieczenia Podawać ciasto czekoladowe. We Francji, posiłek Bożego Narodzenia tradycyjnie zakończyć ciasto z rodzynkami i owoców kandyzowanych i Hiszpanów na Wigilię wszyscy zbierają się wokół stołu, który jest w całości wykonany z ciasta, słodkie bułki i ciasta.

Tak więc, ciasto Nowy Rok — to obowiązkowy element świątecznym stole we wszystkich krajach, gdzie Boże Narodzenie i Nowy Rok obchodzony jest w wielkim stylu.

Myślenie w menu twojego Nowego Roku, zalecamy, aby zwracać szczególną uwagę na deser, z doskonale to przebieranie Sylwester ciasto. Mając to na uwadze, rząd noworocznym torcie wakacje mogą inicjować wszystkie pre-noworoczne przyjemne prace.

Prawie wszystkie świąteczne ciasta, które są wykonane na zamówienie, po prostu wciskamy wystrój. Tak, można zamówić tort z figurkami Snow Maiden i Santa Claus, i reniferów i Świętego Mikołaja, anioły, bałwanki, choinki i tym świątecznym piernika… Możesz wymyślić coś oryginalnego i coś, co symbolizuje Nowy Rok do ciebie, na przykład zamówić tort w postaci ukochanej dzieciństwa, ozdób choinkowych.

Na stole noworocznym, można zamówić tort w kształcie torby z darami biżuterii, zjeżdżalnie lodu lub całego dryf śniegu. W każdym razie, białe lub wielobarwne Christmas cake, ozdobione jasny lub ascetyczne skromny, zgodnie z zamówieniem, będzie po prostu doskonały deser na wakacje, które jest nie tylko mile zaskoczony jego smak, ale również świetnie wyglądają na świątecznym stole.

Od czasu wejścia w Nowy Rok na chińskim kalendarzu – w tym roku kozy (owce), a następnie ciasto może wyświetlać te święta «Bohater na dzień» i przynieść szczęście w Nowym Roku w Twoim domu!

Share →