Cinyaki pod oczami: jak się pozbyć? Dlaczego mam siniaki ...

Cinyaki pod oczami: jak się pozbyć? Dlaczego mam cienie pod oczami? Leczenie siniaki pod oczami

Być może, z pełnym przekonaniem możemy powiedzieć, że czarne oczy mieć wielkie kłopoty dla każdej kobiety, ponieważ stanowią one źle twarz. Ale nie ma dziewczyny, którzy mają szczęście lekki odcień skóry, na twarzy, czarne oczy, jakby nie spał przez dłuższy czas lub jeśli nie jest dobra dla zdrowia. Czasami te wnioski oparte są, bo kręgi pod oczami – nie tylko problem kosmetyczny.

Dlaczego mam cienie pod oczami?

Estheticians przyniósł kilka powodów strasznych siniaków może przyjść pobyt w swojej pięknej twarzy. Ale proszę, pospiesz się! W każdej sprawy – ma likwidatora, a mianowicie, w każdym razie, nie jest to sposób na pokonanie tych skrupułów gości.

Ciemne kręgi pod oczami może być wrodzona w przyrodzie, a wszystko to z powodu zbyt małej odległości od powierzchni skóry sieci naczyniowej. Zazwyczaj w takiej posiniaczona skóra powieki dolnej jest wystarczająco cienki. W tym przypadku nie jest konieczne, aby przygotować maści i płyny «dom», Lepiej jest skonsultować się ze specjalistą. A jeśli on może pomóc bardzo dobry sposób: procedury laserowe.

To jest dobre, ponieważ nie tylko usuwa siniaki, ale dodatek i zmarszczki wokół oczu. I jak mówią «upiec dwie pieczenie na jednym ogniu»,

Jednakże, nie są bardziej poważne przyczyny usterki pod oczami: • przewlekłe choroby serca lub choroby nerek. Jeśli okaże się, że powodem jest to, że warto z wizytą do lekarza.

Cinyaki pod oczami: jak się pozbyć? Leczenie siniaki pod oczami

Wiek – Innym powodem, dla którego wygląd «niebieski» choroba. Cienkiej skóry wokół oczu spada stale wraz z wiekiem na skutek zmian w skórze. Dlatego kobiety po 40-może być utworzona «woreczki» pod oczami.

Jest to szczególny «przepuklina wieku» i skuteczny sposób usuwania – ujędrniający plastiku.

W młodszym wieku, ciemne kręgi pod oczami mogą wystąpić po szybkiej utraty wagi. U kobiet po 35 roku życia, które mogą być formowane «ugięcia» wokół oczu, ponieważ ich skóra nie może poradzić sobie z ogólnym ugięcia po utracie wagi. Rafinowany dolną warstwę tkanki oka oddziela się z naczyń skóry prowadzi do żylnej przepuszczalności, w rezultacie — niebieskie oczy. Ponownie, najbardziej skuteczne rozwiązanie tego problemu – chirurgia plastyczna.

Jeśli przyczyną siniaki pod oczami jest brak snu, palenie, lub zmęczenie, istnieje kilka sposobów radzenia sobie z «niebieski» wrogów. Na początek, pełne snu, mniej dymu, ale raczej ogólnie odmówić zły nawyk. Dla szybszego leczenia, stosować specjalne kremy, które zawierają składniki, które promują mikrokrążenie.

Następnie bierzemy pod uwagę szereg skutecznych i wspólnych wskazówek i przepisów, w jaki sposób dbać o skórę wokół oczu:

1. Co najmniej 5 razy w tygodniu, aby zrobić okład z mrożonej herbaty przez 5-8 minut, to nie tylko koją skórę, ale powróci do swojego naturalnego koloru.

2. Pomyśl o przyrodzie. Nie trzeba siedzieć cały dzień przed komputerem, czytając ulubioną książkę lub obejrzeć sprzęt do gotowania. Idź do natury, patrzeć na błękitne niebo i położyć się na świeżej zielonej trawie.

Spróbuj się zrelaksować i nie wysilać co najmniej 40-50 minut.

3. Innym skutecznym sposobem wyeliminowania podbite oko – Maska ziemniaków. Umyć i gotować ziemniaki «w mundurze», Przeciąć na pół i zrobić posiłek, a następnie zawiń w gazę i oczu. Jest również możliwe stosowanie surowych ziemniaków.

Tak więc to nie jest tak straszny problem, zwłaszcza jeśli chcesz się go pozbyć.

Share →