Co gotować ciasto francuskie

Co gotować ciasto francuskie

14/01/14

Ciasto francuskie jest idealny do szybkiego pieczenia, nawet w przypadku jej zamrożeniu. Cienki arkusz ciasta rozmrażano przez 20 minut. Ciasto francuskie zawsze może kupić w sklepie, ale ciasto francuskie produkty domowej roboty jest dużo lepsza, smaczniejsza.

Warto trochę wysiłku, trochę czasu na gotowanie ciasto francuskie na przyszłość, a następnie spróbować domowych wypieków i przekąski, kruche, słodkie, chrupiące i rozpływają się w ustach.

Podstawa z ciasta zrobić masło, mąkę, wodę i sól. Główne rodzaje ciasta francuskiego jest łuszcząca się bez drożdży i drożdży, łuszcząca się, inne – Odmiana, czyli ciasto może być warzone w oparciu piwa, sera białego wina.

Puff Puff ciasto ugniata do słonej wody, rozpuszczonego masła i mąki. Następnie wielokrotnego walcowania w jednym kierunku, a formowanie kawałków ciasta otaczają miękkiego masła. Po każdej manipulacji, ciasta i masło są umieszczone w lodówce.

Zdarza się, że w partii przechodzi przez cały dzień, ale okazuje się wiele ciasta. Na przykład, 600 g mąki, 250 ml. wody 400 g masła, daje więcej niż kilogram, z którego można przygotować się do 100 sztuk rogalików lub samych liści kosze.

Zawierające Ciasto przygotowuje się na podstawie przaśny, ale najpierw ugniata ciasto na zasadzie drożdży. To jest związane z ciepłą wodą, cukru i drożdży po fermentacji wlać roztopione masło, dodatku soli, wlać przesianej mąki. Wymieszać ciasto i pozostawia się w górę, a następnie, otwarcie, zmiękczone masło dodaje.

Ser puff ciasta, ciasta na piwo, wino, chleby produkowane drogą, to znaczy, że powyższe produkty wymienić wodę, proces mieszania się z olejem pozostaje niezmieniona. Ciasto na piwo i wino uzyskać delikatne i kruche przedmioty na surowo – powietrza i warstwowa.

Ciasto długo można przechowywać w lodówce – 3 do 7 dni, w zależności od składników tylko drożdży łuszcząca freeze gotuje zalecane w celu zmniejszenia aktywności drożdży. Jeśli nie musisz używać wszystkich ciasto na raz, zaleca się, aby zamrozić, podzielone, umieścić w worku do zamrażania.

Przed rozpoczęciem pracy z ciasta, jest całkowicie nie do przyjęcia rozmrożone na początek testu, jeśli jest ona poddawana rozwijają się, ale nie całkowicie rozmrożone, po prostu nie do przyjęcia, że ​​ciasto staje się bardzo gorąca. Rozmrożone ciasto – giętkie, łatwe do wdrożenia na pokładzie.

Ciasto francuskie

Potrawa może być pieczone słodkie bułki (rogaliki podobieństwa) z różnymi nadzieniami – owoców lub jagód, gruby dżem, krem ​​waniliowy, miąższ owoców z malosochnaya – banany, jabłka, gruszki, a także czekolady, nugat, prawoślazu. Ta wersja szybkiego pieczenia zarówno do wypoczynku i codziennego zgłoszenia.

Z ciasta francuskiego można piec ciast i zamykanie otwieranie z kapusty, smażone pieczarki, kurczak, pieczone gotowane warzywa. Rozwałkować ciasto umieszczone w formie. Top rozprowadzić nadzienie.

Jeśli ciasto piecze się otwarta – wylewanie napełniania pokrywę z jaj i śmietany, mleka lub śmietany, jak również ser. Jeśli ciasto zamknięte, test pokrywa farszu i testy, aby otwory do pary, więc ciasto jest bardzo miękkie i łatwo ujawnić, gdzie zaskoczy.

Z ciasta francuskiego przygotowane przekąski ciasta lub tarty. W większości przypadków, wykorzystywane jako produkty gotowe do napełniania – sery, gotowane krewetki, ryby, kurczaka, pieczarki, ser, zioła, mięso kraba.

Ciasto francuskie vol-au-vent i dokonać ich tradycyjnie podawane z kawiorem z łososia i masła. Vol au vent gotów wybaczyć. Wraz z utworzeniem ciasta francuskiego wyciąć koła. Z drugiej warstwy ciasta tnie się koła, z którego z kolei mniejsze puszki wycinano pierścień. Można wyciąć dodatkowych pierścieni jeśli chcesz upiec wysoki vol-au-vent.

Smaruj obie strony – okrąg i pierścień jajka połączone i pieczone. Vminayut środek łyżeczką. Chłodzi i wypełnione kawiorem Vol au vent.

Vol au vent może być wypełnione nie tylko kawior, pasztet oraz (mięso, grzyby, ser, ryby).

Kosze są przygotowywane i podawane w recepcji, jak również vol-au-vent. Z toczonymi cięcia ciasta koła i umieszczone w formach silikonowych, umieścić folię na górze i pokryte suchej fasoli. Jako takie pieczone tart.

Folia i ziarna są usuwane z form koszy usuniętych i pozostawia do ostygnięcia, a następnie wypełnić dowolny farsz.

Apple placki na cieście francuskim – klasyczna. Na gorąco ciasta francuskiego umieścić plasterki jabłka na cienkie plasterki, szczotki żadnego światła zacięcie i pieczone w piecu.

Sernik z ciasto piecze i służył jako przekąska z gorąco lub na zimno. Weźmy dowolny ser do pieczenia, nawet skondensowany. Twaróg zmieszany z jajku i sól do smaku.

Te placki niejasno przypominają gruzińskie khachapuri.

W cieście francuskim pieczone udka kurczaka, które są wstępnie gotowane w osolonej wodzie. Kurczaka i pieczone ciasto jest bardzo dobrze połączone ze sobą, bo ciasto jest bardzo napięty zwrotnym goleni lub owinięte spiralnie.

Ciasto przygotowane przekąski ciasta. Pieczemy ciasto ciasta, fajny, płaszcz z wypełnieniem śmietaną i serem, kawałkami ryby solone przeniesione i szczypiorkiem lub koperkiem. Tak więc, aby z wielu warstw. Oczyścić ciasto w lodówce.

Przed podaniem udekorować zieleni diner ciasto powierzchni i plasterków ryby solone.

Podobnie, przygotowanie i słodkie ciasta. Ciasto francuskie pieczone ciasta, posmarować kremem krem ​​do ich wchłonąć dać. Udekoruj resztki ciasta z kremem i posypać pokruszonym pieczone ciasta.

Warstwy mogą być uzupełnione o orzechy, banany. I innych rodzajów kremu: krem ​​czekoladowy, białka, oleju.

Potrawa piec Wieniec. Wytnij paski ciasta, skręcić je ze sobą i podłączyć. Piec w wieniec piekarnika, ostudzić, ostrożnie wyciąć i wypełnione kremem, kandyzowanych owoców, orzechów, rodzynek, nasączoną brandy.

Wieńce świąteczne zdobią powierzchnię kremu. Lub gotować z nadzieniem soli – smażone mięso mielone z grzybów, na przykład w tym przypadku napełniania jest owinięty w cieście, dając wrażenie wieńcem i pieczone w tej formie.

W cieście francuskim gotować gotowane mięso wieprzowe. Mięso marynowane i pre-pieczony w piecu, a następnie zawijane w ciasto i piec ponownie na złoty kolor ciasta. Mięso podawane jest gorące.

Potrawa jest często używany do produkcji przekąska ciastka wziąć je na piknik. Piec ciasta z nadzieniem światła. Na przykład, może to być pomidory z fetą lub mozzarellą.

Placki podawane z białym winem.

Share →