Co kreskówki warto szukać z dzieckiem poniżej jednego roku?

Co kreskówki warto szukać z dzieckiem poniżej jednego roku?

Kreskówki, które są stworzone dla bardzo młodych, bardziej jak seria żywe obrazy, które powoli zastępują siebie. W tym przypadku, to brzmi łagodna muzyka, i przyjemny komentarze głosowe, na temat tego, co dzieje się na ekranie. Działka powinny być proste lub nieistniejące.

Dlatego rodzice powinni być bardzo ostrożni przy wyborze opracowanie bajki dla swoich dzieci.

Kreskówki dla rozwoju? korzyści lub szkody?

Czy warto oglądać bajki, dzieci? Jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie nie istnieje.

Zwolennicy tej metody rozwoju dzieci mówią, że o pomoc bajki dziecko uczy się, ucząc się zasad postępowania, rozwijać inteligencję.

Przeciwnicy mówią o szkodliwych skutków dla oczu i umysłu dziecka. Aby chronić dziecko, konieczne jest ograniczenie oglądania kreskówki w wieku 6 miesięcy — 30 sekund od 6 miesięcy do roku — 1 minuta.

Działka jest najlepiej wybrać

Mały Publiczność kochała traktować zwierzęta, twarze, geometryczne kształty i różne przedmioty. Co kreskówki warto szukać z dziećmi poniżej jednego roku:

  • «Cudowne dziecko z kołyski.» — Powolny wyświetlania obrazów, w kolejności, dzieciak miał wszystko pod uwagę Komentarze one dostępne w trzech językach.

  • «Wiesz — pierwsze gesty» — nauczyć dziecko świadomych gestów, które są często używane w życiu codziennym.

  • «Tinylove. Magiq »- jasne i piękne kreskówki, że dzieci będą wprowadzać kolory, kształty, zwierzęta, instrumenty muzyczne.
  • Wybór, którego bajki warto wygląd, można zwrócić uwagę na «książki dla dzieci», «Three kotek», «wesołej tęczy.»
  • Kreskówki z «Encyklopedii know-all» lub «Baby Einstein» opowie o słońce, woda, statków, transportu i innych ciekawych rzeczy.

Również mozhnosmotret kreskówki dzieci do roku, w którym będą one nauczyć się rozróżniać litery i cyfry. Na przykład: «. Arytmetycznej dziecka», «ABC dziecko», «dziecko» i Geografii

Co jeszcze należy zwrócić uwagę

  • Zdecyduj, które warto zobaczyć bajki, a co nie jest, to lepiej z dzieckiem, bo niektóre dzieciaki jak żywsze obrazy ze zwierzętami i inne śmieszne filmy z tańcem i śpiewem. Reakcja dziecko będzie odgrywać kluczową rolę — jeśli coś przeraża, kreskówki jest lepiej natychmiast, aby uniknąć uszkodzenia psychiki wrażliwego dziecka.

  • Warto zauważyć, że aby oglądać bajki, dzieci powinny być z rodzicami, którzy wyjaśniają, do wszystkiego, co dzieje się dziecka na ekranie. Dziecko jeszcze nie rozumie słowa reaguje przede wszystkim na wyraz twarzy, emocji i gestów.

Bajki edukacyjne, niemal od kołyski, wprowadzić swoje dziecko do świata zewnętrznego, z pomocą jasnych obrazów dziecko uczy się przedmiotów, zwierząt, przyrody, zasady postępowania.

W związku z tym, mogą być najlepsze asystentów rodzice w tym przypadku nie jest to łatwe, ponieważ wychowanie dzieci.

Share →