Co nie uczynił kobiety od czasów starożytnych do ...

Co nie uczynił kobiety od czasów starożytnych, aby zachować młody gładkość skóry! Piękna orientalne kąpała się w mleku osłów i nieskończenie wcierać olejki eteryczne; starożytne greckie kobiety oddawał się z miodu, ponieważ uznała, że ​​»napój młodości»; Azjatyckie dziewczyny o ośmiu krople rosy z kwiatami Meihua do twarzy nigdy nie stracił świeżość. Ale postęp czasie wzrosła usłyszeć …

Na szczęście, dziś «eliksir młodości» znalazł konkretną postać dzięki innowacyjnej technice fotoodmładzania. Jest on oparty na wykorzystaniu źródeł wysokiej intensywności światła (IPL), które przechodzą do głębszych warstw skóry, i mają działanie terapeutyczne. Technologia ta nie jest dziełem przypadku, że zyskał dużą popularność w tak krótkim czasie.

Metoda odmładzania w absolutnej bezpieczeństwa daje wspaniałe rezultaty bez bólu i marnowania czasu zaoszczędzić od plam starczych, «pajączków», trądzik, piegi i naczyniaków; rozszerzone pory znacznie zmniejszyła się, a zmarszczki są wygładzone. Skóra na twarzy, szyi i rąk po kilku wygląda świetnie — ona jest znowu młody i rozpromienia zdrowia!

Jednak, jak każdy odkrycie radykalnie zmienia percepcję o świecie, ta innowacyjna technologia jest już zawalone mitów. Co to jest w rzeczywistości nawierzchni?

Mit 1. Fotoodmładzanie skutecznie dopiero po liftingu chirurgicznego

Sama technologia jest nieinwazyjna lifting analog okrągły, ponieważ ma wyraźny efekt podnoszenia. Sekret jest prosty. Blaknięcie skóry z czasem, ponieważ osłabia tzw «szkielet», wspierany przez swego rodzaju «źródeł» — włókien kolagenu i elastyny.

Promienie IPL przenika wszystkie warstwy skóry, co znacznie zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny. Prowadzi to do remontu niechirurgicznego. Skórze młody i elastyczna.

Można zakochać się tak łatwo.

Mit 2: pojedyncza procedura

Wiele klinik w broszurach twierdzą, że pojedyncza sesja na ich unikalny sprzęt wystarczy, aby zapomnieć o starzeniu się skóry. Oczywiście, jest to ogromna przesada. Najlepsze urządzenie do zabiegów odmładzania skóry — Quantum SR, zatrudnia wszystkich profesjonalnych klubów.

Jednak prawidłowe podejście jest zawsze zalecane kilka sesji. Zdaniem ekspertów Estetyczna Klinika Laser Medicine «San Lazaro», Rozdzielenie odmłodzenia kilka wizyt, aby zapewnić bezpieczeństwo terapeutycznych wpływ na skórę. Procedura może przejść w czasie przerwy na lunch — ale to jest tak ważne w dobie wysokich prędkości i całkowitego zatrudnienia mieszkańców miast!

Mit 3. Fotoodmładzanie dobrze, a laser jest lepszy

Żadna metoda anty-wieku nie może dopasować wydajność i bezpieczeństwo z fotoodmładzania. Wszystkie nowoczesne lekarze stwierdzili, że ta technologia jest rewelacyjny przełom w dziedzinie sprzętu kosmetologii. Lasery mają różne możliwości — jedna idealne do szlifowania, inni traktują czerwone plamy, inne są dobre do usuwania brązowy.

Jednak nawet takie zakres możliwości nie pozwalają techniki laserowe, aby utrzymać pierwsze miejsce w branży kosmetycznej, bo tylko nawierzchni jest tak silny i długotrwały efekt.

Mit 4. Nie nadaje się dla młodej skóry

W rano otwierasz oczy, a następnie wypycha zasłony. Chcesz zapalić. Chciałbym zobaczyć, jak łamie dzień. I to pragnienie wydaje ci przy urodzeniu. Tak samo jest ze skóry. Bez względu na to, jak bardzo może być rok, wymaga pozytywnej ekspozycji światła. Odmładzanie odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych, dzięki ogromnej możliwości dostosowania urządzenia, bo w ciągu 25 lat trzeba jedną natężenie promieniowania, a 40 — to coś zupełnie innego.

Co więcej, technika ta jest idealny do leczenia chorób, takich jak trądzik, trądzik różowaty, blizn, łuszczyca, itd i dermatologów często odnoszą się nawet nastolatków tej procedury, jak to absolutnie traumatyczne.

Mit 5. To jest bardzo drogie

Nowoczesna technologia rozwija się tak szybko, że nie ma czasu na śledzenie trendów. Trzeba tylko znaleźć optymalne połączenie ceny i jakości. Ciekawą propozycją dziś czyni «San Lazaro» — 3 zabiegi na jednostkę Quantum, w tym porad medycznych, kosztuje 18.000 rubli, na tym poziomie klinice tylko bajki.

Oczywiście kochasz swoje piegi. Wtedy ich nie opuszczają. Oczywiście, twoje małe zmarszczki kochał kogoś innego.

Ale jeśli nie — nie daj się smutno, bo tajemnice młodzieży jest prawie rozwiązany. Staniesz się trochę lepiej i znowu zaskoczyć innych, jak wiesz, jak uwieść!

Share →