Co ugotować na romantyczną kolację?

Co ugotować na romantyczną kolację?

I byłbym zdziwiony, piękne zaservirovanim stół, biały obrus, serwetki wykrochmalone, świece, sztućce. Już stworzył atmosferę intymności. Zmierzch, w srebro wiadro lodu doskonałą zimnej białego wina. Cóż, nie jest to możliwe.

Przygotuj kilka kromek białego chleba z cienką warstwą masła i czarnym kawiorem na górze przekąskę, na ziemi — spaghetti z małżami lub risotto z owocami morza, drugimi upiec rybę w folię i jej zielone liście sałaty z sokiem z cytryny i oliwą z oliwek. Na deser — sałatka owocowa z gałką lodów waniliowych i kieliszek słodkiego szampana. Tak, zdecydowanie daje jej elegancki rose wysokiej na posiedzeniu, a następnie umieścić je w wazonie na stole. Dziewczyna nie oprzeć))))

Moje przepisy wymienione dania na obiad, dziewczyny walczyły na miejscu:

Spaghetti z małżami:

Olej 1.Olivkovoe na dnie garnka + czosnku lekko smażenia.

2.Dobavlyaem wszelkie morskie rozmrożone mieszaniny (istnieje pakiet gotowych z małżami, kalmary i tak dalej. Pociąg tylko upewnić się, że wszystko jest drobno posiekane). Wymieszać.

3.Dobavlyaem 2 porcje 1/4 szklanki wina białego tabeli. Gotować na wolnym ogniu, pokryta pokrywą. Spróbuj smak sztuk w przypadku stali myagkie- gotowa, wyłączyć.

Bulion nie należy odparować do końca.

4.Melko wyciąć pietruszki i posypać obficie wszystkim.

5.Ostalsya pustyak- spaghetti z małżami gotować i mieszać. Ja

Polecam razmeshats połowę bulionu w garnku jeszcze, umieścić spaghetti na talerze i góry z pozostałymi małżami.

Ryby w folge- nic nie może być prostsze.

Pamiętaj, aby wybrać świeże ryby, bez wyraźnie zaznaczonego zapachu.

1.Ochischaem ryb (zwykle pytam ją do czyszczenia już na rynku) z wagi i wew.

Ich 2.Natiraem soli.

3.kladem arkusz folii na blachy do pieczenia, top ryby, wlać pół cytryny, umieścić w wyciśniętego skórki z cytryny (to daje wspaniały zapach). czosnku i pietruszki. Wlać oliwę z oliwek na górze.

4.Nakrivaem arkusz folii na wierzchu i ostrożnie połączyć krawędzie, aby uniknąć sok wyszły, więc ryby będzie bardzo soczysty. Upewnij się, że folia nie wybuchnąć.

W piekarniku w temperaturze 180 stopni przez 15 minut, jeżeli ryby są małe, jeśli krupnaya- 25-30.

Wtedy, kiedy jest gotowa, delikatnie przesunąć ryb bezpośrednio do naczynia z folii, otworzyć górny arkusz folii, zdjąć cytryny. Możesz udekorować zieleni i plasterkami cytryny.

Jeśli potrzebujesz więcej retsepti- proszę!

Share →