Co zabrać ciemne plamy na twarzy?

niż przynieść ciemne plamy na twarzy?

57. Olga 21.07.2011, 11:53:19

Naukowcy odkryli szereg użytecznych właściwości witaminy C — jest silnym antyoksydantem i zabezpiecza skórę przed wolnymi rodnikami, co pozwala przywrócić włókien kolagenowych, a więc elastyczność skórze i usuwa przebarwienia, znacznie poprawia kolor skóry, dzięki czemu jej napięcie równe.

A oto kolejny materiał:

Jeśli prześledzić historię usuwania plam starczych, w ciągu ostatniego półwiecza okazały się lepsze preparaty wybielające, które zawierają hydrochinonu (paradioksibenzol). Jednak podwójny charakter działania nie można uznać za idealne. Jest to z pewnością przydatne toksyczne na narządy w melanocyty wyrównane komórki skóry zatrucia, więc spory dotyczące stosowania hydrochinonu i jak to jest bezpieczne, nie zatrzymują się aż do teraz.

Stężenie hydrochinonu nie większej niż 2% jest wystarczająca do środków kosmetycznych. Na drodze, w Stanach Zjednoczonych odsetek ten odnosi się do grupy bez leku sprzedaż. I 4% ma recepty.

Pięć procent hydrochinon w stanie poważnie wpłynąć na funkcjonalność melanocytów. Jeśli w dalszym ciągu podnosić stężenie będzie cierpieć całkowicie całą skórę.

I zbyt długo, aby wziąć to zbyt niebezpieczne — można zarobić ochronozy. To nazwa choroby, w których skóra ciemnieje, a włókna kolagenowe i elastyny ​​załamać.

Nadto skutkiem ubocznym jest używanie go w ogóle, jest bardzo skutecznym narzędziem. Tyle, że amerykańskie służby urzędowe wykonywane hydrochinonu w kategorii czynników rakotwórczych. Co to jest leczenie, jeśli już tu może mieć nowotwór złośliwy opracowania.

Share →