Coca wymaz

Coca wymaz

Jeśli wymaz na florę znaleźć w wysokich stężeniach koki, należy natychmiast rozpocząć właściwe leczenie diagnostyczne. Zakażenia wywołane przez te organizmy są aktywne mnożenia może prowadzić do poważnych chorób i nowotworów.

Coca wymaz — powody:

 1. Długotrwałe stosowanie antybiotyków bez recepty i leków do ochrony mikroflorę.
 2. Niedostateczne lub niewłaściwe higieny.
 3. Seks bez ochrony.
 4. Wyuzdana.
 5. Częste douching.
 6. Noszenie niewygodnych ubrania i wyroby wykonane z materiałów syntetycznych.
 7. Wczesna aktywność seksualna.
 8. Korzystanie z obiektów nedezinfitsirovannuyu lub brudne ręce do masturbacji.
 9. Ustnej i seks analny z chorym partnerem.

Coca wymaz — objawy:

 • zwiększenie ilości wydzielin śluzowych;
 • zwiększenie lepkości i gęstości rozładunku;
 • zmienić kolor śluzu z jasne do białego lub żółtego;
 • Obecność ostrym zapachu;
 • swędzenie lub pieczenie, stały dyskomfort.

Jak jest mnożenie ziarenkowców?

W normalnej flory obecnej:

 • Niewielka ilość peptostreptokokki;
 • Lactobacillus acidophilus;
 • bifidumbacteria.

Jeśli występuje nierównowaga alkalizacji błon śluzowych i tkanek. W lakto bakterii kręgosłupa i Gram-dodatnie ziarniaki Twój smugi wzrosła zawartość peptostreptokokki w strukturze komórkowej. Lactobacillus acidophilus jest stopniowo zabił środę w śluzowa staje się obojętny lub lekko kwaśny.

Prowadzi to do wzrostu bakterii i procesów zapalnych różnego rodzaju.

Coca wymaz — normą i odchylenie

Zwykle analizy powinny wykazywać dużą zawartość bakterii kwasu mlekowego i wkłada Döderlein — 95%. Coca-białych krwinek w rozmazie powinno być nie więcej niż 5% i nie są izolowane w zasięgu wzroku. Ponadto, mała ilość komórek nabłonka występują.

Mieszaninę reakcyjną — kwasowy wskaźnik pH nie przekracza 4,5.

Całkowicie coca wymaz wskazuje na występowanie zapalenia i obecności organizmów chorobotwórczych. Gdy ta znajduje się większej zawartości leukocytów i komórek nabłonkowych w dużych ilościach. Środowisko reakcji może być trzech rodzajów:

 1. Neutralny, wartość pH do 5,0.
 2. Słabo kwaśnym wartość pH do 7,0.
 3. Alkaline wartość pH do 7,5.

Koki wymaz z nosa i gardła

Błony śluzowe nosa i gardła i są stale narażone na zakażenia bakteryjne. Z długoterminowej i ciężkich chorób zapalnych górnych dróg oddechowych jest przypisany plamę na florę gardła lub nosa. Identyfikacja ziarniaki infekcje podkreśla potrzebę otrzymania przeciwdrobnoustrojowych (antybiotyki) i prowadzenie fizjoterapii dekontaminacji (kvartsevanie, inhalacje, płukanie).

Pełny zapis wymaz na flory i koki mogą być wykonywane wyłącznie przez lekarza. Wskaźniki normą, chociaż jest ogólnie przyjęte standardy, każdy organizm jest indywidualny i przekroczeniu pewnej liczby zestaw ziarenkowców nie musi oznaczać infekcji lub chorób przenoszonych drogą płciową. Jeśli diagnoza jest brany pod uwagę szereg innych składników mikroflory, ich związek zależą od optymalnych wartości równowagi kwasowo-zasadowej.

Share →