Córka-in-law: trzeba walczyć o człowieka z jego mamą?

Córka-in-law: trzeba walczyć o człowieka z jego mamą?

Córka-in-law związku — Tradycyjnie ból przedmiotem. Forum dla kobiet pełne są skarg, takich jak "Ona dostosowuje męża przeciwko mnie"A potem po prostu "Nienawidzę mojej matki w prawie", Dlaczego w dzisiejszym społeczeństwie moc matki jest tak wielka?

Czy warto walczyć o człowieka z własną matką, i co zrobić, gdy teściowa próbuje dowodzić?

Stare utwory w nowy sposób. Tradycyjnie w Rosji córki przyszedł do rodziny męża. W domu, w którym mieszkał kilka pokoleń dużą rodzinę, trzymać się ścisłej hierarchii.

Przede wszystkim w rodzinie dziadek — starszy mężczyzna za nim babcia, czyli teściowa. Następna w stażu synowie żonaty, następnie ich żony, synowie i córki niezamężne, a następnie — dzieci ożenił synów.

Córka w tym świecie wziął przedostatni wiersz — poniżej to było tylko jej dzieci. Teściowa to nie tylko, że ma prawo do "weto" lub zatwierdzając przyszłą żonę, córkę prawie całkowite podporządkowanie otrzymała po ślubie.

W dzisiejszej sytuacji na świecie znacznie się zmienił. Piłka rządzi, a nie teściowa i córka. Mają prawo, z prawa do wyboru męża (z całym zestawem jego krewnych) do swoich potrzeb. Niezbyt często dla kobiety, widząc wrogi stosunek przyszłości w regulaminie, zmienia zdanie poślubić syna.

Młode kobiety są niezależne, są one w stanie zapewnić dla siebie, a tym samym nie może być uzależnione finansowo od starszego pokolenia. Zwykle to reguluje i komunikacja męża matka z wnukami.

Ale ciekawe jest to, że to córka ciężko rozstać się z drogi "bezsilni córka"Zakorzenione w wiekach. Jeszcze kobiece fora i rozmowy słychać narzekania na w-prawa, "sterownica", "wyśmiewa jego nos do wszystkich" lub po prostu "prawidłowo wykształcony syn", Co zrobić, jeśli również czuć pod zasilania prawa?

Share →