Cukrzycy u dorosłych

Cukrzycy u dorosłych

Takie choroby jak cukrzyca u dorosłych, z roku na rok staje się coraz bardziej powszechne. Dla wczesnego wykrywania cukrzycy wiedzieć główne cechy tej choroby. Diabetycy były dość wysokie zmęczenie, ciągłe pragnienie, nadmierne działanie płynów i jego szybka eliminacja z organizmu.

A powyższe objawy są już do rozwoju choroby. Uważa się, że wczesne etapy cukrzycy jest prawie nigdy nie widział. Jedyną rzeczą, która może dokładnie i na pewno daje wroga ciała — jest badanie krwi na cukier.

Choroba ma dwie postaci choroby. W cukrzycy typu pierwszego produkuje wystarczających ilości trzustkę insuliny — hormonu niezbędnego do regulowania poziomu cukru we krwi. Jednak najczęstszą cukrzycy u dorosłych Drugi typ.

Odnosi się ono do cukrzycy dorosłych. Choroba charakteryzuje się ciągłą produkcję insuliny, lecz komórki tracą zdolność postrzegania i go wykorzystać. Okazuje się, że insulina nie spełnia swojej funkcji.

Tak więc jest bardzo powolny rozkład węglowodanów krwi niedobór istotne dla normalnego funkcjonowania glukozy, która jest głównym źródłem energii ludzi.

Według statystyk Ministerstwa Zdrowia liczba osób, które cierpią z powodu cukrzycy typu II, to 2 mln rocznie. A ludzie z cukrzycą typu pierwsze 300000 dane po prostu straszne. W tym samym czasie wiele osób z cukrzycą u dorosłych jest bezobjawowa stan przedcukrzycowy. Ci ludzie świętowali poziom cukru we krwi jest nieco wyższa na normy.

Określić warunki do cukrzycy tylko przez specjalne badania krwi, więc potrzeba corocznych badań profilaktycznych całej populacji Rosji. Przecież większość preddiabetikov kilka lat przechodzi w szeregi osób cierpiących na cukrzycę typu II.

Każda osoba musi wiedzieć, niektóre z objawów, obserwację, że możliwość cukrzycy u osób dorosłych jest bardzo wysokie. To ciągłe zmęczenie, zawroty głowy, osłabienie, zmęczenie. Ponadto, osoba może czuć spadek ostrości wzroku, «mgła», «wszy» przed oczami, dość częste oddawanie moczu z dużo moczu czasami nawet do 2 — 3 litrów dziennie.

Regularne suchość w ustach. pragnienie, które jest bardzo trudne do spełnienia, nagła utrata masy ciała lub odwrotnie, ostry przyrost masy ciała jest sygnałem ostrzegawczym. Należy natychmiast skontaktować się z lekarzem w celu przeprowadzenia oceny w celu określenia cukrzycy.

Często stosuje się tak zwane «szum» nogi, obrzęki kończyn dolnych, często nawracające kurcze nóg wskazują również obecność osoby ma chorobę. W niektórych przypadkach osoby zainteresowane o dłuższym czasie trwania choroby zakaźne regularnie obniżone temperatury ciała, różne wysypki, świąd. Czasami jest nawet zapach acetonu oddechu, jest bardzo długotrwałe gojenie rany, skaleczenia, zadrapania. Wszystkie te objawy cukrzycy u osób dorosłych.

Dla zapobiegania cukrzycy schudnąć, ponieważ pełnię — główny czynnik ryzyka choroby. Pamiętaj, aby ograniczyć spożycie węglowodanów, prowokują przejadania się. Śledzić ilość spożywanego tłuszczu, która w poziomie chemicznym blokują działanie insuliny.

Pamiętaj, aby przejść dla sportu. Według endokrynologów, nawet pół godziny spacerem do pracy zmniejsza prawdopodobieństwo choroby. Zwróć uwagę na alkoholu, ograniczyć ich użycie do minimum.

Aby regularnie oddawać krwi, sprawdzić działanie cukru we krwi.

Wystarczy zastosować się do powyższych środków zapobiegawczych wobec tej niebezpiecznej choroby, może zmniejszyć prawdopodobieństwo jej wystąpienia. Dbanie o własne zdrowie — podstawowy obowiązek każdego człowieka. Niech cukrzycy wyprzedzić i ukochaną strony jednostek.

Niech was Bóg błogosławi!

Podoba się? Podziel się ze znajomymi w serwisach społecznościowych!

Share →