Ćwiczenia na plecy z rysunkami Osteochondroza

Ćwiczenia na plecy z rysunkami Osteochondroza

Wysłany przez: Msvavoom01 Wysłany dniu: 01.10.2014, 09:57 w: HLS

Przepuklina — poważna choroba, i ważne jest, aby poświęcić czas na maksymalnych środków, tak aby nie doprowadzić do poważnego stanu. Z tym celu, lekarzy i opracowanych ćwiczeń fizycznych na plecach, które mogą pomóc przezwyciężyć chorobę.

Ćwiczenia na ból pleców: self-loading

Pamiętaj, że ćwiczenia mogą pomóc nie tylko, ale krzywdy. Dlatego też ściśle monitorować przestrzeganie następujących zasad:

 • bo krążek może działać całkowicie w dowolnym kierunku, śledzić swoje uczucia podczas ćwiczeń! Jeśli nie czujesz ból i dyskomfort podczas wykonywania — ćwiczenie dla Ciebie. Jeśli, przeciwnie, czuje ból, ćwiczenia powinny być wyłączone z listy. Jeśli płuc dyskomfort, ćwiczenia mogą być, ale powoli i ostrożnie;
 • jeśli dopiero zaczynasz pracować na prostych ćwiczeń na plecach, unikać wszystkie odmiany skręcenie tułowia;
 • Zabrania się skoków, ostrych odpychania nogami i wieje wszystkie opcje i dramatyczny wpływ na plecach;
 • ćwiczenia na mięśnie pleców w domu powinny być powtarzane tak często, jak to możliwe — około 2-6 razy dziennie. Pożądane jest, że masz ukończone co najmniej trochę ruchu w ciągu dnia, co kilka godzin;
 • obszary problemowe w jakiejkolwiek formie nie należy do czynienia z drastycznymi skutkami;
 • Tylko wtedy, gdy opanować ćwiczenia na plecy z występu lub przepukliny, wykonuje ruch o minimalnej amplitudzie i minimalnym obciążeniu. Stopniowo, dane te powinny być zwiększone.

Pamiętaj, że nie ważne jak się starasz, pewnego dnia nie będzie w stanie wyjść z tej choroby. Ale codzienna praca i ćwiczenia wzmocnią swoje plecy i daje szansę na odzyskanie.

Ćwiczenia na plecy przepukliny

Ćwiczenia dla odcinka lędźwiowego tj, są najbardziej popularne, ponieważ w większości przypadków występuje przepuklina tutaj. Rozważmy kompleks, który ułatwi dolegliwości.

Najpierw musisz nauczyć się ćwiczenia relaksacyjne i rozciągające mięśnie pleców:

 1. Chodzenie na czworakach, z wyprostowanym kręgosłupem — jeden z najprostszych i najlepszych ćwiczeń. Więc idź na 1-2 minut.
 2. Zainstaluj dom nachylone płytę, jej górna granica ustalona na parapecie.

  Ramiona powinny być umieszczone na całej szerokości całości. Górna część wykonana jest z grubych tkanin długopisy — do wsparcia. Na pokładzie można przejść zarówno do tyłu i brzuchu, mocowania obręczy barkowej. Potrzebujesz się zrelaksować ciało i tak leżeć między 5 a 20 minut.

  Powinno być wygodne i bezbolesne. Zgodnie z kolan można umieścić poduszkę.

 3. Wyciąg z przechylać się do przodu.

  Połóż się na niskim stołku z brzucha poduszkę, z najwyższym punktem ciała zbiegł się z bólem pkt. Kolonie i podłokietniki na podłodze. Maksymalna odpocząć i odetchnąć karmienia.

 4. Podobnie, co musisz zrobić, ćwiczenia, leżąc na boku i przy użyciu zamiast poduszki stolca lub kilka poduszek. Jest to konieczne, aby leżeć bez dyskomfortu.

Po opanowaniu tych prostych ćwiczeń, można przystąpić do kompleksu medycznego.

Zdrowe Plecy: zestaw ćwiczeń

Regularne ćwiczenia wzmacniają mięśnie i więzadła tyłu i odciążyć kręgosłup, a także zwiększenia przepływu krwi do obszarów zainteresowania.

 1. Połóż się na plecach, ręce wzdłuż tułowia, ugnij nogi w kolanach. Lean na ramionach, łopatek i stóp, unieś miednicę, Freeze, w górnej pozycji przez 3-5 sekundy i opuszczona. Powtórz 3-5 razy.
 2. Stojąc na czworakach, podnieść prawą rękę i lewą stopę. Zamrożenia w najwyższym położeniu.

  Następnie wykonaj lewą rękę i prawą nogę. Powtórzenie 10 razy po obu stronach.

Pamiętaj — jeśli ból ćwiczeń powrotem, powinno być odroczone do lepszych czasów.

Share →