Ćwiczenia rozciągające do szpagatu

Ćwiczenia rozciągające do szpagatu

Chcesz dowiedzieć się jak zrobić szpagat? Gratuluję Ci z wysokimi aspiracjami. To jest godne szacunku. Po ćwiczenia rozciągające do szpagatu pomagają rozwijać naturalną elastyczność imponujący poziom. Ponadto, można uzyskać wiele korzyści.

Elastyczne ciało sprawi, że będziesz wyglądać bardziej elegancka i pełna wdzięku, i to jest plus nie tylko sprawności, ale także w życiu codziennym. Ponadto, można zaskoczyć ukochaną osobę i rodzinę. Wyobraź sobie ich miny, kiedy będzie można pokazać swoje osiągnięcia w podziałów!

Nie wahaj się, elastyczny i wolne ciało jest naturalny i pełen wdzięku.

Wystarczy wykonać te ćwiczenia rozciągające na co dzień, i będzie sukces w jak najkrótszym czasie.

Przy tym ćwiczeniu należy rozpocząć ścieżkę do sznurka. Wystarczy zgiąć kolano przed nim, drugą wyprostuj plecy. Trzymaj ręce jego pozycję i upewnij się, że biodra są napięte.

Usiądź tak niskie, jak to tylko możliwe, ale nie czuć bólu i do powstrzymania się w tej pozycji przez 15 sekund lub więcej. Następnie powtórz z drugą nogą. Na każdej stronie 8-12 powtórzeń zrobić.

To ćwiczenie jest drugi poziom elastyczności. Należy rozciągnąć biodra tak, aby przygotować je do prostego rozciągania względem siebie. Wystarczy stanąć na jednym kolanie. Rewanż wyprostować przód.

Połóż dłonie na podłodze, ugnij nogi i pochylić się do przodu, aby twoja noga tak niskie, jak to tylko możliwe i do powstrzymania się w tej pozycji przez 15 sekund lub dłużej. Następnie powtórz z drugą nogą. Wystarczy zrobić 8-12 powtórzeń na każdej stronie.

Już prawie. To ćwiczenie jest ulepszoną wersją drugiego etapu rozciągania. Tym razem trzeba zgiąć jedną nogę do tyłu i na nim usiąść. Wyprostuj jedną nogę do przodu i trzymając się za ręce, pochylić głowę do przodu tak niskie, jak to możliwe.

Powstrzymać się w tym położeniu i dłużej niż 15 sekund, powtórz z drugą nogą. Wystarczy zrobić 8-12 powtórzeń na każdej stronie.

Tu sprawnie i przeniósł się do sznurka. To ostatnie ćwiczenia rozciągające do szpagatu. Jeśli robisz to po raz pierwszy, należy zachować ręce ciała, utrzymując je na podłodze.

Zacznij się do sznurka tak niskie, jak to możliwe. Powstrzymaj się w miejscu, gdzie nie czuć Bole więcej niż 15 sekund, powtórz 8-12 razy.

Wykonywać codziennie i konsekwentnie na każdym kroku, stopniowo od łatwiejsze do trudniejszych ćwiczeń, a po 2-3 miesiącach będzie łatwo siedzieć na sznurka. Powodzenia!

Również opanować technikę sznurka pomoże Ci następny film.

Share →