Czerwona porzeczka galaretka

Czerwona porzeczka galaretka

Porzeczka galaretka gotować na wiele sposobów: na przykład, w równych proporcjach z czerwonym, białym i czarnym (rodzaj dżemu «mieszanki», mówiąc po prostu — mieszanka jagód). Ofiaruję Ci przepis na sam galaretki, czerwonej porzeczki, o wiele łatwiej. Po tym wszystkim, każda rodzina ma swój własny ogród lub dworek, w którym rośnie kilka odmian porzeczki, a nie każdy ma możliwość zakupu na rynku trzy różne typy w tym samym czasie.

Porzeczki, zwłaszcza czerwone, rzadko spożywane świeże, ale doskonale nadaje się do galaretki jagód. Jak gotować galaretkę słyszałem, ale nigdy nie zbiera się w zimie, tylko w zeszłym roku. A jednak było w zeszłym małe jagody galaretki słoik i chcę pokazać mu przepis. Przepis bardzo prosty i nie pracy, jak może się wydawać, wszystko jest elementarna i szybko.

Składniki na czerwonej porzeczki galarecie:

Przepis czerwona porzeczka galaretki:

1. Berry dotykowy i, jeśli czas na to pozwala, aby oddzielić oddziałów.

2. Następnie dodać je do dużej miski i wypełnić zimną wodą. Dane obliczone w następujący sposób: za każdy kilogram porzeczki — jar pół litra wody.

3. Nałożyć na piecu i doprowadzić do wrzenia jagody, ale tak, że nie ma czasu do wrzenia.

4. Otrzymany roztwór sączy się i porzeczki dorzuca sito.

5. drewniane szpatułki wytrzeć jagody na rozwiązanie napiętej aby wyróżnić sok kapała do niego.

6. Następnie, pozostałą część łodygi i porzeczki ciasta przesunięcie cztery warstwy gazy i dokładnie wycisnąć.

7. Mieszanina wody i soku do ochłodzenia się nieco, że filtr ten sam sposób przez 4 warstwy marlechku.

8. Następnie wlać przefiltrowaną płynnego cukru i podpalony.

9. Gotować przez około pół przyszłości godzin galaretki.

10. Gorący kisiel wylewa się do wysterylizowanych słoikach, zalać na wierzchu każdej porcji 1 łyżka cukru i natychmiast zwinąć.

Bez zastrzyku galaretki porzeczka jest również zapisane, ale tylko w chłodnym miejscu i pod powiekami Kaproń. Połączenie galaretki i ciasto jest idealny do pieczenia — zima będzie bardzo łatwo szybko upiec ciasto lub ciasteczka.

Share →