Czym jest rodzina?

Czym jest rodzina?

Jeśli założyć rodzinę, a potem do końca życia

– Ile lat ma twoje małżeństwo?

– W tym roku będzie 8 lat.

– Krótkie, ale trudne pytanie: jaki jest cel rodziny?

– Znalazłem żonę swojego człowieka. Była moją pierwszą dziewczyną, spotkaliśmy się z nią przez cztery lata, pobraliśmy się i nadal z nią żyć, jest jedyną osobą, która byłem.

– To wielkie szczęście!

– Tak, jestem z niego zadowolony. Jeśli spojrzeć na rzeczy z zewnątrz, to byłoby moje życie bez drugiego, tak by zabrać mnie z dala od mojej ścieżce. Rodzina pomogła mi w sporcie, w pracy, w życiu, we wszystkim. Dzięki niej, nie popełnia błędów.

Albo poszedł do ryknął jak młody się dzieje, alkohol lub gdzieś indziej, poszedłem prosto do celu. Potem miał syna, to jest jeszcze trudniejsze do wzmocnienia rodziny.

Ja po prostu nie rozumiem tych ludzi, którzy chodzą w życiu osobistym jako czarny charakter. Wyszłam za mąż w wieku 19 lat, wielu mówiło, że to za wcześnie, wielu uwierzyło, że «antena», W rzeczywistości, to nie jest przypadek, byliśmy małżeństwem z miłości, Kocham moją żonę.

Pierwszy syn urodził mamy trzy lata po ślubie, w 2005 roku urodził się drugi.

Jestem przekonany, że kiedy jest palenisko rodzina, dzieci, jest to duży sens i korzyści.

– Od kiedy założenie rodziny?

– Myślę, że, oczywiście, że rodzina nie jest właśnie podpisał sekretarz udał i wszystko. W kościele trzeba być małżeństwem, to nie jest rodzina. Kiedy przed Bogiem ludzie przysięgają być sobie wierni i znaczy żyć całe życie razem, myślę, że mam rodzinę.

– Ty, jako malowane w urzędzie stanu cywilnego, jeszcze nie czułem się rodzinę?

– Wiesz, nadal masz wrażenie, że jesteś żonaty. Być może w urzędzie stanu cywilnego, gdy malował, przysięgam na siebie, i to jest również ważne, jest to również krok w kierunku rodziny.

– Przed ślubem można przechowywać wiernych do siebie, może być dobrze ze sobą i nie chce nikogo innego. Po ożenić się, że czujesz się bardziej odpowiedzialna za ich lojalność?

– Oczywiście, nie była jakaś bariera, że ​​nie mogę iść na spacer, etc. ale na ogół nie jest to konieczne. Jestem zadowolony z mojej żony w każdym calu, nie rozumiem, co może być sens zdrady?

Zdajemy sobie sprawę, że rodzina jest ważna, myślimy racjonalnie. I jak wszystko tutaj, mam wszystko działa sprawnie, tak, jestem tutaj absolutnie nic się denerwować, że nie trzeba nic więcej!

Po pierwsze dziecko, nie potrzebuję niczego! Dzieci znacznie wzmocnić rodzinę, można powiedzieć 90%. A kiedy nie było drugie dziecko, to jest szczęście, które jest trudne do wytłumaczenia!

Ta rodzina nie złamię.

– Każdy wie, że rodzina to nie tylko szczęście, ale także wiele pracy, aby pokonać siebie, jego egoizm. Co więcej w rodzinie – pracy czy szczęścia?

– Więcej, oczywiście szczęścia. Są pewne problemy, jakieś kłótnie w rodzinie, kiedy trzeba się nad sobą, ale wszystkie małe rzeczy naprawdę tylko trzeba go zrozumieć. Jeśli żona zaczyna przeklinać i co do mnie pretensji, że nie lepiej po raz kolejny nic powiedzieć, że to wszystko jest płynne, hold, dzień lub dwa – i to wszystko zapomniał, i wszystko jest w porządku.

Tak samo jest z nią. Jakie konflikty są tylko w dni, kiedy była w ciąży, więc kobieta jest okresem szczególnym.

– Czy możesz nam powiedzieć, co jest istotą szczęścia, które daje człowiekowi szczęście w rodzinie?

– Myślę, że to przede wszystkim miłość w mojej sytuacji jest to miłość do siebie i dzieci. Dla mnie dwie główne rzeczy, które zachwycają, wzmocnienie, wsparcie we wszystkich aspektach.

– W pierwszej kolejności można nazwać miłością. W rzeczywistości, większość ludzi ma różne opinie na temat tego, co rodzina. Ktoś myśli, że dzieci w pierwszej kolejności, niektóre kobiety uważają, że materialnej strony.

Ale z tego, co pan powiedział, możemy stwierdzić, że celem rodziny – jest miłość.

– Ale myślę, że najważniejsze – jest miłość. W mojej sytuacji, punkt materialny widzenia nie ma 100%, mimo że zarabiać pieniądze, ale kiedy wyszła za mąż, nie było absolutnie nikogo.

– Jaka jest rola miłości w rodzinie odgrywa zaufanie?

– Bardzo Zaufanie odgrywa ważną rolę. Dlatego, że pozbywa się zazdrości. Ja, na przykład, zazdrosny mąż, żona mogę być zazdrosny, ale ufam jej, podobnie jak ona, i jeśli ufasz, nerwy nie może wydać.

Dlaczego mamy się denerwować, jeśli jesteśmy sobie wierni, i dlaczego nie ufać?

– Niektórzy ludzie po ślubie przełożyć się na dzieci. W którym ci, «Ślub Cywilny» żyć, często żyją dla siebie, dzieci roślin. Leżeli narodziny dzieci, aby cieszyć się po prostu sobą. Co sądzisz na ten temat?

– Dzieci mają – to jest bardzo dobry, jest szczęście. To jest ciężka praca, – kiedy rodzi się dziecko, nie spać w nocy, itp ale to jest twój przyjemność. Gdy wracam do domu z treningu dla mnie dzieciaki biegają, czołganie się, to pocieszające, zmęczenie znika, wszystkie problemy odchodzą… Czy ma Pan dzieci – i to jest szczęście!

Ważne jest również, że narodziny pierwszego dziecka dorastałem, udał się do niektórych złych nawyków. Wiem, że i rodzice mówią, i moja żona i przyjaciele. Oczywiste jest, że osoba dojrzewa: gdy dziecko ma inne zainteresowania. On po raz kolejny się nie iść na spacer z przyjaciółmi, wszystko ma swoje granice.

Bo znalazłem coś lepszego, szczęśliwszego.

– Wiele osób, które nie mają dzieci, myślą inaczej. Myśleć – Na szczęście, kiedy tam, gdzie chcę, i to tak nudne – pobyt w domu z żoną i dziećmi…

– W rzeczywistości, dzieci mogą również wybrać się na spacer. Tu, w zimie idziemy pod górę, jestem z nich zadowolony z jazdy górskiej. A wspominając swoje dzieciństwo, kiedy byłem tak młody, a on skated. W rzeczywistości, to jest zabawa!

Nawet przez ludzi oglądających i zazdrości.

– Twój stosunek do rozwodu. Możesz zmienić żonę (męża), jak samochód – przestarzały – zmienić na inny?

– Uważam, że to jest złe. Jeśli wyjdziesz, musisz podjąć ten krok, świadomie, na całe życie. A ludzie, którzy postanowili być razem do końca życia, idą do kościoła i wziąć ślub. Są to ludzie, którzy są gotowi do małżeństwa.

A ci, którzy żyją «ślub cywilny»Albo po prostu ożenił się, że są w błędzie.

Jednak muszę powiedzieć o sobie, że nie jesteśmy małżeństwem. Kiedy nie było ślubu, zdecydowaliśmy się nie ożenić się od razu, a następnie wykonać drugie wakacje. Na drugie dziecko, jednak urodził, ale teraz bierzemy ślub.

– Dlaczego jest idealnym rodzina powinna mieć jeden?

– To tylko dodatkowe nerwy. Dlaczego? Chciałbym perenervnichal i bardziej szare byłoby gdybym opuścił, moja żona straciła dzieci. Ja po prostu nie potrzebuję, nie chcę tych myśli w głowie. Byłem bardzo zadowolony z mojej rodziny: moje dzieci i moja żona i życia rodzinnego, które jest w porządku ze mną.

Jestem spokojny.

To jak budowanie piękny budynek, a następnie zniszczyć. Albo się coś żywego, a potem iść i zabijać.

Nie widzę żadnego powodu, żeby zrobić to kilka razy, ile można zaoszczędzić jedną rodzinę. Najważniejsze jest to, że za każdym razem będzie coraz gorzej. Ludzie zrozumieją w końcu, ale to będzie za późno.

Materiały z tego samego tematu:

Share →