Daj krewnym i przyjaciołom magicznego Nowego Roku!

Daj krewnym i przyjaciołom magicznego Nowego Roku!

Spersonalizowane prezenty dla całej rodziny. Magia pismo wideo dla Twojego dziecka. Zestaw Christmas niespodzianki dla przyjaciół i kolegów.

Kochasz swoją rodzinę i przyjaciół. Książka dla nich na terenie naszego kraju wakacje DEDMOROZ.ru magiczne prezenty, list wideo i listów od Świętego Mikołaja. Niespodzianka tego noworoczny będzie twoi bliscy szczęśliwy.

List wideo z pracowni Świętego Mikołaja Santa Claus «

Ostrzeżenie! Nowy etap videopisem na życie z Mikołajem. Wonderland stała się jeszcze bardziej: teraz dziadek wie, nie tylko imię i nazwisko dziecka, ale jego wiek i miejsce zamieszkania.

Gift Set «Warsztat Świętego Mikołaja»

Magia walizka w tym specjalny zestaw na prezent. Po tym wszystkim, to jest niesamowite, nowe pismo wideo z Santa Claus. Cuda nadal, i stał się o wiele bardziej.

Imieniu herbaty z Mikołajem z tymiankiem

Przedstawiamy nowy oryginalny prezent. Jest to wygodne, aby dać, gdy konieczne jest natychmiastowe pogratulować kilka osób: krewnych na świątecznym stole, kolegów, a nawet nauczycieli dziecka.

W imieniu herbaty Earl Grey Snow Maiden

Spójrz, co za wspaniały prezent przygotowaliśmy dla rodziny, przyjaciół i bliskich. Herbata daje rzadko i imieniu herbaty, a nawet jeszcze bardziej. Tych, których zapraszamy, będzie w siódmym niebie.

Nazwany świąteczne «Szczęśliwego Nowego Roku!»

Kontynuuj zaskoczyć swoich bliskich! Daj dzieci i dorosłych nominalnej kulki, który co roku będzie udekorowania choinki.

Nazwany logiczna «Trzy Mikołaj»

Spójrz, jaki piękny obraz. Oczy nie podrzeć. Święty Mikołaj w towarzystwie chłopca podróżującego noworocznym Trójki w lesie bajki.

Zestaw do herbaty №1 od Świętego Mikołaja

Niedrogi zestaw śliczny prezent dla rodziny, przyjaciół i kolegów. Oryginalny prezent, który zostanie zapamiętany na długie lata. Trzyosobowy personalizacja według nazwy.

Zestaw do herbaty №2 od Maiden

W tym roku, przedstawić swoich bliskich niezwykły zestaw upominkowy. Wiele wspaniałych rzeczy są częścią tego rodzaju i ciepłe prezent: pyszne herbaty «truskawki ze śmietaną»»Dedmorozovsky słodycze», piękne imię kubek i innych ciekawych rzeczy.

Zestaw upominkowy «Magic Ball»

Idealne niespodzianka pod choinkę dla swojego dziecka. W tym słodkie małe pudełko było miejsce na kilka niesamowitych rzeczy.

Czekoladowy zestaw «Christmas Toys»

Prezent z serii «nie przechodzą przez», Doskonała ozdoba z choinką. Przyjemny i niespodzianka dla dzieci i dorosłych.

Dwa czekoladowe kulki z Dziadek Mróz i symbolem nadchodzącym Nowym Roku.

List od Świętego Mikołaja wideo «Magic Ball»

Po raz pierwszy w historii nazwiska dziecka prezenty. To jeszcze nie widziałeś! Prawdziwy cud!

Cartoon Mikołaj dotyczy Twoje dziecko nazwie gratuluje mu, Szczęśliwego Nowego Roku.

List od Świętego Mikołaja wideo «Zaczarowane miasto»

Unikalne w świecie nazwiska dziecka prezent, który poziomie. Cuda więcej niż bajka! Wciągającą fabułę.

Ciekawe postacie. Oczywiście, Mikołaj zmienia nazwy dzieciaka.

Zestaw upominkowy «Zaczarowane miasto»

Zestaw Premium «Magia walizka» zawiera nowy list wideo od Świętego Mikołaja «Zaczarowane miasto». Pozytywne emocje dla swojego dziecka.

Gift Set «Klasyczny list od Świętego Mikołaja»

List na papierze firmowym, napisany przez prawdziwego Świętego Mikołaja z komunikatem w imieniu adresata, z oryginalnym podpisem Dziadków ostemplowane jego biura.

Gift Set «oryginalny list od Świętego Mikołaja»

Punktem kulminacyjnym oryginalnych gratulacje mieć dyplom z Mikołajem «Dla dobrych uczynków i dobrego zachowania» w folderze «do ważnych dokumentów.»

Nominalna czekolada medal od Mikołaja

Doskonały dodatek Nowy Rok prezent. Miła niespodzianka dla dzieci i dorosłych w domu lub w pracy. Jest to nie tylko uczta.

Medal – jest również zachęcanie od Świętego Mikołaja.

Nominalna czekolada medal z Snow Maiden

Doskonały dodatek Nowy Rok prezent. Miła niespodzianka dla dzieci i dorosłych w domu lub w pracy. Jest to nie tylko uczta.

Medal – jest to również promocja Snow Maiden.

Zabawki pod choinkę «Święty Mikołaj»

Wspaniałe tradycyjna zabawka pod drzewem. Przypomina samego Świętego Mikołaja, które nasze babcie starannie pobrana z antresolą 50 lat temu.

Gift Set «Dziadek Mróz» + List od Świętego Mikołaja

Dekoracja tego zestawu ma wspaniały prezent zabawki pod choinkę «Dziadek Mróz», W Boyar kapelusz i płaszcz. Z magicznego pracowników i, oczywiście, z workiem prezentów.

Zabawka pod drzewem «Moja ulubiona dziewczyna»

Przyjrzyj się naszym Śnieżki. Mila. Eleganckie. Slim.

Nasza duma. To prawie ręcznie rosyjscy mistrzowie Toy. Polecam!

Prezent Ustaw «Moja ulubiona dziewczyna» + List od Świętego Mikołaja

Wydarzeniem zestaw prezent stał się bardzo ciekawe zabawki pod choinkę «Mój ulubiony Maiden», Mila. Eleganckie. Slim.

To, co powinno być realne Snow Maiden.

Zabawka «Mój ulubiony koń Mikołaj»

Zwróć uwagę na piękny koń. Jej imię jest mróz. Mikołaj go kocha i ma nadzieję, że wkrótce zastąpi słynnego trio koni Święty Mikołaj.

Gift Set «Mój ulubiony koń Mikołaj» + List od Świętego Mikołaja

Zestaw Premium zawiera nową zabawkę «Mój ulubiony koń Mikołaj», Jazda pieszczotliwie nazywa mróz. Wesoły i pełen życia, teraz jest nastolatkiem.

Zestaw upominkowy «paniczu»

Chłopcy i dziewczęta są różne hobby i zainteresowania. Niektóre role play, a inni chętnie zbierają wszystko lub projektu. Specjalnie dla nich przygotowane wspaniałe zestaw podarunkowy «Paniczu»,

Zestaw upominkowy «Słodki prezent»

Pięć niespodzianek dla swoich kochanych dzieci. Słodki działka, prawdziwe lizaki Święty Mikołaj, cukierki czekoladowe jadalne trojka i ołówki, Czekolada zestaw zabawek choinkowych.

Prezent od Świętego Mikołaja «Urodzony w ZSRR»

Przedstawiamy Państwu zestaw upominkowy, które ma dużo zabawy do mamy i taty, babci i dziadka. Prezent, mogę powiedzieć, «oh-ho-ho!» Na polu noworocznym było miejsce nawet dla legendarnej torby na zakupy.

Kalendarz ścienny «Do You żył!»

Tradycyjny Kalendarz kwartalny dla Twojego domu lub biura. Doskonała dekoracja wnętrz. Obraz bardzo oryginalny.

Czarny i czerwony kawior nie mieliśmy jedzenia, jako symbol dobrego życia.

Dzianina Kit «Asystent Mikołaj»

Każdy z nas żyje pomocnika Świętego Mikołaja. Ważne jest, aby nauczyć dzieci "grać" Asystent dla Realu, że czują się poczucie radości z możliwości czynienia dobra.

Gift Set «Asystent Mikołaj»

Prezenty dla dzieci i dorosłych są bardzo różne, ale każdy jest ciekawy na swój sposób. Od wielu lat jednym z najbardziej ukochanych dzieci jest zestaw podarunkowy «Asystent Mikołaj», Który składa się z pierwotnego szalik i czapkę.

Zauważa «Wypowiedz życzenie do Świętego Mikołaja»

Ten notebook nie jest proste, a niemal magiczne. Specjalnie zaprojektowany, aby wyrazić życzenie: Santa Claus. Wypowiedz życzenie — zapisać w książce.

Staną się rzeczywistością.

Notatnik «Słyszący usługi Świętego Mikołaja»

Share →