Damska koszula 2010 moda kratę

Damska koszula 2010 moda kratę

Brak odzieży ma takie zróżnicowanie kolorystyczne w koszule damskie w klatce. mogą być tylko czarno-białe, jak szachy lub litery szkoły notebook może być czerwony i niebieski, zielony, biały i czerwony, i tak w nieskończoność. Niektóre modele zawierać do 15 kolorów. W tym samym czasie z dobrej szachownicy nie ma odczucie Gypsy medley ponieważ kolory sprytnie rozmieszczone i wyraźnie dzieli się na dwóch kolorach — ciemne i jasne, co czyni je optycznie bardziej dotkliwe.

Dlaczego nie nosić Koszulki w klatce. Pierwsza odpowiedź — denim ubrania: szorty, mini spódnica, dobrze, i, oczywiście, same dżinsy. To jest, bez wątpienia, jest to uzasadnione.

Jednakże, jeśli wykazują wielką pomysłowość, można odebrać kilka innych opcji. Koszulki komórek zwykle wykonane są z dość grubej tkaniny matowe: lnu, bawełny, lub ich pochodnych. Dlatego, koszula w kobiet w polu nie jest konieczne, aby podnieść błyszczący, jedwab, lekkich materiałów, z wyjątkiem, gdy grasz w przeciwieństwie, na przykład, w niektórych modelach DolceGabbana tym sezonie. Ponadto, nie jest konieczne połączenie kobiecej koszuli w klatce z szafa zawiera jasny druk lub rysunek, ponieważ kolor i obciążenia obraz jest zbyt wielka. Więc, co jest najlepiej dopasowana do koszuli w kratę?

Proste spodnie lniane lub bawełniane, spódnica głębokie odcienie, najlepszym rozwiązaniem — czarne lub białe. Koszulki «pod pledem» preferencyjnych ciemnozielone lub ciemnych atrybutów Burgundii.

Jednym z najprostszych zmienności — czarne i białe komórki jak modeli Rebublic i Ted Baker, lub niebiesko-białe, jak, na przykład, od Wrangler. Ta opcja ktoś może wydawać się nudne, ale jeśli możesz dodać jasne eleganckie akcesoria, takie jak buty czy torby w sportowym stylu, to wygląda bardzo imponująco. Przy okazji, dobrze zaprojektowane fryzurę do stroju: rozpuszczone włosy lub kwadratowe przestrzennego preferowane nad prostych belek i «ogony».

Jednym z najbardziej interesujących koszule damskie, paski komórek — Krótki polurubashka — polubolero Rebublic nie wygląda tak dużo, ale projektanci sprytnie pokonać inny rozmiar do komórek i tkanek bazowego klapy. Ponadto, wprowadzone dzięki czemu można zobaczyć koszulkę lub top, sąsiedztwo, które wyraźnie rozjaśnia obraz.

Zastanów się podobny model z Republiki Carmine fioletowych kolorach: może być łączony z dowolnym kolorze przedstawionym na koszulkach palety, a górna może wybrać jeden odcień, i spodnie lub spódnica — innej, niekoniecznie najważniejsza.

Czerwono-brązowy chusta koszulę przez Ted Baker rękawów — świetny sposób, aby podkreślić figurę, przede wszystkim ze względu na głównie ciemnych odcieni, które definiują sylwetkę.

Co do wersji light, jak niebieski i biały z Rebublic lub c pomarańczowy lub czarnymi pasami na pannę Real, — tworzą większą łatwość, lekkość, bez naprężeń atmosferę. Najlepsze są połączone z ciemnymi odcieniami dżinsu lub czarnej bawełny.

Wzór Kontrast koszule damskie w klatce podkreślają jasne osobowości, na przykład, czerwony i niebieski wersja z Tommy Hilfiger trafi idealnie w jasnych ozdobami, cekinami, kryształkami. Aby go dobrze nadaje głębokie jasne kolory: niebieski, czerwony, bordowy.

Delikatne kombinacje kolorów, na przykład, białe z niebieskim koszuli kratę z lekkiej wersji Wranglera lub bordo Pawła Joe c cienkiej czarnej koronki wzór. Mogą być ozdobione marszczeniami, falbankami, cienka złota granicy. Lepiej jest połączyć te koszule z ubrania podkreślano wstępnie zmontowanego: dżinsy, spodnie z dużymi kieszeniami i stadniny szerokich.

Jeśli chcesz wyglądać modnie, ale spokojny, nie zapomnij o Koszulki w klatce. Pamiętaj, że duże komórki optycznie skraca sylwetkę i nadaje się do bardziej kompletnych osób, i małe, wręcz przeciwnie, wzrasta, które podkreślają godność pań rysunek smukłe. Tylko ciuch, który kategorycznie nie pasuje do koszuli w polu — sukienka lub spódnica długości średniej. Nie należy nosić z lub firmowych kobiecych spodni. Unikaj również połączona z innych jasnych tkanin, wzorów, ale wyposażenie może być dość śmiały: buty. worek lub buty są lepsze niż jeden z tonów, który jest zawarty w komórce.

Jeżeli trudno jest znaleźć, zawsze czarny garnitur.

Maria Leo

Share →