Damski płaszcz moda wiosna

Damski płaszcz moda wiosna

Modne płaszcze damskie z kolekcji w 2013 przed podbijają wybiegi na świecie. I, oczywiście, panie chcą wiedzieć, jakie style, tkaniny i kolory są istotne w bieżącym roku.

2013 trendu maksymalne kobiece sylwetki, choć znanych projektantów przyznać i śmiała interpretacja obrazu, takie jak na przykład skrócić płaszcz, kurtka, której długość nie dotrzeć do talii.

Modny styl żakiet 2013

Dla kobiet z doskonałej figury i długie nogi jak najwięcej kombinezon wyposażony sylwetka — obrazu, który kładzie nacisk na klatkę piersiową i biodra. On pewnie pojechał Butch «trapez» i kształt prostokątny, więc biznes istotne w ubiegłym roku.

Mod też zabawny, ale elegancki model, doskonale nadaje się dla młodych aktywnych dziewcząt.

Łatwy w stylu latania jesienno-wiosenne żakiet 2013 łączy się z fantazyjnymi kieszeniami, kolorowe ozdoby, nietypowe cięcia rękawami i przycisków projektantów i pętle. Taka warstwa znacznie rozszerzyć zakres odzieży kreatywnych myślących tsenitelnits kobiet.

Na najwyższym stopniu podium mody 2013 — płaszcz w stylu oversayz (naddatek — jest to styl, w którym rzeczy są noszone przez niektórych rozmiarach więcej). Ten płaszcz wygląda dobrze na dziewczyny, które cenią sobie swobodę i komfort, gdyż dostosowane w postaci wolnej. Na przykład, kursy dno i połączenie różnych struktur tkankowych bardzo lubi Oscar de la Renta, a osobliwy rękawy duplex może być szczęśliwy oglądać marki «Aganovich».

Płaszcze Niezwykłe bufkami kobiet są światowe gwiazdy, takie jak Burberry PRORSUM lub Balenciaga.

Ostro istotne, jak płaszcz-zielonego, który w tym roku jest znakiem rozpoznawczym Burberry PRORSUM i Altuzara.

Modne kolory wiosny 2013 płaszcz kobiet

Nasycone kolory żakiet 2013 cieszy z jego jasności. Na przykład, Valentine zadowolony bogaty czerwono w swojej kolekcji wiosennej w tym roku. Przy wyborze tkaniny żakardowe wolał fantazję.

Niezwykłych kolorów tej wiosny będzie ostro modne pomarańczowy i żółty słoneczny, miód. Te kolory mogą być matowe lub błyszczące jak Burberry, co sprawiło, charakterystycznych cech jego kolekcji wiosna naciskiem pod piersią.

A szafa podstawowe kolory nadal są klasyczne: butelki zielone, szare, czarne i granatowe cienie. Jasne kolory na wysokości mody — beżu i bieli.

Groupie «Lampart» styl nie muszą się martwić. To prezentowane na wybiegach mody w branży maestro Marka Jaco. Niesamowite gradienty i przejścia kontrastu nie będzie się nudził punkt widzenia, tworząc wspaniały obraz wiosną 2013 płaszcz kobiet.

Damski płaszcz 2013 moda

Share →