Dane na paznokcie: piękne manicure.

Dane na paznokcie: piękne manicure.

Dane na paznokcie i różne wzory na paznokcie — oryginalne dzieła sztuki, które jest teraz dostępne dla wszystkich kobiet w modzie. Wszakże zrobić rysunki na manicure może być nawet w domu. Jak to zrobić, dowiesz się z tego artykułu.

Możesz również przeglądać naszą galerię rysunków na paznokcie i pomysłów na piękny manicure.

Nail Art — to prawie sztuka jubilera. Dzięki paznokcie malowane wzory i zdobienia można osiągnąć niesamowite efekty. Manicure rysunkach jest jednym z najtrudniejszych technik. Aby poradzić sobie z tym zadaniem, trzeba mieć nie tylko umiejętności i posiada odpowiednią wiedzę, ale również materiały i narzędzia.

Profesjonalizm przychodzi z praktyką, więc trzeba wiele szkoleń.

Rysunki wzorcowe na paznokciach stosowane z cienkich pędzli, specjalne kije, pisaków i prostych igieł lakierniczych. Jako powłoka, farb, różnych kombinacjach kolorystycznych, dekoracje w postaci pasty, naklejek i brokatem.

Wzory na paznokciach, które tworzy się kapitan, może być bardzo zróżnicowany. Bardzo popularne naturalne wzory, ozdoby z kwiatów i traw, a także abstrakcyjne wzory. To wszelkiego rodzaju geometrycznych i graficzne linie na paznokciach.

Eksperci twierdzą, że na kolorowym lakierem do paznokci odpowiedniej mieszanki tylko dwa kolory, ale jako letnie wakacje lub manicure, można użyć trzech kolorów. Że rysunki na paznokciach tak długo, jak to możliwe, trzeba odpowiednio przygotować swoje paznokcie, zrobić jakości manicure i stosuje wysokiej jakości materiały do ​​manicure.

Rysunki na paznokciach rozszerzenia

Rysunki na paznokciach mogą być wykonane zarówno na własnych i sztucznych paznokci. Na żelowe lub akrylowe paznokcie można malować naroshchennyh cały obraz. Po wszystkich naliczonych paznokci zwykle mają przyzwoitą długość, i dlatego są one coraz większe.

W związku z tym zwrócić na sztucznych paznokci może być wszystko, co chcesz.

Dane na naturalne paznokcie

Na naturalnych paznokci zdjęcia będą dłużej, jeśli pierwsza pokrywa bazy paznokci i top z ochronną warstwą lakieru utrwalającego.

Rysunki na krótkie paznokcie

Krótkie paznokcie mogą wyglądać bardzo kobiece i stylowe, jeżeli wykonane starannie manicure i spowodował ciekawy wzór na paznokcie. Jeśli masz wątpliwości, to spojrzeć na nasze zdjęcia rysunków na krótkich paznokciach. Aby rozpocząć, można zrobić te proste rysunki.

Proste rysunki na paznokciach

W domu, można wykonywać proste rysunki na paznokciach. Nie wymagają specjalnej wiedzy i umiejętności, tylko trochę cierpliwości i zręczności. A jeśli kupić farby szybkoschnące, zdjęcia na manicure będzie gotowa w 20 minut.

Wykonaj szybsze rysowanie dwóch lakierów. W zasadzie możemy mieć ciemny lub jasny lakier i rysunek (wiersz), stosuje się do kontrastu lakieru bazy. Jeśli wyobraźnia pozwala, można połączyć te trzy kolory w manicure i kilka rysunków: linie, kropki, kreski.

Aby abstrakcyjny rysunek na paznokcie. należy zastosować podstawową lakier, pozostawić do wyschnięcia, a następnie nałożyć warstwę kolorowego lakieru i lakier na nim kapać inny kolor aż do pierwszego nie wyschły. Z nowiutkim szybkiego remisem, mieszając je razem i lakierów tworzących abstrakcyjny wzór na paznokciach. Na przykład, w następujący sposób:

Piękne zdjęcia na paznokciach

Oto niektóre rysunki na paznokciach, które wydawały się być najpiękniejsze.

Wzory na paznokciach

Aby narysować kwiaty na gwoździ lub innych wzorców, to zajmie czasu i delikatnych instrumentów. W domu, odpowiedniego nawet zwykłej igły. A jeśli masz specjalny cienki pędzel, dobrze, to będzie sukces.

Kwiatowe wzory na paznokcie łatwe do rysowania, jeśli weźmiemy za podstawę do szybkiego suszenia. ale jako zwykły kolorów do paznokci. zwłaszcza, jeśli chcesz wyciągnąć igłę. Przy okazji, można wyciągnąć igłę w domu nie tylko kwiaty, ale także drobne linie w postaci wstęg.

Aby utworzyć «zwierzę» lub abstrakcyjne wzory na paznokcie, użyj specjalnego pędzelka. Tak najłatwiej zrobić leopard manicure manicure lub innego «zwierząt» obraz.

Piękne wzory na paznokciach

Spójrz na te wzory na paznokcie, to jest możliwe, że coś do gustu, i uczynić je w manicure.

Rysunki na manicure z dekoracjami

Ozdoby w manicure często używane na wesela i inne ważne wydarzenia: strony lub uroczystości. Na przykład, można zrobić zdjęcia na manicure z disco dżetów. Będą świecić w ciemności i udekorować.

Jako ozdoby na paznokciach mogą być nie tylko płaski obraz, ale większość formowania akrylu. Dla takich wzorów na paznokcie lepiej iść do profesjonalnego mistrza.

I pamiętaj, że nawet w domu, można tworzyć schematy i wzory na paznokcie, które są podobne do zawodowych! Trzeba tylko spróbować.

Share →