Dane z balonów

Dane z balonów

Dane z balonów — Jednym z najbardziej zaskakujących, wielkości i piękna biżuteria, która może okazać każde pomieszczenie lub obszar odkryty. Cokolwiek miało obchody rocznicy ślubu, urodziny, i tak firmy. P Ten element wystroju jest właściwe i rozweselić jak bohaterów okazji i jej gości.

Wszystkie rodzaje kształtów balonów są najbardziej oryginalne elementy. W zależności od procesu produkcji, może być:

  • — płaskie przedmioty (panele z kolorowych kulek tego samego lub różnych rozmiarach);
  • — obiektów trójwymiarowych (schematyczne przedstawienia ludzi, przedmiotów, zwierząt, drzew, i tak dalej. zm.).

Dane z balonów na imprezy

Dane z balonów ułożonych w jednej płaszczyźnie, odnosi się do prostego i wspólnego typu biżuterii. Co do zasady, to układ kolorowe kule stanowią obraz tematycznych odpowiadających okazji. Z nich mogą być prezentowane pozdrowienia, życzenia, cyfrową wiadomość.

Jednak ostatnie mogą być podane oddzielnie, bez tła — kulki standardowego jednego lub kombinacji kolorów, jeśli planujesz wielką wysokość liter, a także bale kręcone zamówione wcześniej. Różnorodność kształtów powszechnie miarę odkrywczy projektanci i ich wielkie umiejętności, bo sami ozdobić pokój lub otwartej przestrzeni ze smakiem jest problematyczne, ponieważ budowa struktur kulki wyjątkiem chęci wymagają więcej i umiejętności.

Jak sprawić, by dane z balonów

Jednym z najprostszych sztuk balonów — a bezramowe proste kompozycje. Jeden z nich — kwiat, która składa się z podłużnych kulek kiełbasy. To będzie w stanie tworzyć własne ręce, nawet dziecko. Chodzi o to, aby zaczepy i łodygi i połączyć je razem.

Zmniejszenie koraliki krawędzi i tworzą pierścień, trzeba skręcić je na pół — tak uzyskanych płatków, które w końcu chcesz połączyć się z trzpienia (przygotowanym piłkę na końcu której znajduje się mały obszar, puste powietrze).

Proces tworzenia kształtów balonów nazwano skręcanie. Takie symulacje niezwykłe pozornie materiał niesie zarówno dzieci jak i dorosłych. Zazwyczaj poprzedza klasy mistrzowskiej z profesjonalnego dekoratora.

Działalność ta nie wymaga tak wielkiego narzędzia: bale, nożyczki, klej do specjalnej gumy i kolorowych markerów.

W jednym z aspektów, mogą być umieszczone kulki o różnych rozmiarach i kształtach (okrągłe, owalne, «kiełbasek»). Większość projektantów żądać okrągłych próbek o średnicy od 2 do 10 cali (5-25 cm). Chociaż dekoratorów użyciu i kule o różnych rozmiarach.

Wybór zależy od ogólnej koncepcji dekoracji i jego lokalizacji.

Dane z balonów może być instalowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Podczas montażu kompozycję do stosowania na zewnątrz produktów foliowych. Lub powierzchni należy traktować w specjalny kul złożonych, lateks chroni przed szkodliwym działaniem promieniowania ultrafioletowego.

Ponadto, należy wystrój zewnątrz szczególnie mocno zamocowane.

Główne rodzaje figur

Pomimo różnorodności kształtów balony mogą być podzielone na dwa rodzaje. Pierwszy — bezramowa skład do ich produkcji nie jest tak trudne, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Są to wszelkiego rodzaju figury zwierząt i multgeroya (ulubione dzieci Smeshariki — najbardziej prosty przykład tworzenia tych danych, które oparte jest na dużej okrągłej piłki)., Choinki, gwiazdki, dzwonki, i tak dalej D.

Drugi typ jest przedstawiony na figurach, które są oparte na szkielet. Produkcja takich kompozycji — tyle czasochłonne, wymaga ułamek profesjonalizm, wytrwałości i koncentracji. Zwłaszcza, jeśli chcesz zbudować z czegoś wielkiego kulek (przy okazji, podczas gdy pierwszy może być więcej niż jeden).

Istnieją inne kawałki balonów. Są to łuki, girlandy i różne panele. Materiał im być lateks lub foliowane.

Klasyfikowania składu i przedmiot. Na ładu korporacyjnego więcej części odpowiadających okupacji firmy — samochody, samoloty, mężczyzn w garniturach odpowiednie kolory, szerzyć firmowe, cyfr znaczących.

Na urodziny lub rano garnitur dekoracji dziecka w postaci aniołów, Santa Claus, palmy, kwiaty, i tak dalej. P Na weselu pokój jest w formie kulek, pierścieni, serc, Pary Młodej figurki, gołębi, na wylocie kul tworzą dzwony i wstążki …

Jak zamówić sztuk balonów?

Profesjonalnie urządzony pokój — klucz do dobrej atmosferze i jasne wakacje, więc złożone kompozycje balonów najlepiej pozostawić profesjonalistom. Specjaliści dekoratorów «Palonchini.ru» z przyjemnością będą zaangażowani w dekoracji wejścia, transportu, pomieszczenia lub na otwartej przestrzeni. Aby zamówić kawałki balonów, skorzystaj z formularza on-line na stronie internetowej.

Aplikacja online będą rozpatrywane w jak najkrótszym czasie, a pójdziesz oddzwonić lub e-mail. Jeśli nie chcesz czekać, zadzwoń pod numer telefonu i natychmiast zwrócić się do projektanta na obiekcie. Dzięki nim, można przedyskutować możliwości projektowe, wyraził korzyści, życzeń i budżetu. Jak skład balonów niż ich wypełnienia, w jakim celu uzyskania — wszystko zostanie uzgodnione i wdrożone, jak chcesz.

W «Pallonchini» można zamówić sztuk balonów, wybierając odpowiednią opcję w galerii prac. Ponadto, projektanci są gotowi spełnić pomysł klienta do dekoracji lub do zaoferowania własne ekskluzywne wzory. Praca odbywa się tak szybko, jak to możliwe.

Aby napełnić powietrzem lub helem setki kul, dekoratorów potrzebują nie więcej niż 20 minut. Komponowanie (nawet najbardziej skomplikowane) również nie trwało długo — projekt będzie pracować cały zespół.

Dostępne masters «Pallonchini» produkty wysokiej jakości wykonane w Europie, solidne meble, akcesoria i bezgraniczna spektakularne kreatywność. Dzięki temu klient otrzymuje stylowe i niekonwencjonalny projekt, który pomaga sukces wakacje.

Jak zamówić rejestracji wesela, urodziny dekoracji dzieci lub imprezę korporacyjną?

Share →