Dbanie o srebrnym szynszyli

Dbanie o srebrnym szynszyli

Nieznacznie Brytyjskie kocięta kolor srebrny szynszyli otworzyć swoje piękne oczy i zaczynają odkrywać świat z zainteresowaniem, gdy staje się jasne, że każdy z nich — osoby z jasnym charakterze. Ale są kontaktowy, przyjazny i gościnny. Nawet małe kocięta srebrne szynszyla podczas wykonywania niezbędnych procedur, ale nieprzyjemne (degelmentizatsiya, szczepienia) protestują, ale nigdy nie podrapał.

Brytyjska kolor srebrny nie zaszkodzi właściciela.

Brytyjska szynszyli nie wymagają codziennej pielęgnacji, ale do utrzymania tego rodzaju anielskiej ideału okresowo potrzebują kilka prostych czynności higieniczne. Wełna czesania raz w tygodniu wystarczy. Koty i kociaki kolor srebrny zatushёvanny bardzo dobrze odebrany przycinanie (usuwanie martwej wełny), który odbywa się w razlinki. Umieść kota na kolanach, z głową — "pchnięcie"A strażnik usuwa nadmiar włosów, dzięki czemu delikatne ruchy masażu zaciskową z ogona do głowy.

To przyczynia się do pięknej dwuwarstwowej płaszcz i eliminuje sierść kota w mieszkaniu.

Dzięki stabilnej psychice srebrny szynszyli bezpiecznie tolerować procedury kąpieli. Idą powoli, po szyję w wodzie, umiejętnie wciśnięty uszy, gdy szef wiadra płukania. Wystarczy kocięta srebrne szynszyla zobacz jak Regal mama kąpieli lub tata, a pierwszy uzdatniania wody odbywa się bez paniki.

Kąpielowy Brytyjska kolor srebrny. używać szamponu dla białych kotów. Następnie delikatnie wklepać włosy ręcznikiem, odciąć pierwszej suchej szampon, który jest przeznaczony także dla wełny białych kotów, a następnie — antystatyczne. I wysuszyć, grzebień do włosów "Głowa",

I Kolor srebrny zatushёvanny kocięta. i dorosłych Brytyjska szynszyli cicho postrzegają cotygodniowy przegląd uszu. Zazwyczaj jest wymagane uszy czyste, siarki i trochę więcej opieki.

Aby usunąć płytkę nazębną i zapobiec tatarski niech solidne jedzenie dla kota. Suche pokarmy mają działanie ścierne i srebrny szynszyli. jedzenie naturalnych produktów musi czasem przegryźć coś twardego, takich jak kości z kurczaka.

Te proste procedury pomogą zwierzę być lśniące eleganckie, piękne i przynieść radość.

Share →