Definicja ciąży w celu opóźnienia miesiączki

Definicja ciąży w celu opóźnienia miesiączki

Wiele kobiet, które planują ciążę, najpierw spodziewać wystąpienia korzystnych dni dla koncepcji (owulacji), a następnie szacowane pierwszego dnia miesiączki. Ale poczekaj zmęczeni i chcą szybko znaleźć odpowiedzi na to pytanie.

Pierwsze oznaki ciąży opiera się wyłącznie na subiektywnych odczuć i zmian w przyszłej matki, i nie ma wpływu na wewnętrzne narządy rozrodcze nazywa szorstki. Dowiedz się więcej o wszystkie objawy ciąży można znaleźć na tej stronie.

Informacja Wygląd obiektywnych zmian w sferze seksualnej, jak i kobiet w piersi należy do prawdopodobne powody, które łącznie, w większości przypadków wskazuje na występowanie długo oczekiwana ciąży.

Ale czasem ani tych, ani innych znaków nie objawiać. Jednak jest jeszcze jakiś sposób pomóc w identyfikacji tego problemu.

Środki i sposoby określania ciąży w celu opóźnienia miesiączki

 • Test ciążowy Najbardziej przystępne cenowo, szybki i prosty sposób.

  Dziś w sieci aptek można kupić testy ekspresowych do określenia ciąży już w 10-14 dni po stosunku (z przewidywaną datą poczęcia).

Jednak konieczne jest rozważyć kilka punktów, gdy za pomocą tej metody, aby pomóc Ci bardziej dokładną odpowiedź:

 1. Oczywiście przestrzegać instrukcji użycia dołączonej do testu;
 2. Sprawdź datę ważności produktu;
 3. Czasami dla większej pewności należy spędzić dwa lub trzy badania w odstępach kilku dni, pomoże nie wątpić otrzymanych wyników;
 4. Po otrzymaniu negatywnego wyniku, nie spać martwić!

  Być może w moczu nie jest jeszcze starczy zgromadzona hormonu hCG (ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej) i używany pasek testowy, tak nieczuły na małej objętości. Poczekaj, aż w pierwszym dniu spodziewanej miesiączki i spróbuj powtórzyć procedurę.

 • Determinacja HCG w krwi najbardziej niezawodny sposób, aby określić ciąży opóźnić.

  W ciągu 5-7 dni po zapłodnieniu przez ilościowego oznaczania hCG w surowicy krwi może wiesz, że jesteś w ciąży. Dokładność reakcji wynosi 95-100%.

 • Stany Zjednoczone nieskuteczne w tak wczesnym stadium ciąży. Dopiero począwszy od okresu tydzień (2-3 pierwszych dni opóźnienia miesiączki), za pomocą bardzo czułych nowoczesnych urządzeń, możemy założyć, obecność pęcherzyka ciążowego w macicy. Należy zauważyć, że metoda ta, choć uważane za bezpieczne, ale niektóre z jego najwcześniejszych i postępowania może spowodować poronienie.
 • Prenatal wizyty u lekarza Opóźnienie nie pomoże znaleźć odpowiedź na swoje pytanie.

  Rzeczywiście, najwcześniejsza data, w której lekarz może zdiagnozować rozmiar ciąży macicy, istnieje 5 położnicze tygodni.

 • Pomiar temperatury podstawowej w odbycie za pomocą konwencjonalnego termometr.

  Zwykle po owulacji temperatura podstawowa stopniowo zaczyna spadać, ale w czasie ciąży jest oznaczony stabilne podniesienie powyżej 37 stopni. Jednak warto pamiętać, że środek jest niezbędny zaraz po przebudzeniu, wstanie z łóżka, przez 5-7 minut, wprowadzenie termometr do odbytu na głębokość około 2 cm. W związku z tym, w celu przygotowania niezbędnych atrybut jest już w godzinach wieczornych.

 • Ludzie mówią. że kobiety są często intuicyjnie czuje, że będzie ona wkrótce matka, a jeśli sen ryb, a wszelkie wątpliwości znikają.

Istnieje kilka metod ustalania ciąży, zakonserwowane i podał się do naszych czasów, który był używany przez naszych przodków.

 1. Wierzono, że jeśli gotowane osad moczu utworzony, kobieta jest w ciąży;
 2. Jeśli spadek spadek jodu w szklance moczu, i rozpuszcza się, kobieta jest w ciąży, a jeżeli spadek pozostaje na powierzchni, nie ma ciąży.

Niezależnie od wybranej metody i jaki byłby wynik nie otrzymał, to nadal nadejdzie dzień, kiedy wszystko stanie się jasne, tylko trzeba trochę poczekać!

Szanowni Państwo

Dziękujemy za korzystanie z naszej witryny! Dajemy Ci zniżki w sklepach naszych partnerów!

Share →