Dieta Atkinsa - utrata wagi do 10 kilogramów w 14 dni

Dieta Atkinsa — utrata wagi do 10 kilogramów w 14 dni

Średnia dzienna kaloryczne 1694 kcal.

Ta dieta ma przyjść do nas z Zachodu, a w swej istocie zawiera ograniczenie ilości węglowodanów. W przeciwieństwie do wszystkich innych diet, bez wyjątku, dieta Atkinsa uwzględnia indywidualnych cech twoje ciało jest. W rzeczywistości, dieta Atkinsa jest kompleks właściwego systemu diety i żywienia (dieta sama przeprowadza się raz, a zasilanie systemu utrzymuje swoją wagę w ramach dopuszczalnej).

Dieta z sukcesem następujące krajowych i zagranicznych gwiazd i wybitnych polityków. Ta sama zasada jest stosowana i słynny Kreml diety. Ideologiem dieta dr Atkinsa, pilnie wymaga całkowitej abstynencji od wszystkich leków w pierwszych dwóch tygodniach diety — czyli prawdopodobnie wymagają konsultacji z lekarzem. Ograniczenie węglowodanów w diecie oznacza obniżenie poziomu cukru we krwi — również wymaga konsultacji z lekarzem.

Dieta jest przeciwwskazane. w okresie ciąży — może niekorzystnie wpływać na dziecko podczas karmienia piersią — tego samego powodu, nie ma niewydolność nerek — wahania poziomu cukru i wielu innych.

Dieta Atkinsa jest dwufazowy — w pierwszej fazie, czas trwania, który wynosi 14 dni, twoje ciało będzie się minimalnej wymaganej ilości węglowodanów — co będzie wyrównać bilans kalorii z wydatkowania środków wewnętrznych tłuszczu — maksymalne obniżenie masy ciała. Po upływie 14 dni, ograniczenia kalorii żywności usuwane, ale pozostałe ograniczenia w ilości węglowodanów — w złożoności diety — maksymalna wartość jest ustalana indywidualnie na podstawie cech ciała — ciągłe monitorowanie masy i korekcji balansu węglowodanów niemal przez całe życie.

W ciągu pierwszych dwóch tygodni ilość węglowodanów nie powinna przekraczać 20 g na dzień. Średnia wartość tego parametru dla większości ludzi jest około 40 gramów (nadmiar prowadzi do otyłości — i to jest miejsce dla większości osób z nadwagą — zarówno spożywane węglowodany i tłuszcze nie są trawione w ten sam sposób — jako źródło węglowodanów Władze pełni wspierać koszty dzisiejszych potrzeb, tłuszczu są przechowywane — czy istnieje nadwyżka nimi być — nasze ciało jest tylko w stanie przechowywać je — to jest nasza fizjologia).

Figura 20 gramów łatwo osiągalne — to tylko 3 łyżeczki cukru w ​​swojej herbaty lub kok — tak nie fast food i przekąski. Aby uniknąć takich sytuacji zawsze listy dozwolonych i dowolną liczbę (względnie) produktów — jest jasne, co należy rozumieć przez inicjatywy — nie ma żadnych luksusów — jeść tylko wtedy, gdy nie było silne uczucie głodu — nie ma wiórów na serialu.

Lista zatwierdzonych produktów w menu Atkinsa:

 • każda ryba (i morza i rzeki)
 • Drób (w tym gry)
 • wszelkie owoce morza (ograniczenie liczby na ostrygi — ale lepiej jest z góry obliczyć receptury)
 • w każdym rodzaju jaj (może być z kurczaka i przepiórki)
 • każdy twardy ser (jakieś ograniczenia liczby — wstępnie obliczyć przepis)
 • wszystkie rodzaje warzyw (które mogą wykorzystać w swej surowej postaci)
 • wszelkie świeże grzyby

Dodatkowe ograniczenie — niemożliwe jest jeden posiłek jeść codziennie szybkość węglowodanów w połączeniu z białkiem (drób, mięso) i tłuszcze. Konieczne do utrzymania odstępu o 2:00. Połączenie białek i tłuszczów, które nie ma żadnych ograniczeń.

Lista zakazanych produktów:

 • alkoholu w dowolnej formie
 • sztuczne tłuszcze
 • cukru w ​​jakiejkolwiek formie (w przeciwnym razie pozostaw poza dziennej diety w przypadku innych produktów)
 • owoce (wszystkie duża zawartość węglowodanów — nawet w środku cytryny prawie 5 gramów)
 • warzyw o dużej zawartości skrobi (ziemniaki, kukurydza — obliczenie receptury)
 • cukiernicze (wszystkie zawierają cukru)
 • pieczywo (wysoka zawartość skrobi)

Lista produktów z ograniczeniem liczby

Możesz pić i normalne, a woda mineralna i herbaty i kawy, a Coca-Cola Light — dowolny napój bez węglowodanów (np, szklanka soku z winogron zawiera około 30 gramów węglowodanów — i to jest za dużo dziennego zapotrzebowania).

Druga faza dieta Atkinsa

Druga faza diety jest jeszcze bardziej prosta — organizm jest już przyzwyczajony do wielu ograniczeń, a metabolizm przekierowany do wydatków wewnętrznych rezerw tłuszczu.

Dopuszczalna stawka dzienna węglowodanów pochodzących około 40 gramów (dla każdej osoby oddzielnie). Ale teraz trzeba stałą kontrolę masy ciała — redukcji tkanki tłuszczowej ostatnia (ale nieco wolniej). Po osiągnięciu optymalnej wagi dla Ciebie, możesz stopniowo dodawać w menu węglowodany — dopóki waga nie wzrośnie — to będzie Twój osobisty poziom węglowodanów (maksymalny dla Ciebie).

W przyszłości, przejdź do tego poziomu — zaczynają przybierać na wadze — i vice versa.

Oczywiście, w przyszłości, najprawdopodobniej wprowadzić pewne ekscesy z przyczyn obiektywnych — na przykład wyjazd do reszty, a następnie alkohol — jasne jest, że mała waga wpisywanych — zmniejszyć spożycie węglowodanów do 20 g dziennie — jak w pierwszym etapie — do momentu wprowadzenia swoje normalna waga.

Zalety diety Atkinsa

Z jednej strony dieta jest bardzo prosty i łatwy do przenoszenia — aby ograniczyć nieistotne i łatwe do zrobienia. Dozwolone produkty diety to produkty całkowicie zakazane w innych diet (śmietanę, jajka, ser, mięso i produkty mięsne). Dieta Atkinsa jest bardzo skuteczny — po jego zalecenia, to powoli, ale z pewnością będzie schudnąć do normy.

Niewątpliwą zaletą diety Atkinsa jest normalizacja diety i metabolizmu. Ten musi także być przypisany, a nie ma żadnych ograniczeń co do liczby i czasu posiłków.

Wady diety Atkinsa

Dieta Atkinsa nie jest całkowicie zrównoważony (ale w tym kontekście jest czasami lepszy od innych diet) — być może trzeba suplementacja witamin i minerałów. Minusem diety Atkinsa jest czas jej trwania — dożywotnia kontrolować równowagę węglowodanów. Oczywiście, dla tej diety niekorzystnie wpływa na konieczność wstępnego obliczania receptur z tabeli.

Share →