DIY butelki wystrój skóra dekoracji pokoju

DIY butelki wystrój skóra dekoracji pokoju

Rozejrzyj się. Jak wiele rzeczy, które wyrzucamy. To może być różne czasopisma, gazety, opakowania jaj, pojemniki z napojami, a także stare i niepotrzebne ubrania i buty. Ale jeśli myślisz, że trochę, a następnie wszystkie te rzeczy można znaleźć dobry użytek.

To tylko jeden sposób, aby niektóre obiekty żyją drugie życie. Wystrój butelki skóry pozwala tworzyć wielką ozdobą twojego mieszkania.

Ponadto, zawsze będziesz w stanie wlać do niego dowolny napój i umieścić na świąteczny stół.

Wystrój butelki skóry

Mamy już opublikował artykuł o produkcji butelek prezent. i dziś kontynuujemy ten temat nowego produktu. I tak idziemy. Musisz starą gazetę lub pakowania jaj, butelka lub inny magazyn szklanym zbiorniku zdjęć lub ulubionych zdjęć i, oczywiście, wyroby ze skóry (może to być stare rękawiczki, torby lub gratisy od butów). Ponadto należy przygotować nożyczki, klej, pióra, paznokci, farby i pędzle.

Najpierw przygotuj nasze opakowania. Aby to zrobić, należy zanurzyć w wodzie. Po etykiet odstąpić cała powierzchnia może być przemyto detergentu (korzystnie konwencjonalne mydło).

Następnie, należy wysuszyć.

Następnie bierzemy nasze produkty skórzane. Jeśli robisz to po raz pierwszy, to lepiej, aby wyciąć materiał na małe kawałki, na przykład, wielkości dłoni. Jeśli korzystasz z dużą płótno, praca będzie nieco bardziej skomplikowane, ale produkt opuścić bardziej dokładne.

Teraz poświęć chwilę kleju lub cokolwiek innego.

Stosuje się go na małej powierzchni butelki. To samo robimy z kawałka skóry. Następnie nanieść skórę do butelki i zaczynają się poruszać palcami, tworząc różne fałdy. Na tym etapie można uwolnić wyobraźnię i tworzyć różne zakręty, loki i tak dalej.

Wszystko zależy od grubości skóry — jest cieńsza jest łatwiejsze fałd.

Po wklejeniu pierwszego fragmentu, możesz przejść do następnego utworu. Na granicy, gdzie są połączone kawałki, można zrobić przewagę hem. Nie martw się, jeśli klej w niektórych miejscach na powierzchni pojawia. Po barwieniu nie będą widoczne.

Tak więc, uszczelnić całą butelkę. W tym przypadku, możesz opuścić teren pod zdjęciem, i to jest możliwe, po wysuszeniu, wyciąć nożem lub ostrza. Wokół szyi może owinąć pasek skóry.

Po wyschnięciu kleju, można kontynuować pracę. Zrób zdjęcie lub grafikę i wyciąć kształt. Tak, że nie pali się i ulec uszkodzeniu przed wilgocią, możliwe jest taśma «laminat».

Teraz przyklej to zdjęcie do butelki. Jeśli mistrz decoupage. Można wypełnić puste butelki sekcji użyciu tej metody.

Podczas gdy klej wyschnie, można rozpocząć przygotowania mas na papier-mache. Podnieś gazetę lub pakowania jaj i oderwać je na małe kawałki (po prostu oderwać — nie można używać nożyczek). Wypełnij to wszystko z wrzącej wody i pozostawić na kilka godzin.

Po papier jest miękka, można rozpocząć szlifowanie.

Z tego doskonałego kuchennego miksera. Następnie musimy przezwyciężyć ten ciężar. Teraz mieć zwykły klej PVA lub pasty i dodano w małych porcjach do masy.

Powinieneś mieć elastyczną com. Traktujemy naszą butelkę i udekorować krawędź obrazu. Można zrobić pole symulacji, ramki, lub po prostu układ nadmiarowy.

Nie zapomnij o czapce.

Kilka dni później, gdy masa jest sucha, można zacząć malować. Pokrywa z czarnej skóry i papier-mache.

Po wyschnięciu farby podjęcia kontrastujące lub proszku zolotinki i palce do uderzeń na powierzchni. W tym przypadku, tylko pomalować fałdy i nierówności głośniki.

W produkcie końcowym może być pokryty lakierem. Tak więc, butelki wystrój skóry cię na kilka dni, a radość z własnej zrobić arcydzieło — przez całe życie!

Oto kolejna ciekawa aplikacja butelek dekoracyjnych, odzieży — słodkie zhiletochki!

To też trzeba będzie:

Teraz spójrz na to przydatne wideo:

Share →