Dlaczego kobiety zgadzają się na seks analny

Dlaczego kobiety zgadzają się na seks analny

Prawie każda dziewczyna, która dostaje się do seksu analnego, jest mnóstwo wymówek: wstyd, nieprzyjemna, niehigieniczne, ranny w końcu. Ale nadchodzi moment, kiedy zawiesza się białą flagę i mówi, jak mówią, dobrze, spróbujmy. Co ich motywuje i dlaczego jest on nadal w tyle?

Najczęstszą przyczyną — pragnienie, aby być sexy i pożądane dla swojego partnera. «Dobrze, więc jeśli pytasz …». Znajomo? Po tym wszystkim, jeśli nie daje mu to, co tak namiętnie marzy, jest szansa, że ​​znajdzie inną, bardziej uległy i nieskompleksowanego twarz. A tu już, ale poniżenie kobiet samoocena może cierpieć i uczucia — bardzo niewiele osób w stanie wybaczyć zdradę męża.

Drugi powód — to, co dziwne, PR. Wszystko wokół jest po prostu rodzaj propagandy seks analny wśród kobiet. Możesz zajrzeć na forum poświęconym każdej męskiej do tego zagadnienia — «. Przyjemności anal» faceci naprawdę współczuć z «przegranych», którego dziewczyna odmawia

Odnosi się stereotyp, że jeśli nie pozwoli jej mąż seks analny, to nie są sexy.

Powiem ci sekret: jest wiele mężczyźni, którzy są w głowie nie przyszedł prosić o seks analny z kobietami, jeśli nie było tak popularne i modne. Nie jest zaskakujące, że wiele dziewcząt, zaciskając zęby, przejdź do takiego kontaktu z partnerem w celu jego i siebie, że zapewniają one — sverhseksualny i nieskrępowany …

Cóż, trzeci powód — dziewczyny naprawdę chcą się bawić, w przeciwieństwie do zwykłego pochwy lub łechtaczki orgazm. Ich nowe, nieodkryte przyczyna uczucia, z którymi chcą urozmaicić swoje życie seksualne. Pomimo faktu, że lekarze uważają orgazm podczas seksu analnego niemożliwe, wielu dzielnych młodej damy chętnie twierdzą inaczej.

Nadal nie ma jasne statystyki na jaki procent dziewcząt naprawdę cieszyć, a absolutorium z podobnej kombinacji, i co — po prostu się do tego przyzwyczaić, a cierpią ze względu na jej męża. Ale wielu forach, że historie czytelników i uprzejmy wykwalifikowanych partnerem podczas seksu analnego, można uzyskać ogromną przyjemność, pocieszające.

Anal sex po raz pierwszy

Cóż, kiedy już zdecydowaliśmy, aby umożliwić jej chłopak spróbować zakazanego owocu «,» konieczne jest, aby właściwie przygotować się do procesu. Rzeczywiście, prawie wszystkie dziewczyny, nigdy nie próbowałem tego rodzaju seksu, martwisz się o te same rzeczy. O nich, a potem porozmawiamy.

Strach przed bólem

Muszę powiedzieć, że bazy te obawy. Pamiętasz, jak stracił dziewictwo? Zapewne niewielu z Was ten moment wydawało się, że najbardziej przyjemny moment w moim życiu. Oczywiście, ból jest nieunikniony, ale najczęściej zdarza się w pierwszych kilku godzinach i kiedy partner nie jest w stanie przygotować się do samego aktu.

Dlatego uważnie słuchamy naszych porad — pomogą one zminimalizować dyskomfort.

Jeśli chcesz to zrobić jak seks, nigdy w życiu doświadczonych pieszczoty światła w tym samym sekretnym miejscu, to najprawdopodobniej pierwsze doświadczenie z seksu analnego będzie ostatnim. Nie można po prostu iść i rozpocząć proces bez wcześniejszego przygotowania. Jeśli Twój facet już chce «gorący», wtedy musi on przez długi czas (dni, tygodni, miesięcy — w zależności od życzenia i cierpliwości), co pozwala poczuć stref erogennych na okręgu zwieracza. Uwierz mi, że one istnieją.

Delikatny dotyk, lekkie masowanie — to wszystko, co jest wymagane od niego w pierwszym etapie.

Gdy pojawi się komfortowo i zacząć trochę cieszyć się proces, twój człowiek może sobie pozwolić następujący wolność — a falanga palca kij w swoim małym otworem. Nie wahaj się, aby przypomnieć mu, że oprócz upragnionego miejsca, w którym domagał się on, na ciele jest wiele innych, równie przyjemnych obszarach: usta, sutków, łechtaczki. Niech starają się nie zapomnieć o nich, stymulując swój zwieracz — tak można dostać o wiele więcej zabawy i będzie się przyzwyczaić do nowych pieszczot.

To zajmie trochę czasu, a «nie» bez większego bólu będzie miał dwa palce (ale nie więcej niż, niech wiedzą człowieka: wystarczy). Jeśli masz delikatny, troskliwy partnera, wtedy nigdy nie spieszyć rzeczy, przygotowuje się do najważniejszego, na końcowym etapie — wpisz wam prawdziwie, swoje narządy rozrodcze.

Po chwili czujesz się gotowy, aby podjąć ryzyko i pozwolić tej ekscytującej wiadomości do swojego chłopaka. Wskazówka, że ​​w celu ułatwienia procesu lepiej jest kupić specjalny lubrykant do seksu analnego z efektem chłodzącym. Najprawdopodobniej nie spojrzy z baterii procentowych kolorowych rur o różnych smarów w aptece lub sklepie seksualnego. Cóż, teraz ich potrzebujesz.

Dzięki tej znieczulającego smaru pierwszy seks analny będzie o wiele ładniejsza.

Umieścić ją w stan męża: masz prawo do zatrzymania go w dowolnym czasie, a on posłusznie posłuszni. Możliwe jest, że nie jesteś gotowa i trzeba odłożyć tę czynność na później. Każdy normalny człowiek zgodzi się z tym stanie, cieszę się, że nie odmówi, i przygotować się do seksu analnego z niego, jego rodziny.

Nie stało się to tym razem — to będzie później.

Strach przed zabrudzeniem

Co możemy powiedzieć, odbyt nie został zaprojektowany przez naturę, aby uzyskać przyjemność seksualną. W tym celu nie ma pochwy — miejsce, z którego można rozpocząć proces poczęcia dzieci — główny, przy okazji, w zależności od kobiet. I w jelitach jest to, co powinno tam być — strata naszego życia. I chyba każda dziewczyna pracuje człowiek w autoryzowanym miejscem na seks, horror myślenia: co, jeśli on jest uzależniony coś, co nie jest bardzo romantyczny! Jeden koszmar, i wiele więcej!

Jak więc patrzeć mu w oczy?

Cóż, po pierwsze, jeśli niedawno poszedł do toalety, to problem ten nie powinien być. Po drugie, nikt nie przeszkadza Ci przygotować i zrobić mały lewatywę. Więc nie tylko zabezpieczyć się przed ewentualnym kłopoty, ale będzie kilkaset gramów lżejsze (choć niewielki, ale dodatni). Brzuch trochę chłodniej w organizmie przyjemne lekkość i jesteś gotowy do seksu analnego, wiedząc, że nie będzie widać grymas na twarzy partnera wrogość.

Chociaż, szczerze mówiąc, ludzie wiedzą, gdzie się wspinać, a większość z nich jest psychicznie przygotowany na nieoczekiwane. Więc nie martw się tak ostro — wykonując kilka prostych zasad higieny, będziesz czysty i gotowy, aby spróbować seksu analnego bez przykrych konsekwencji.

Obawa, że ​​po anal sex odbytnicy przestanie posiadać treść

Online jest pełen strasznych opowieści o co amatorski seks analny jest tak rozciągnięty odbytu i zwieracza, co w efekcie często nie mają czasu, aby uruchomić do toalety. Ktoś mówi, że to nonsens, a ktoś jest pewien, że taka informacja jest całkowicie logiczne i wiarygodne. W rzeczywistości, wszystko jest bardzo indywidualne.

To paskudna sytuacja może zdarzyć się do tych dziewczyn, które zwieracza mięśni natury słaby. Pomyśl o tym: jeżeli w miejscu publicznym kiedykolwiek chciałeś, aby skorzystać z toalety na poważnie, od razu biegnie do pokoju panie, lub poczekać, aż będzie w stanie wrócić do domu? Nie mówimy o zatrucia, rozstrój żołądka lub innych wyjątkowych przypadkach; i właśnie wtedy, kiedy czujesz pragnienie.

Jeśli złamanie karku pędzi do WC na pierwszym nutą trudnych warunkach, możliwe jest, że seks analny — nie dla Ciebie. Zazwyczaj w takiej sytuacji, te dziewczyny, które mają wielki zwieracza wyciska, nie ma problemu dostać się do domu, a tam już w rozwiązywaniu ich problemów. Oni na pewno nie należy się martwić, jeśli będą angażować się w seks analny bez fanatyzmu, w obawie przed hańbą, że nie są zagrożone. W przeciwnym razie, dwa razy pomyśleć, zanim zdecydujesz się spróbować seksu analnego.

Strach, że facet przestanie szacunku

Wiele dziewcząt są poważnie zaniepokojeni, co dać pożądany owoc zakazany, ich mężowie nie traktować ich z szacunkiem dawnego, widząc w nich dostępne na wszystkich spółgłosek dziewcząt. Po tym wszystkim, nauczono od dzieciństwa, że ​​kobieta powinna być tajemnica, ale o niektórych dziwne można dyskutować czy jest to dozwolone, nawet «to»?

Nauczył nas bardzo dobrze, ale nie zapominaj: mądra dziewczyna nie przestaje być człowiekiem na nowe, ciekawe i pożądane, nawet jeśli będzie on pokonać ostatniej granicy — zgody na seks analny. W zasadzie, to wszystko zależy od człowieka i jego stosunku do Ciebie. Jeśli seks analny — to tylko sposób upokorzyć cię i «wprowadzenie», to jest twoje obawy nie są bezpodstawne, a on może przestać traktować cię jak przyzwoity człowiek.

Ale dlaczego niech taka osoba iść tak daleko, jeśli podejrzewasz, że prawdziwe przyczyny i konsekwencje?

Jeśli jesteś człowiekiem drogi, która ma zamiar zrobić, seks analny, nigdy by nie zranić za to, co ustąpiły niego. Raczej będzie radować się i być dumni, jak piękna, seksowna i kobieta rozumienie dostał. Więc wniosek jest jasny: nie rób tego w tych, w których wątpliwości lub nieufności. W przeciwnym razie nie można po prostu zmienić dla Ciebie opinii, ale także mówić o jego «wykorzystuje» wspólnych znajomych.

Dlaczego więc podjąć ryzyko?

Zapewnienie tych wszystkich szczegółów, może również być w stanie stać się pełnoprawnym uczestnikiem seks analny bez cierpienia silny ból i bolesne doświadczenia. Kto wie, może się z tym czujesz do tych kobiet, które doświadczają dzikich orgazm tylko z tego niekonwencjonalnego seksu?

Share →