Dlaczego nie fioletowe kwiaty

Dlaczego nie fioletowe kwiaty

Fioletowy

Myślę, że masz zły tryb Świata. Istnieje specjalny światło? Fiołki są pod światła 10-12 godzin? Ale jeśli na parapecie, a powodem jest to oczywiste, trochę światła dziennego poloseni, zimą i wiosną w połowie.

Nie zniechęcaj się, dzień, teraz staje się dłuższy, świat zabraknie Fialochka rozkwit. Istnieją ważne warunki: ziemi, pól, Czysta pościel i miłość.

Fiołki jak małych doniczkach, podlewanie ciepłą wodą, powiedziałbym nawet bardziej gorąco. Niedawno zaczęła wylewać swoje fiołki ciepłej wody w talerzu, że się podoba, wszystko Fialochka że zima zaczęła boleć i poprawie kwitną nawet kupił na wyprzedaży reanimacji! Przekazywana pleśni!

Jeśli nie boją się podejmować ryzyko, spróbuj! Jeśli boisz się gorącą wodą, co najmniej dobrze ciepłą wodą, ale efekt nie jest taki sam!

masz garnek ceramiczny?

Fiołki nie czują się bardzo dobrze, w ceramice, plastiku jest lepszy do 7-8 cm średnicy, a tylko z tworzywa sztucznego można umieścić w keram.kashpo, ale musisz upewnić się, że nie było na dnie garnka powinna być stale voda.V warstwa małe drenaż gumą piankową lub keramzytu, korzenie "oddechowy"

Pasza i nawóz dla fiołków.

W glebie po sadzenia i przesadzania, odpowiednich składników odżywczych i mikroelementów, ale tylko na miesiąc — dwa. Tak więc, po półtora miesiąca po sadzenia, przesadzania, wszystkie rośliny muszą być karmione. Po wszystkich roślin domowych, zwłaszcza fiolety, żyć w całkiem małych doniczek.

Składniki pokarmowe są wchłaniane przez rośliny w czasie i przemyto wodą.

Młodzi fiołki w okresie aktywnego wzrostu i r pąki ja nawozić raz w tygodniu. Fiołki w czasie kwitnienia nawozić co 2-4 tygodnie. Po obfitym i długim kwitnieniem zorganizować im okres odpoczynku 2-3 tygodni — nie zostanie w ogóle!

Dawka nawozu zrobić połowę mniejsza niż podano na opakowaniu, to znaczy, jeśli jest napisane 1 korek na litr wody, a następnie biorę pół szklanki.

Ugruntowaną nawozów i daje dobre rezultaty. Ich używać.

Nawozy BONA FORTE i ETISSO dla roślin kwitnących.

Nawozy organiczno-mineralne "Sen ogrodnika" na podstawie końskiego nawozu i Wermikompost — dla roślin kwitnących.

Jest to bardzo wygodne w użyciu — wystarczy podłączyć 2-3 pastylek na doniczkę. Bardzo dobry wynik, zwłaszcza u młodych roślin — silnego wzrostu, piękne, bujne liście!

Może być stosowany jako nawóz jesionu 1,5-2 litrów -1ch.lozhka wody. Ash jest dobre gleby odtleniacz.

Podzielę się z wami moimi obserwacjami i zdecydować — co, kiedy i jak karmić swoje rośliny. Najlepszym wskaźnikiem jest twoje rośliny i ich wygląd, ale pokazać, co trzeba. Uważaj na nich!

Jeśli fiolet wygląda zdrowo rosną i kwiat dobrze bez karmienia, więc nie potrzebują nawozów i brakuje mu mocy pomiędzy transferów.

Share →