Domowe maseczki na cellulit. Domowe maseczki na cellulit. Scrubs.

Domowe maseczki na cellulit. Domowe maseczki na cellulit. Scrubs.

Walka z cellulitem w domu.

I teraz zadać jedno proste pytanie dla. Odpowiedź, proszę nie wahaj się na chwilę. Zgodził?

Lubisz gotować? To jest, w rzeczywistości, to my «zdradliwy» pytanie.

Jestem pewien, że zgodzicie się ze mną (niezależnie od odpowiedzi), które, w każdym razie, musimy karmić i karmić się od czasu do czasu, swoje ciało. Co ciekawe, i co to jest twoja opinia o tym, co trzeba, przynajmniej czasami, «karmić» a skóra? Twoja odpowiedź – oczywista. Można powiedzieć, że nasze śniadanie, obiad i kolację «idzie» i skóry. Masz rację.

Ale potrzebuje zewnętrznego zasilania i!

Rozważmy to pytanie jako przykład ludzi. Człowiek potrzebuje wody. Bez niej, – on po prostu umrzeć i nie być w stanie dalej żyć.

Jednak nie zapominajmy, że woda powinna być podlewane skórę i ciało, nie tylko ugasić pragnienie.

Chcesz żyć z cellulitem – zostawić wszystko jak jest teraz, i niczego nie zmieni. Jeśli jest ci szczególnie «otrzymał» Precz z nim! Mężczyzna – nie są potrzebne. Jakie są korzyści z niego? Tylko – szkody, i nic więcej. Podróże, cellulit, na «rogi» Twoje ciało, a nie jeść.

Zaburzenie! Dla nielegalnej inwazji «Obszar prywatnego»Karalne. I nie ma to «okoliczności łagodzące, droga pani. Nie trzeba «skórka pomarańczowa»Pokazuje swoją słabość.

Wykazać, że cellulit – «obcy»I wziąć go nie będziemy.

Walka z cellulitem. Domowe maseczki na cellulit. Scrubs cellulitu w domu.

Nie będę «circumambulate», Zacznij swoje ciało do karmienia «trucizna» cellulit. Dziś będziemy karmić go z skrabiki i masochki. Wyliczyć:

Wziąć kapusty z dna morza…, Wow, jaki rodzaj reakcji. Czy uważasz, że jesteś teraz, wysyłać i płetwy do nurkowania, nurkowanie dla myszy, jakąś kapustą?

Cóż, jednak opinia o mnie. Zostaw, sprzęt do nurkowania, do lepszych czasów. Gdy przychodzą – to nie ma znaczenia. Najważniejsze, że były najlepsze, ale nie ponury. Cóż, jesteśmy z powrotem z wami «kulinarna podróż», Potrzebujemy kapusty morze.

Zróbmy maskę i «umieścić na» jej cellulit. Tak więc, możemy pokazać, jak jesteśmy zmęczeni, żeby go zobaczyć. Chociaż…, Nie. Przyjrzyjmy się, w ramach eksperymentu, to «owinąć» to bardzo kapusty.

Zobaczmy, będzie musiał spróbować ten strój. Kupiony znaleźć? Teraz – osuszyć. Czego się nie domyślił kapustę kupna «suchy» Formularz.

W miarę upływu czasu, kapusta suche. Szkoda go: wlać «dvuhlitrovym» wrzącej wody, a potem umarł, i wyposażyć od niej, jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces. Gdy nasz biedny, wyczerpany kapusty «rozkoszować się» we wrzącej wodzie, szczep go przez sześćdziesiąt minut oraz stosuje się do biodra. Nie, teraz, i «rozstrzygnięty» cellulit. I my również ubrać, wiesz. Na powierzchni «biżuteria» cellulit, położyć warstwę polietylenu.

Przyjdź i twoja kolej, aby ubierać się: trzeba wyceniać wszystkie szaliki, które masz w szafie. Muszą otoczyć siebie. Uważają, że do «nie pobity» Cellulit nie spadł. Nie jest to najlepszy czas, aby to zrobić. Teraz tak podobny do mumii.

Poczuj ciepło? Ten cellulit boisz. O naszej niezastąpionej kawy!

Co nam po prostu nie z nim. Pamiętaj, że aby być w «Pan prawo – Kostiumach»Ze względu na jego grubszy. Pamiętasz, jak każdego ranka robi nas «obudził Lady», Mógł dać medal, a kawa jest zainteresowana nie tylko zbierając nagrody. Nie będziemy pić.

Pijemy, ten napój, ciało, że cellulit sobie sprawę, że poddamy. «skórka pomarańczowa»Nawiasem mówiąc, uczulenie na kawę. Tak silny, że łatwiej jest «ograniczenia wędki» i wyjść.

Dodaj do kawy gliny (niebieski) i zobaczyć, cellulit – obok siebie z wściekłości. Ale on już nie może nic zrobić, jeśli ciało jest wcierać i masować gliny – Mieszanka kawy. Mieszanina Fusion «skórka pomarańczowa», Nie chce jeść ovsyanochkoy?

W każdym razie, Treat, z tym produktem, ciała. Cellulit, «obozowicz» na nim, nie może znieść smak płatków owsianych. Płatki kukurydziane – również nie prowadzą go w zachwyt.

Nas, aby po «danie» ciała, musimy te rodzaje zbóż. Ale to nie wystarczy. Trzeba dodać, na przykład, oleju roślinnego i cukru (piasek). Taka «danie» będziemy wcierać w skórę. Trzeć – przez cztery minuty.

To będzie zupełnie wystarczy «skórka pomarańczowa» postanowił «iść», Nikt nie może zagwarantować ich nieodwracalność. Ale zadowolony, że nie ma czasu, aby cieszyć się jej nieobecność.

Jeśli wskazują na początku procedury, do pary ciała, cellulit «liście» Ci szybciej niż myślisz. Na desertik – skrabiki z ovsyanochki z mlekiem. Weź łyżkę.

Wlej go w trzech «Środki», Płatki. Dodać do nich małe, za pomocą szlifierki. Dobry powód, by the way, nie dają «stać»Idle, AGD.

Podgrzać mleko i wlać do nich pokruszone płatki. Po czterech minutach, rub i masować skórę «zabawny»Ale pyszne mieszanina. Szkoda, że ​​nie ma.

Już apetyt budzi się…, Jednak, ze względu na ważnych sprawach, pożądaj, apetyt, «słodkie sny»Tak, że ciało nie jest świadome niespokojne noce.

C Ellyulya w ogóle, i nie ma to wpływu. Ale tylko – W teorii, ponieważ w praktyce – Wszystko, co jest odmienne. Szkoda, że ​​to boli nie tylko nam, ale także bardzo młodych, bardzo młodych dziewcząt. Są one czymś, nie mają jeszcze doświadczenia w kontaktach z «skorupa»,

Być może nie wiedzą, jak się nazywa, «skorupa» tego i to, co jest w ogóle.

« Skórka pomarańczowa »Cellulitis…,

Kogo obchodzi, co seks to problemy w rozmowach «przecieki», Aby coś zrobić, konieczne jest, aż ona (lub on) nie robi tego z tobą. Ale nie martw się więc! Jesteś już uzbrojony, a niebezpieczeństwo nie grozi ci.

Podziel się swoim doświadczeniem z tymi, którzy czują to wielką potrzebę. Państwo – Odpowiedzialność za zapewnienie, że cellulit nie jest «mnożyć», W – Przynajmniej, otoczony przyjaciółmi. I wiesz, – wiele.

Tak, nie słucham dużo. I nie nakładać: firmy – ostrzegają, że sumienie to nie «gryzł», I to jest już ostrzenia zębów.

Głodny.

Share →