Domowe recepty sól wydalanie z organizmu. Czy muszę to robić?

Domowe recepty sól wydalanie z organizmu. Czy muszę to robić?

Oczyść organizm z soli modne. Uważa się, że lwia chorób związanych z gromadzeniem różnych soli w ciele. Medycyna uważa, że ​​nasze ciało — jest to jeden system, który może być czyszczony przez siebie.

Więc przynieść szczególne korzyści dla wydalania ciała soli?

Rola soli w organizmie człowieka

Sposób wchłaniania, dystrybucji, absorpcji i wydalanie soli mineralnych w organizmie nazywa metabolizm minerałów. A ponieważ ilość soli zależy, a ilość płynu w organizmie (sól przyciągnąć płyn), wymiana ta nazywana jest woda mineralna lub wodny roztwór solanki.

Sól w celu utrzymania równowagi kwasowo-zasadowej w ciśnieniu osmotycznym krwi w komórki, tkanki i płynu śródmiąższowego są zaangażowane w krzepnięciu krwi, syntezy enzymów — to jest, w rzeczywistości, jest sól w celu utrzymania stałości środowiska wewnętrznego korpusu.

Osmotyczne komórek poparta jest faktem, że komórki gromadzą potasu (to jest istotne dla nich), a sód w płynie zewnątrzkomórkowym. Ten tak zwany pompy sodowo-potasowej. Jeśli usunięty z sodu ciała (to jest części soli), komórki tracą potasu, który wpływa na pracę narządów wewnętrznych.

Istotną rolę w metabolizmie mineralnej odgrywają sodu, wapnia, potasu i magnezu, jak również związki pierwiastków śladowych (substancji w organizmie w bardzo małych ilościach). Minerały przyjętą z pokarmu w przewodzie żołądkowo-jelitowym, ale są absorbowane do krwi, gdzie tworzą się związek o specyficznych białek transportowych i w tej postaci jest dostarczana do tkanki. Ponieważ tkanki kostne i chrzęstne są nierozpuszczalne w wodzie sole.

Sole mineralne są pochodzące z moczu (sód, potas, chloru, jodu), kał (wapń, żelazo, miedź i magnez), a następnie, w ten występuje tylko wtedy, gdy organizm jest wystarczająca ilość wody.

Ludzki starzenie — to przede wszystkim zaburzenie metaboliczne, w tym wody i soli. Wraz z wiekiem maleje zawartość potasu i magnezu, w komórkach tkanek; Z drugiej strony, ilość sodu w erytrocytach komórek mięśnia sercowego, wątroby, nerek, nadnerczy, zwiększa podłogi. Zredukowana zawartość biologicznie czynnych pierwiastków śladowych (miedź, mangan, magnez, cynk) oraz zwiększa ilość obojętnych lub toksycznych pierwiastków śladowych, takich jak glin, kadm i ołów.

Związane z wiekiem zmiany w metabolizmie mineralnej również przejawia się w postaci osteoporozy (zmniejszenie zawartości wapnia w tkance kostnej, co prowadzi do rozrzedzania i kruchości), która występuje, gdy utrzymanie w organizmie witaminy D i wapnia (ten ostatni zaczyna słabo wchłaniany w jelitach).

Sposób Ludowa usuwania soli z organizmu

Ludzie mają sposób pomaga usunąć nadmiar płynu z soli ciała oraz: Weź trzy łyżki ryżu matowy, namoczyć na noc w wodzie, umyć i gotować rano (ale nie kruchym); Masz 30 minut przed odbiorem ryżu należy wypić szklankę wody, a po zrobieniu ryż nie jeść i nie pić przez trzy godziny; Rysunek należy wziąć tydzień — jest osadzone na powierzchni oka i usuwanie ich z ciała.

Więc trzeba wydalić sól?

Metabolizm mineralna — jest złożonym samoregulujący system zakłóceń w pracy, co może prowadzić do niedoboru minerałów, z pewnością miało negatywny wpływ na ogólny stan organizmu.

Jak można pomóc mineralną pracę metabolizmu tak skutecznie, jak to możliwe, zwłaszcza w podeszłym wieku? Można to zrobić tylko w jeden sposób — poprzez przywrócenie i utrzymanie prawidłowego metabolizmu (przemianę). Do prawidłowego metabolizmu mineralnego funkcji bez upaść, należy:

  • żywności w organizmie otrzymał jak najwięcej produktów zawierających minerały i pierwiastki śladowe: świeże warzywa, owoce, owoce, zboża;
  • pamiętać, że niestrawność niekoniecznie wpływa na wchłanianie minerałów i pierwiastków śladowych, więc trzeba dać się żywność, zakłóca trawienny ostre tłuste, smażone, konserwy, łatwo przyswajalnych węglowodanów (słodycze i pokarmy bogate);
  • poprawić wchłanianie składników odżywczych w jelitach zjeść najlepszą część, mała (do 5-6 razy dziennie);
  • dla poprawy układu pokarmowego i lepszą wchłanialność pokarmu w jelitach, okresowo kursy brać leki lub suplementy diety zawierające bakterie — naturalne mieszkańców jelita, biorących udział w trawieniu (bifidobakterii liktobakterii, colibacteria), a także preparaty zawierają substancje, które promują rozmnażanie bakterii (np Lactusan);
  • w każdym razie nie do przejadania się, kalorii dziennie dieta powinna zależeć od aktywności fizycznej: większe, tym więcej można jeść;
  • nie zawsze można użyć lewatywy (w tym wydaniu ciała od «żużle») To może być myte tylko z normalnej mikroflory jelita grubego;
  • dodatkowa sól ma być wyświetlany, trzeba pić czystej niegazowanej wody, przez co najmniej dwa litry dziennie; pół godziny przed śniadaniem, trzeba wypić szklankę wody — pomaga wyeliminować sole.

Wydalanie soli z organizmu nie powinno być celem samym w sobie, po prostu trzeba pomóc organizmowi poradzić sobie z naruszeniami metabolizmu soli.

Share →