Dowiedz się, jak się całować

Dowiedz się, jak się całować

Pierwszy pocałunek z facetem — to jest bardzo ważny moment w życiu każdej młodej damy. Martwić się, czy wszystko jest idealne, i spróbuj wyobrazić sobie sytuację i sam proces — to jest absolutnie normalne.

Pierwszy kontakt z chłopcem, a nawet tak intymne jak pocałunek, zostanie zapamiętany na zawsze, i może mieć wpływ na przyszłe relacje z mężczyznami. Dziewczyny może opowiedzieć swoją historię o tym, jak wszystko, co się stało, udziela porad i pożegnanie.

Ale podczas gdy ona sama nie czuje się wszystkie uczucia, nie będzie czuć się pierwszy pocałunek na ustach, że nie wie, jak to naprawdę jest.

Zdarza się, że myśl o tym, jak się całować chłopaka po raz pierwszy, nie idź z mojej głowy, ale waha się ich głos, z kim dyskutować. Tradycyjnie uważa się, że człowiek powinien zrobić pierwszy krok i przejąć.

On oczekuje się podjęcia działań w celu uwodzić piękne kobiety i dostępności wiedzy w intymnych pieszczot. W rzeczywistości, pierwszy pocałunek z facetem, który lubi i zatopiony w duszy, nie może mieć miejsca, jeśli młody człowiek nie zapomnę bierną rolę i nie przejąć inicjatywę.

W 21 wieku, coraz więcej opowieści o pierwszym pocałunku zaczyna się opowieść o tym, jak ona zaplanowana i przemyślana sytuacji, młody człowiek zafascynowany i zachęciła go do działania.

Możesz przygotować!

Zaczął się związek, człowiek z wielką sympatią, i wszystko jest w kierunku konwergencji. W tym przypadku, emocje nie zostawia serce na myśl, że pierwszy pocałunek może określić zależność: delikatny i namiętny opowiedzieć o swoich zainteresowaniach i pasjach, zimnych i ulotne — nieszczerości i napięte do komunikowania się.

Jeśli dziewczyna jest nie tylko po raz pierwszy całuje jej nowy beau, ale nigdy w obliczu takiej sytuacji, może to zwiększyć podniecenie kilka razy.

W celu zdobycia zaufania do swoich umiejętności, młoda dama może i powinien przygotować. Należy wziąć pod uwagę kilka prostych, ale skutecznych wskazówek.

Całowanie piękne, szczere, delikatne i bez błędów może być każdy, kto jest wrażliwy na swojego partnera, monitoruje czystość oddychaniu i chce partnerem pozostał obojętny po pocałunku po raz pierwszy. Jeśli wykonane prawidłowo, ulubiona będzie pocałować dziewczynę, ponownie i ponownie.

Kochać serce powie, jak się zachować, gdy nadejdzie czas. Ale jeśli chcesz przyjść na spotkanie w pełni przygotowany i gotowy, można użyć następujących prostych wskazówek.

Szkolenia — potrzebuję pomocnika?

Praktyka ruchów warg nie będzie bolało. Może to zapewnić proces i wykonać próbę w powietrzu lub przy użyciu miękkich zabawek. Oczywiście, to nie zastąpi prawdziwego człowieka, a oprócz fantazji rozgrywa się prawie nic.

Przed pocałować faceta po raz pierwszy, to lepiej zapomnieć unlearning ruch.

Ale same fantazyjne — to dobrze, bo przyzwyczaja zrozumieć młodego człowieka w pobliżu. Kiedy przychodzi czas na działanie, widok na bliskość usta i nie będzie straszyć już znane.

Powiew świeżego powietrza — Wymagania

Zanim pójdę na randkę, upewnij się, że twój oddech jest świeży i nie przestraszyć młodego człowieka. Nieświeży oddech może zatrzymać nawet najbardziej miłości i zdecydowany dżentelmena.

Konieczne jest, aby dokładnie myć zęby na co dzień — działalność jednorazowy w wannie z szczoteczki do zębów nie pomoże. Należy zadbać, aby wyczyścić zęby w najbardziej odległych miejscach, rano i wieczorem, nie zapomnij, aby odświeżyć język, nitkowanie, aw razie potrzeby czas na wizytę u dentysty.

Jeśli przed spotkaniem człowieka nie mogą odwiedzić łazienkę po posiłki powinny być dobrze przepłukać usta czystą wodą i stosowania gumy do żucia. Brak odświeżające sprayu lub guma o smaku mięty, nie będzie w stanie maskować problem pacjentów zębów.

Dlatego też, jeżeli istnieje podejrzenie, głębokich próchnicy, zapalenia strumienia lub z dziąseł — od razu biec do lekarza stomatologa w celu wyeliminowania przyczyny nieświeżego oddechu. Innym proste i jasne porady — przed data nie nadużywać ostre produkty smakowe z nieprzyjemnym zapachu, całkowicie wyłączone z dań menu z czosnku lub cebuli.

Zacząć działać powoli i stopniowo

Przede wszystkim musi ona jasno do faceta, który lubi go, ona jest gotowa na zbliżenie się psychicznie i fizycznie. Podczas rozmowy, sam lub w towarzystwie wolą nie rozmawiać stadniny i nie dyskutować i wsparcie, zgodzić się z jego wypowiedzi, w odpowiedzi na żarty, dzielić się informacjami o sobie.

Taka otwartość i wsparcie w rozmowie będzie człowiekowi przekonanie, że para jest «na tej samej fali».

Nie mniej ważne (a często nawet bardziej istotne) niewerbalne. Uśmiech, przypadkowe dotknięcie, zabawny wyglądają długie, delikatne ton głosu — wspaniałych wskazówek na to, co kobieta jest korzystny.

Jeśli twoje ręce są ze sobą powiązane, a przewodniczący leżała gładko na ramieniu człowieka, a dzięki temu, że zachęca do tego bliskość towarzysza, pierwszy pocałunek może zamknąć. Wszystko powinno pójść gładko i naturalnie nie trzeba mówić o co chcesz pocałować kogoś bliskiego. To dzieje się samo.

Technika jest ważna

To decydujący moment. Co powinno być w tym procesie? Oto kilka wskazówek:

 • Start z krótkim pocałunku po raz pierwszy — jeśli młody człowiek odpowiedział, to może się powtórzyć;
 • Nie działają zbyt szybko i gwałtownie, to lepiej, aby nie spieszyć (na przykład, facet nie może być interpretowane jako intencyjny dziewczynę i odpowiedzieć burzliwe podmuchy);
 • nie oczekuj zbyt wiele od procesu, wkrótce będzie można przejść do nowego etapu intymności, ale najpierw trzeba się przyzwyczaić do siebie;
 • Jeśli zdecydujesz się otworzyć pocałunek, usta lekko otwarte i czekać na działania facet (nie starają się całować facet z języka Zapisz go na następny raz);
 • Oglądaj swoje ulubione w oczy — to zwiększy poczucie euforii i będzie jasno do młodego człowieka, że ​​jesteś otwarty na uczucia i odczucia (ale spojrzenie powinno być miękkie, ale nie za blisko);
 • Jeśli po kilku zamkniętych pocałunki poszedł do otwartego, spróbuj delikatnie dotykać wargi mężczyzn końcu języka, a jeśli sygnał jest odbierany dobrze, zaczynają powoli jechać język i wnikają głębiej — ludzie mają tendencję, aby odebrać grę i sami zaczynają być aktywne;
 • zwrócić uwagę na rękach podczas namiętnie całować, dotykać rękami w twarz męża, poklepać go po plecach przytulić ramiona, prasować jego pierś — to zwiększy poczucie intymności w parze, przyczyni się do nawiązania kontaktu fizycznego;
 • Pomyśl najpierw o faceta, ale nie o technologii: pierwszy pocałunek należy pamiętać, romans, który unosił pomiędzy mężczyzną i kobietą, a nie głębokość penetracji języka.

Czego nie robić

Zazwyczaj pozytywne historie o tym, jak pocałowała chłopaka po raz pierwszy, różnią się tylko w miejscu i kontekście wydarzeń, ale jedną cechę wspólną — jak chciał to się stało, i reaguje na sygnały do ​​siebie.

Negatywne doświadczenia, jest to zwykle możliwe, w celu uzyskania jednej z wielu powodów:

 • zachowywała się zbyt agresywnie i nie zauważył, że jego zbyt gwałtowne zachowanie pchnął Man;
 • nieświeży oddech przerywana wszystkich;
 • młoda dziewczyna zafascynowana i dotknął bardzo intymne miejsca, wywołując zbyt aktywnego działania przez mężczyzn, które obiektywnie nie był gotowy;
 • żuć gumę jej, starając się mówić o czymś abstrakcyjnym, komentując każdy szczegół procesu, krytycznie spojrzał na faceta, czy jakieś inne tego typu działania;
 • zapobiec katar, kaszel, opryszczka lub inne choroby;
 • wybrano nieprawidłowe ustawienie lub czasu (na przykład, liczba rodziców i nauczycieli były wokół głośno i tłoczno).

Nie bój intymności. Wszystko dzieje się po raz pierwszy, a pierwszy pocałunek nie jest wyjątkiem. Na to, aby pamiętać, jako wybitny przypadku, ważne jest, aby być blisko człowieka, którego kocha, albo przynajmniej mają przyjazne uczucia.

Gdy w związku z mężczyzną nie ma podstawowe zaufanie i sympatię, wszystko dzieje się niemal sama. Dziewczyna jest zarezerwowane orzeźwiający gumę do żucia, cierpliwości i wysyłać sygnały, że jest gotowy do delikatnego pocałunku.

Share →