Dowiedz się, na drutach na drutach - dla początkujących

Dowiedz się robić na drutach dla początkujących

Czy chcesz robić na drutach coś dla siebie, ale nigdy nawet nie mówił odbędzie się w ich ręce, to ten artykuł jest poświęcony Ciebie. Na początek radzę na drutach coś bardzo prostego jak szalik.

Zacznijmy od początku Wybierz żądany numer pętli odpowiednich dla szalik i 30 pętli może być więcej, jeśli chcesz szalik szerszy. Aby to zrobić, podjąć wątek w lewej ręce w taki sposób, jak to wynika z numerami 1, a następnie numer 2. Upewnij się, że wątek nie jest napięta.

Następnie wstawić dwie szprychy w pętli przy kciuka, a na rysunku cyfrą 3. Następnie wyciągnąć górnej nici w pętli, jak pokazano na Figurze 3, w rezultacie można uzyskać pierwszej pętli, jak pokazano na figurze 4. Z drugiej strony, liczba wciska się w szprychach pętli i pociągnąć wątek. prawie takie same, jak w poprzednim przypadku. Można otrzymać drugą pętlę i stale na końcu cyklu. Podczas przełączania z rzędu do następnego wiersza Pierwsza pętla nie jest provyazyvaetsya i usunięte (więc każdy wiersz).

Następnie weźmiemy pod uwagę prawo i źle pętli. Pomysł jest najbardziej podstawowym i pętli na podstawie których wszystkie dziania i całej reszty, to pętle tylko manipulacji danymi.

Zawias przedni: usunięto pierwszą pętlę przesuwane do drugiego wiersza. Następnie wprowadzić igłę do pętli przez sam trzymać i rozciągnąć wątek do siebie. Wygląda to tak:

Źle pętli: pasuje prawie tak dobrze jak z przodu, jedyną różnicą jest to, że igła jest wprowadzana do pętli siebie, ale dla siebie. Oto jak to zrobić:

Nakida: często w wzorców szkice, są wykonane bardzo wystarczy tylko raz owinąć nić wokół szprych. To będzie nakida, to wygląda jakby innej pętli. W pierwszym, to znaczy w zasadzie szereg szkiców są wykonane.

Zamknięcie serii: Należy to zrobić, kiedy wszystko związały i kończy pracę. Na przykład, gdy związany szal. Strzelaj pierwszej pętli ostatniej serii. Provyazyvayte drugie, i to umieścić wstępną pętlę.

Następny provyazyvayte obok st i jej sukienka wcześniej, jest to, co widać na ostatnim zdjęciu. Tak aż do końca, aż nie jest jedną pętlę. Ostatnie pociągnięcie pętli na 3-5 cm i pokroić w wyniku masz długi ogon, który może być dokręcone po haku i nie będą widoczne.

Więc zamknąć numer.

Nauczyłeś się najbardziej podstawowe techniki w drutach. Powodzenia na drutach!

Share →