dystonia wegetatywna-naczyniowego

Życie i dystonii naczyniowych.

Wokół widzimy wiele osób z dumą deklarują swoje zdrowie. Mają żółtą obrzęk twarzy, drżenie rąk, barwione ochrypły głos. Oni nie mogą żyć dzień bez kilku papierosów lub kieliszek wódki. I to jest wspaniałe? Wraz z "zmyślone zdrowe" wiele "chory umysłowo"Stale zaniepokojona naruszeniem ich zdrowia, szukać najbardziej objawów dolegliwości, regularnie brać leki, leki, witaminy, itp

Patrząc na nie, zdajesz sobie sprawę, że ci ludzie są naprawdę chory, ale nie, że z których traktowane.

Czytamy świętych ojców, że choroba jest związane z grzechem, a przemysł wręcz grzeszne, w rzeczywistości, to jest choroba. Jezus uzdrowił paralityka, mówi: "Bądź dobrej myśli, moje dziecko! Twoje grzechy są odpuszczone" (Mf.9,2). Dokonać innego uzdrowienie, On mówi: "Lee Sin nie więcej, aby ci się coś gorszego" (In.5,14). Jesteśmy w naszym upadłym stanie nie widzimy jasno i ich choroby. Po pierwsze, często patrzą tylko na ciele i duszy i ducha zapomnieć.

Po drugie, rozumiem, przyczyną choroby jest prymitywny: wypadek, przeziębienia, zmęczenie, infekcje. Nie chcemy, aby uznać, że Bóg często doznaje choroby i smutek dla naszego upomnienie, korekty, do której zostanie myślałem o moim życiu i zmienił go. (A słowo "Powodem" jak niejasne. Tu rzucił kamieniem w okno, i to był zepsuty, co jest tego powodem? Że szkło jest kruche?

Tak, oczywiście. Co ciężki kamień? Tak, to też. Fakt, że ktoś się poddać? Co okazało się rzucić jakiś powód w tej chwili w tym miejscu? Marshall, budują przyczynowo-skutkowych, a oni gdzieś "złe nieskończoności").

Po trzecie, bezlyubovnoy jego egoistyczne ja-zamknięty i nie widzą, że nasza choroba i choroby są prawie zawsze zbiorowa. Staramy się przymknąć oko na ich część winy na choroby i cierpienia innych.

Jeden Bóg uzdrawia. "Bo ja jestem Pan, który cię leczy" (Prz. 15, 26). Leczy, dając osobie integralności, budowanie ciała, duszy i ducha. Integralność jest określana przez cel. Naszym celem jest zbawienie nabyte zbiór łaski i pełnia ubóstwienie natury ludzkiej.

Czy chcemy, aby się leczyć? Wielu z nas jest obojętne, bezmyślne stan automatycznego pobytu na ziemi naszego życia. Pozostałe "przyjaciele" ich choroba, a jednocześnie realizować swoje grzeszne cel (mniej pracować, aby uniknąć tego lub tej usługi, aby uzyskać pewne koncesje). Inni mają obsesję na punkcie samozniszczenia, oddając w uzależnienie od narkotyków, alkoholizmu, ciesząc się lenistwo i pożądanie. Ale jeśli człowiek szczerze pragnie z całego serca leczyć, więc jego odzyskanie już się rozpoczął.

Uzdrowienie całość życia, sakramentach Kościoła, które dają osobę Bogoprichastnost.

Skoro tak jest, powstaje istotne pytanie: czy prawosławnych w przypadku jakichkolwiek dolegliwości skontaktować vrachamili jeden szpital dla niego — Kościół i inne nie potrzebne? Biskup Barnaba "Podstawy techniki świętości" pisze, że wielcy święci i asceci nigdy nie były traktowane przez lekarzy, pozostawiając całą sprawę Bogu. Ale tylko doskonały nie może kłamać do powiedzenia: "Bądź wola Twoja!" Dla nas, słaby, mało wiary z niedowierzaniem, odmowa opieki medycznej może łatwo stać się podstawą, na której rosną bezgraniczną pychę: Nie jestem jak każdy inny, każdy jest zmuszony udać się do szpitala, ale dla mnie, jak tylko chory, Pan natychmiast cudu ! Jeśli mam ból zęba po jem dużo słodkiego i właściwie dla nich nie uczestniczyć, nie będę się wstydzić zapytać cudownego uzdrowienia Pana? Moim zdaniem, godny iść do szpitala, uszczelniania zębów, aw przyszłości być bardziej umiarkowane.

Powiedział: "Nie wystawiał na próbę Pana, Boga" (Mf.4,7). Nie należy spieszyć się z otchłani, i czekać, aż cię aniołowie złapać. Ludzie powinni starać się go w połowie drogi do Boga bez względu na to, jak nieistotne lub była ta część podróży.

Medycyna nie jest to sprzeczne z przykazaniami Bożymi. Wykonany został przez Pana, jak to opisano w Biblii. Wśród chrześcijan w każdym wieku miał dużo lekarzy. (Natomiast wśród sekt często kompletny lek odrzucenia). Jednak odwołanie się do lekarza, musimy pamiętać, że leczenie nie daje nam się z lekarzem, ale Pan.

Wszystkie nasze — i siły i zdrowie, i samo życie — od Pana. Leczony przez lekarza, Boga, powinniśmy poprosić o windykacji. Pobożny lekarz prosi Boga, aby pomóc mu dać na łatwość ich związek z pacjentem, kontroluje on przykazania i kościół ewangelicki.

Pierwsi chrześcijanie, pokazuje, biskup Barnaba lekarza często duchowo i fizycznie połączone w jedną osobę.

Zatem pytanie może być prawosławni iść do lekarza należy odpowiedzieć: tak, można, ale nie każdy, kto nazywa siebie "lekarz" i "uzdrowiciel", I leczenie, oczywiście, powinien poprosić o błogosławieństwo ich duchowego przywódcy. Życie człowieka z modlitwy, nawrócenia komunii; Życie z umiarem i czyste — jest to jedyny zdrowy sposób życia, zapobiegania dolegliwości fizyczne i psychiczne. A jeśli już jesteś chrześcijaninem chory, pierwszą rzeczą jest, aby dbać o recepcji Najświętszego Sakramentu Pokuty, eleoosvyascheniya i komunii.

Share →