Dzwony z papieru

Dzwony z papieru

8 marca — Międzynarodowy Dzień Kobiet, który obchodzony jest we wszystkich krajach byłego ZSRR. Na początku to było święto kobiet pragnących mieć równe prawa z mężczyznami. Ale teraz, że dzień ma inne znaczenie.

Po raz pierwszy wspomniano w odległej 1913. W dniu 8 marca w naszym czasie powitania wszystkie dziewczyny, kobiety i babcie im kwiaty i prezenty.

Ten rozdział pokazuje piękne wyrobów papierowych, 08 marca. które mogą spowodować, że dzieci w różnym wieku.

Miły prezent to święto, oczywiście, kwiaty. Dzieci w wieku przedszkolnym mogą sporo papieru aplikacja kwiatów. Szczegóły kompozycji mogą pomóc dziecku cięcia dorosłych. Albo będzie on wykonywać pracę w stylu aplikacji pęknięć.

Następnie liście i płatki kwiatów dziecko będzie oderwać, a nie wyciąć nożyczkami.

Dzieci w wieku przedszkolnym mogą cieszyć się produkty w stylu kolażu. Dziecko może sam lub z pomocą dorosłych wyciąć zdjęcia ze starych czasopism i utworzyć jeden obraz kolaż. Kolaż może być używany i fotografie i wycinki z gratulacjami.

Trudniej jest stworzyć bukiet z wykorzystaniem techniki origami. To jest bardziej odpowiedni dla dzieci studentów. Może być wykonana z papieru kusudama — piłki z różnymi kolorami. Albo po prostu zrobić kilka masowych kwiaty i kształtować je w bukiet. Bardzo piękne i żywe produkty mogą zostawić jeśli używasz stylu origami modułowe.

Różne postacie wprowadzone Origami można stosować w aplikacji.

Kwiaty, wyroby z papieru do 8 marca mogą być bardzo różne. To może być stokrotki i chryzantemy, róże i tulipany i konwalie i krokusi- Wystarczy wybrać odpowiednią technikę. Na przykład, tulipany lepiej w origami, Prezentowy stokrotki, chryzantemy przycinanie.

Opcje do tworzenia papierowych kwiatów dużo, wszystko jest ograniczona tylko przez wyobraźnię, kto przygotowuje prezent. Bukiet kwiatów, takie wyglądają świetnie w wiklinowym koszu papieru.

Do koloru, można zrobić pocztówki, również domowej roboty, wykonane z papieru. Można go urządzić trójwymiarowe figury i rysunek 8. Widok na karcie mogą także różnić się od standardowego prostokątnym. Tutaj dopasowanie i kształt ośmiu, a sylwetka motyla i kwiat.

Co mama lub babcia czuje się jak królowa w wakacje, możesz i dać im koronę papieru. Papier to lepiej wziąć gęsta i dekoracji korony może, na przykład, czy aplikacja kwiaty w stylu Prezentowy. Nawet do dekoracji korony doskonale nadaje się kryształy i koraliki.

Gotowy do pakowania prezent może być piękne domowe pudełko z tektury i ozdobić go też. Kształt okna mogą być nietypowe, na przykład, przypomina kawałek ciasta.

W tym dziale znajdą Państwo znakomite przykłady wyrobów z papieru, który będzie dobry prezent na 8 marca.

Share →