Faza przygotowawcza przed saunie

Faza przygotowawcza przed saunie

Przed wizytą w saunie powinny być starannie przygotowane. W przeciwnym razie, można stracić na wadze za pomocą sauny, jeśli nie są do tego procesu poważnie i dokładnie? Na przykład, dzień przed saunie powinno zorganizować czczo dzień wyczyścić jelita. Należy to zrobić bez przerwy, ponieważ uwalnianie toksyn do krwi przez jelita zwiększonej pod wpływem bardzo wysokiej temperaturze, co, oczywiście, istnieje obawa. A w saunie należy dokonać tylko lekkie śniadanie. Owsianka jest idealnym rozwiązaniem w tym przypadku.

A na 02:00 do sauny nie ma nic niemożliwego. I powinny również pić dzień znacznie mniej wody niż zwykle. Prawda ograniczyć lub truskawki lub wapna infuzji lub wywar z dzikiej róży. Ale kawy, mocnej herbaty, że dzień nie zaleca się pić.

Tak więc, po procedury wstępnej obróbki może być uruchomiony w odchudzanie sauna i piękna.

Zanim pójdziesz do łaźni parowej należy wziąć prysznic, ale nie mokre włosy. Okres każdy z dostępem do łaźni parowej może być od 3 do 10 minut. I przez cały czas niezbędny do dokonania ustaleń nie więcej niż pięciu procedur w saunie do utraty wagi.

Temperatura w saunie nie powinna być o wiele wyższa niż 90 ° C. Jeśli siedzisz w łaźni parowej dłużej niż to konieczne, czy temperatura jest wyższa pozycja, to twoje ciało będzie wystąpić dodatkowe obciążenie.

W pierwszym przypadku w parze musi najpierw usiąść około 5 minut, następnie trzeba iść i wziąć ciepły prysznic. Następnie powinna dać sobie przerwę 20 minut — tym razem do picia nic innego, więc ciało było w stanie pozbyć się toksyn. W drugim biegu znów usiąść i siedzieć aż poty, po to może udać się na górnej półce przez 7-10 minut. Teraz znów zejść na dół i tam przez 3-4 minuty, a skóra mycia z potu frotte rękawicy.

To będzie dobre, aby podrażnić skórę i zrobić bardziej intensywne pocenie się.

Po wyjściu z łaźni parowej, wziąć kolejny prysznic. Najlepiej wziąć ciepły prysznic, a nie zimne. I nie pływać w basenie z zimną wodą, lub być w zimnych pomieszczeniach, więc jeśli masz zamiar schudnąć, bardzo ważne jest, ciepła atmosfera. W zimnych kapilar zawężony i natychmiast zmniejszyć pocenie.

Po pary dobrze jest pić herbatę ziołową lub rozcieńczony sok ciepły, która pobudza jelita i serce, oczyszcza wątrobę. Napoje bezalkoholowe, może zmniejszyć pocenie napój nie jest zalecane.

Ponadto istnieją inne skuteczne środki utraty wagi w saunie. Są to maski do utraty wagi i okłady do utraty wagi.

Maski do utraty masy ciała w saunie

Gdy skóra jest parzona w saunie, staje się bardzo wrażliwy na maskach składników ciała. Dlatego ten moment najbardziej odpowiedni do zastosowania jednego z narzędzi do utraty wagi w saunie — maska. Ta maska ​​może zrobić własne domowe naturalne składniki.

Aby to zrobić, weź 4 łyżki miodu, 3 krople olejku (który jest do smaku) i 4 łyżki śmietany ciężkich najbardziej.

Ponadto przed drugim naborze w organie łaźni parowej pocierać soli — jest to również doskonale wspomaga utratę wagi. Dla tych, którzy mają bardzo wrażliwą skórę, lepiej soli z miodem. Następnie owinąć ręcznikiem i siedzieć w formie 3-5 minut. Po konieczności wydostać się z łaźnią parową i położyć więc kolejne 15 minut, bez brania prysznica.

Tylko przez obecnie dostępne obmytsya ciepłą wodą, a następnie reszta przez 20 minut.

Okłady do utraty wagi w saunie

Najprawdopodobniej po tym opakowaniu w saunie, nie będziesz mieć więcej wątpliwości, czy sauna pomaga schudnąć. Jest to wspaniały okłady do utraty wagi jest z pewnością przyniesie ci tylko korzyści. Ten okład może być kawa lub miód.

Bo to jest konieczne, aby umieścić kawę lub mieszaniny miodu na swoich obszarach problemowych i owinąć każdą plastiku lub trzymać film. Po 15-20 minutach usuń folię i zrobić delikatny masaż na strefy wpływów.

Potem znowu iść do łaźni parowej — które redukują pocenie się, bo po owinięciu objętości płynu w skórze komórki zmniejszyć. Następnie przepłukać pod ciepłą wodą i odpocząć. Po sesji w saunie powinny być chłodne co najmniej 30 minut.

Przeciwwskazania do sauny

W dniu procedur w saunie nie można palić i pić alkoholu — te złe nawyki negatywny wpływ na proces utraty wagi.

Wystarczy pamiętać, że w saunie i łaźni ma również swoje przeciwwskazania, ponieważ wysoka temperatura reżim jest szkodliwa dla osób z chorobami serca, miażdżyca, choroba niedokrwienna serca, nadciśnienie, astma, skłonnością do krwawień. Ponadto, nie mogą uczestniczyć w saunie ludziom gorączkę, nowotwory, zakażenia, epilepsji, cukrzycy, nasilenia choroby wrzodowej, niedożywienie, marskości wątroby.

Sauna z cellulitem

Sauna jest również skuteczny przeciwko cellulitu. Można nawet powiedzieć, że jest to najbardziej dostępne i przystępne cenowo dla większości ludzi sposobem walki z cellulitem. Po tym wszystkim, w czasie pobytu w saunie, skóra jest dobrze ogrzewane i jest przyspieszenie procesów przemiany materii, dzięki czemu poprawia się mikrokrążenie krwi. Ponadto pory w rozszerzają skóry i z ich pomocą, skóra staje się więcej tlenu, zaczyna się głębiej «oddychania». Mięśnie również podczas tej procedury relaks z tego powodu i masażu, a zwłaszcza do masażu, na obszarach problemowych, obecnie najbardziej skuteczne.

Nic dziwnego, że japońskie kobiety od dawna stosowane w saunie z cellulitem. Nawet po jednej 30-minutowej sesji w saunie, można stracić średnio 600 kalorii i wypracować wiele obszarów problemowych. Ponadto, w trakcie leczenia w saunie dużo wody jest tracona, a więc waga.

Sauna na podczerwień: wyszczuplający i antycellulitowy

Nie tylko zwykle sauny walczy z cellulitem. Dziś, jest też sauna na podczerwień: utrata wagi z nim, a także walka z cellulitem, zyskuje popularność. Prawie wszystkie obecnie wiodące centra fitness wyposażone są w tych saunach. Ponieważ jest bardzo skuteczny przeciwko cellulitu jak sauna na podczerwień + Odchudzanie: opinie twierdzą, że procedura jest bardzo skuteczny, jak proces utraty wagi.

Ponadto, dobrze jest to proces regeneracji po wysiłku lub urazu.

Co różni się od konwencjonalnego saunie podczerwieni? Nie jest to proces ogrzewania powietrza i sam korpus. Ciepło przenika do 2-4 cm, zazwyczaj, w związku z czym nie jest prawie bezpośredni wpływ na cellulit i odkładanie tłuszczu. Jak wiadomo, po podgrzaniu ciało zaczyna pocenie się i przejdź przez pory toksyn skóry. Nie mogę w to uwierzyć, ale w rzeczywistości utrata kalorii w saunie można porównać tylko z wyczerpujących zajęć sportowych przez okres jednej godziny.

Oznacza to, że w ramach jednej sesji w saunie jest stracone 1 kg nadwagi, która pozwala określić, na wysokiej klasy sauna na podczerwień: odchudzanie i referencje od tych, którzy z nim spadły sporo na wadze, bardzo pozytywny.

W saunie na podczerwień można kontrolować temperaturę ogrzewania, ponieważ zależy to, ile kalorii organizm pozostawi średnio liczba ta wynosi 600 kcal. Oczywiście, wiele z tego utraty wagi wyniósł wydalania z nadmiaru płynu i to po prostu pozostawić tłuszczu trawiony pod wpływem podwyższonej temperatury i żużla.

Rekomendacje dla najlepszego efektu sauny na podczerwień

Można zrobić jeszcze bardziej intensywne sesje w saunie na podczerwień: utrata wagi będzie szybciej, pod pewnymi warunkami, takimi jak gorące prysznice, który przyczynia się najbardziej obfite pocenie.

Przed rozpoczęciem sesji w saunie na podczerwień, nie powinni przyjmować pokarm. Alternatywny jedna sesja w saunie z innej sesji gorącego prysznica, jak już wspomniano, jest przeznaczona na zwiększenie puli. Podczas sesji lepiej więcej ręcznikiem. Przed i po zabiegu, to jest konieczne, aby pić dużo wody niegazowanej przywrócić straty wody i soli.

Po sauny na podczerwień jest sam czas, ponieważ ciało jest nadal oczyszczania, a on po prostu potrzebują czasowego złagodzenia. Szczególnie potrzebne układ krążenia relaks i mięsień sercowy. Także do sesji nie jest konieczne stosowanie kremy i płyny.

Przeciwwskazania do sauny na podczerwień

Należy zwrócić szczególną uwagę na przeciwwskazania, które istnieją na sesje w saunie na podczerwień. Bo do nich, ta procedura nie pomaga schudnąć, ale powodują znaczne szkody dla zdrowia — dość.

Należy skonsultować się z lekarzem, jeśli pacjent przyjmuje żadnych leków, ponieważ mogą one być niebezpieczne w połączeniu z zabiegów termalnych. Ponadto, jeśli masz wysokie ciśnienie krwi lub ciężką rozsiane, a następnie na przeprowadzeniu procedur w saunie na podczerwień jest również bardzo przeciwwskazane. I jasne jest, że, jak zwykle, i sauną na podczerwień, w pobliżu zbyt ciężkiego wysiłku fizycznego, zabrania się udziału kobiet w ciąży.

Wiele badań z właściwości sauny infrared odbyły się w większości laboratoriów medycznych na całym świecie: Japonia, USA, Chiny. I wszyscy, bez wyjątku, nie tylko potwierdziły lecznicze właściwości tych kabin. Jako terapeutycznych zabiegów w saunie na podczerwień ma zastosowanie w świecie od lat 80-tych 20 wieku. A nie tak dawno temu wszyscy stał się dostępny w Rosji.

Share →