Figury do ogrodu z własnymi rękami

Figury do ogrodu z własnymi rękami

Podsumowanie artykułu:

Z nadejściem wiosny, mieszkańcy domów prywatnych zaczynają rozumieć, jak to wszystko samo się udało! Cieplej, tym więcej czasu chcesz spędzić z dala od domu. Trawa jest zielona, ​​słońce świeci… Rodzina stopniowo przesuwał się żyć w ogrodzie.

Na hamaku rozciągniętej między drzewami, w cieniu jest okrągły stół z krzesłami. Sielanka.

Każdego roku trend dekoracji ogrodu nabierają tempa. Niesamowite łóżka, ścieżki, fontanny, mosty, wodospady z kaskadami… Jest tyle ciekawych ogrodów, można chodzić na nich, jak muzea. I nie chce odejść.

Właściciele tych niezwykłych miejsc z całego świata, przynoszą wspaniałe figurki ogrodowe, «nie było w ogóle»! A producenci figur gipsowych w ogrodzie stara huśtawka. Wzdłuż szlaków długodystansowych wysadzanej rzędy gnomów i zające. Identyczne i neobayatelny.

Ponieważ liczba jest często kosztem jakości.

Ale sąsiedzi z żółwiami traw i gigantyczne żaby. Od tego nie można powiedzieć. Ale sąsiedzi przyniosły te gady gipsowe z Tahiti.

I nie byliśmy na Tahiti. Nie jesteśmy tu złe…

Piękne przedmioty z ceramiki do ogrodu są pokazane na zdjęciu poniżej.

W ogóle, chce duszę do nieba, ale grzechy nie są dozwolone. Jeśli można nazwać grzechu dochód dyskretny. Ale nasi ludzie, jak wiemy, do piekarni dla taksówką nie będzie. Ponieważ chleb pieczony się. I dane do ogrodu z rękami zrobić wiele. W artykule idzie na wspaniałych wzorów opon, pomalowane w żywych kolorach. Chociaż rzemieślnicy zarządzać wstać cuda szorstkiej gumy.

Muszę powiedzieć, że nie tylko w domu, ale także w ogrodzie wiele można zrobić z rękami bardzo profesjonalna. Oprócz oszczędności pieniędzy przynosi dużą porcję endorfin we krwi. Ponieważ kreatywność, zwłaszcza w przyrodzie, jest najbardziej niezwykłą rzeczą w świecie zrobić.

Figury do ogrodu z własnymi rękami od opon:

Przyjrzyjmy się, jakie figury ogrodowe z ich rąk może zrobić, jak to zrobić, i jak umieścić. Jak zawsze podkreślając fakt, że po rozsądnej cenie czasu i pieniędzy. Jak zawsze idziemy od prostych do złożonych.

Figury do ogrodu z kamienia

Po prostu — kamienie. Są bardzo dekoracyjne same w sobie. Z głazy i kamienie mogą umieścić wszystko od dekoracyjne ogrodzenia na łóżkach do trolli postacie bajek. Pamiętasz, że trolle zwracają się do kamienia z pierwszych promieni słońca? So. Kamienie nie można po prostu położyć się i malować farbami akrylowymi, które znamy nie blakną na słońcu i deszczu nie będzie umyć.

Koloryzacja smaczne jak farby biżuterii. I tylko z tego prostego sposobu na stworzenie unikalnych figurek ogrodowych z własnych rąk. Mieszkańcy ogrodzie nie będzie dokładna, nikt na świecie.

I można malować kamienie w delikatnych odcieniach białego rana. A biała farba stosowana dekoracyjny zespół. Możesz zrobić graffiti na skałach! Jak Ci się podoba ten pomysł?

Możesz zrobić kilka gładkich kamieni z wielu biedronki i rozpowszechniania ich w całym ogrodzie.

Dokonywanie słońce kamieni do ogrodu:

Podobnie dobre truskawki z kamieni! Dlaczego nie rozcieńczyć zielona trawa na czerwono?

A jak ty «żywy» kamienie? Świetny pomysł, ale trzeba być w stanie korzystać. Decoupage tutaj będzie bardzo alienly…

Udekoruj ogród łóżka

Następnie na złożoność idei — ukształtowane rabaty kwiatowe. Wygląda bardzo stylowy rower, który jest jak przewożących kwiatów i niedbale oparł się o drzewo. Och i zapomnieć…

Mogą być przystosowane do kwietniki obiekty przestarzałe w domu. Po prostu nie dać się ponieść, nie stwarzają pozory składowisk.

Stylowa wykorzystanie starych rzeczy pod łóżkiem:

«Ozdoby»To zrujnuje ogród:

Figury ogrodowe z oddziałów

Następny pomysł — figury ogrodowe z oddziałów. Kiedy wiosną drzewa są wycinane, nadal istnieje wiele oddziałów. Możesz je wyrzucić lub spalić.

I można zbudować domowy kompozycję ogrodu. Począwszy od prostych bocianów gier (niech to będzie dekoracyjne. On również posadzone kwiaty), do bardziej skomplikowanych figur zwierząt.

Cementowo-gipsowe figurki wykonane

Stopniowo doszliśmy do użycia mieszanki z cementu i alabastru do tworzenia postaci. Po budowy lub naprawy są zawsze co najmniej połowa wypełniacz worek i cementu. Dlaczego nie umieścić je w tej sprawie?

Za tak wspaniały jeża (zob. Zdjęcie Vische) jako podstawy, weź starą budowie ramki kask. Top kask liberalnie otynkowany tynk gipsowy, palce utworzone igłę.

Teraz jeż będzie suche dni. I będzie malowane farbą akrylową w ich naturalnym kolorze ёzhikovie.

I tak to jest pałac w rzeczywistości nie jest to skomplikowana sprawa. W ziemi wykopali podstawę. W tym przypadku przycinania rury żelaza. Cementowania tych otworów w fundamencie cięcia. Są one obficie pokryta cementem. Umieść gonty cementu.

Wyciąć plastikową butelkę, przyszłość okna, klejone bezpośrednio na cement. Ale to o wiele ładniej się, jeżeli występuje, pasty szklanej. Pozostałości okulary chętnie daje żadnych warsztat.

Pozostałości płytek — Sklep, który sprzedaje płytki. Kamyki mogą być gromadzone na rzece lub morzu. Dla pieniędzy otrzymasz tylko cement! I nawet on jest, jest niepotrzebne sąsiadów :).

Dach tworząc stożek dłonie na tej samej masy cementu. Do płytek muszą być podzielone na kilka części płytki. Ogrodzenie formowania samą zasadę jako zasadę, za pomocą drutu.

Więc ponieść, można zbudować wspaniały miasto w swoim ogrodzie.

Epilog

Jak widać, nie jest konieczne, aby kupić dużej ilości drogich dodatków. Nikt nie twierdzi, że są bardzo piękne. Ale to jest całkiem możliwe, żeby kupić gotowe, a reszta odnowione rękę.

Wszystko dosłownie wszystko może być używana z prawej podejścia. Jedyna rzecz, bez której nie można zrobić, więc to nie jest bez ciężkiej pracy i dobrego smaku.

Aby nie być prowadzony przez samą wyobraźnią — Bazgroły szkice. Pomyśl na papierze to, co chcesz, aby przywrócić do życia, w jakimś zakątku ogrodu będą odpowiednie ten projekt. Następnie zebrać wszystkie niezbędne materiały. I tylko wtedy, gdy jesteś gotowy, przejdź do większości, w rzeczywistości, w pracy.

Bez planowania i przygotowania wszystkich niezbędnych prawo, istnieje ryzyko przedsięwzięcia «niedokończony» aż do końca lata. No nie ma takich kamienie wszędzie! I niedokończone fragmenty będą straszyć gości z awangardy. Lub bez przemyślane szkic rzeczy nie udać, i będzie musiał rozbić i przebudować.

Dobra, jesteś cierpliwy. A niektóre mogą zniknąć, a polowanie na kreatywność na wszystkich!

Nie należy używać pianki, tkaniny do montażu i innych materiałów, które łatwo uszkodzić. Zapoznaj się z podstawą udanego doświadczenia innych mistrzów, a poruszać się po drodze. Niech twój dom będzie kwitnący ogród i ogród — przytulny dom.

Elena Immortal, zwłaszcza dla iBud.ua

Zamieszczone w dniu 03 października 2012

Share →