Fioletowy: Opieka w domu

Fioletowy: Opieka w domu

Obecnie Violet rozcieńczony zarówno rośliny do domu i ogrodu. Na początku wszystko odnotowano 20 gatunków fiołków. A dzisiaj pochodzi po prostu ogromną ilość różnych odmian, które są sklasyfikowane według pewnych kryteriów, jak: kształt liści, kolor, rodzaj i wielkość kwiatostanu. Według typu fiołków kwiatostanu są podzielone na odmiany dwu i frędzlami.

Powłoka małych kwiatostanach wpływa także jego niezwykłą różnorodność: kwiaty są kolorowe i monochromatyczne, kolor może jeszcze skomplikowanych wzorów lub obręcz, zbudowany na połączeniu różnych odcieniach. Istnieją oddzielne gatunki ampelnye. Odznaczają się one w szerokim zielonej łodygi i małej ilości kwiatostanów. Fioletowy, to jest naturalnie rosnące w podłożu odżywczym luźnego preferuje umiarkowane światło, nie potrzebują dużo wilgoci.

Fioletowy: Opieka w domu

Podlewanie — umiarkowane, fioletowy sypialnia, opieka w domu, dla której nie jest niemożliwe, nie tolerują nadmiaru. Próba jej do wody, w zależności od poziomu wilgotności, ale w żadnym przypadku nie więcej niż 2 razy w tygodniu. Podczas kwitnienia podlewanie powinno być prowadzone z dużą starannością, tak aby woda nie przedostała się do większości fiołków kwiatostanu. Nawet w trakcie rozkwitu nie mogą być wykonane natryskiwanie lub wysokie ryzyko choroby.

Pielęgnacja w domu najlepiej jest wykonywać ostrożnie, stosując metodę zanurzania — podlewania z palety. Pojemność z kwiatem delikatnie zanurzone w wilgotnym podłożu (odżywczego torfu, mokrego piasku, betonowego bloku lub zwykłych otoczaków rzecznych). Ważne jest, aby nie zapominać, że dno zbiornika muszą być otwarcie kwiat.

Gleby dla fiołków

Pielęgnacja w domu powinny być realizowane fioletowy tak, że warunki jej zatrzymania były tak blisko ich naturalnym środowisku. Gleba do fiołków uzyskane przez połączenie czarnej gleby lub liści ziemi, przesianej piasku rzecznego i torfu proporcjonalnego stosunku 5: 1: 3 Po transplantacji kwiaty na dnie zbiornika zaleca się wlać trochę rozszerzony żwiru gliny lub wilgoć nie może stać i stać się przyczyną chorób. Powrót do podłoża dodaje jakości węgiel i suche grzywny mech torfowiec.

W układzie korzenia rośliny powierzchowny, tak że powinny być wykorzystane do przeszczepu niskiego doniczkach o średnicy od 5 do 9 cm Najczęstszym błędem wielu ogrodnicy. -. Wykorzystaniem małym pojemniku o małej średnicy 3-4 cm, ale stosowanie takich bliskich doniczkach prowadzi do niepożądanych niedostateczny rozwój układu korzeniowego często konieczne jest przeszczep, który zapobiega naturalny rozwój i wzrost fioletowe.

Jak karmić fiołki

Przez cały rok, fiołki trzeba karmić — oznacza to właściwą opiekę. Polecam alternatywną wspólnego nawóz organiczny i nawozów. Wystarczy, aby spędzić zimę karmienia 1 raz, przy użyciu nawozów organicznych. A wiosną okresowego trzeba zrobić dobry nawóz, nawożenie wykonywane 3 razy.

Podobnie fioletowy karmione i jesienią. Latem planowane nawożenia zależy od warunków i stanu rozwoju roślin.

Temperatura powietrza i oświetlenie

Co chce fioletowy? Pielęgnacja w domu wymaga dobrze oświetlone pomieszczenie, ale to jest surowo zabronione, aby umieścić w bezpośrednich promieniach słońca. Jeśli umieścisz fiołki na parapecie, konieczne jest, aby upewnić się, że zakład w każdym razie nie do czynienia z powierzchni szkła.

Hodowcy często korzystają z takich specjalnych żarówek fluorescencyjnych do stworzenia optymalnych warunków dla wzrostu roślin. Fiołki boją się przeciągów, ale dla dobrego wzrostu po prostu potrzebują świeżego tlenu. Dlatego też, gdy fiołki muszą znosić uzwojenia w każdym pokoju.

Na pewno wygra te piękne rośliny. Więc nie wahaj się kupić i cieszyć się niezrównaną piękno.

Share →