Francuskie warkocze

Francuskie warkocze

W dzisiejszym świecie, dziewczyna ma zachować się wszędzie — do pracy, spotkania, imprezy, do domu. I zawsze należy patrzeć na 100%. Jednak nie zawsze mają czas, nawet do układania. Na szczęście jest jeden wielki fryzurę, że nie potrwa długo, a można to zrobić samodzielnie, a które nie mogą jednak radować. Oczywiście, to jest słynny Francuski warkocz lub skok.

Przez długi czas istnienia takiej fryzury, zwykłe dziewczyny i styliści gwiazd udało się pochodzić z wielu różnych odmianach, które można wykonywać na włosy o różnej długości i faktur. Dzisiaj przyjrzymy się, jak splot francuski warkocz własne ręce, wydatki nie więcej niż 10 minut przed lustrem. Dowiedz się splot francuski francuski warkocz wodospad i vice versa.

Francuski warkocz: Wideo

Francuski program oplot tkania

Fryzura francuski wodospad

Plaga Francuski powietrza wodospad niezależnie (instrukcje krok po kroku)

• Po pierwsze, trzeba przeznaczyć niewielką część włosów w okolicy skroniowej bliżej powierzchni i dobry grzebień ją w kierunku tyłu głowy.

• Następnie podzielić włosy na trzy pojedyncze, o tej samej akcji.

• Tat kosa początek z górnego pasma. Dostajemy go w środku pasma, a następnie zrób to samo z dolnej nici. Po trzecie, górna nić, znów zaczynamy w środku i płynie w dół między dwoma pozostałymi aspektami. Będzie zwisać swobodnie o łącznej masy włosów.

Możesz przebić jej kraby, więc nie koliduje z dalszych prac.

• dalej do tkania w tej samej techniki przekątnej przeciwnym punktem głowicy. Pamiętaj, że co trzeci aspekt trzeba zawieść.

• Po osiągnięciu ostatniego punktu, gumki do włosów naprawić, z wyjątkiem nici, które spadły do ​​wodospadu i wyróżniać się z tłumu.

Może niektóre dziewczyny chcą się zatrzymać i wersja ta fryzura wodospad, nie jest tak źle. Wygląda bardzo oryginalnie, ale będziemy kontynuować.

• Reszta curling włosy dokręcić się trochę, aby stworzyć piękne loki.

• Tuck kołowrotek wewnątrz i popliteus je do ogona, aby ustalić za pomocą kołków.

• Możesz zostawić ogon lub zebrać wszystkie włosy w małym kok z boku. To zależy od nastroju i smaku dziś. Wszystkie włosy wodospad gotowy.

Weave francuski warkocz nie zajmie dużo czasu, a zadbane i piękne fryzury będą uzupełniać swoją indywidualny wizerunek.

Fryzura Falls: Video

Fryzura wodospad z dwóch nici

Francuski warkocz francuski lub obręcz na odwrót

Ten rodzaj mierzei uatrakcyjnić każdy włos. Nie ma znaczenia, że ​​są długie lub krótkie, grube i cienkie — będzie pasować każdemu. Zrób kółko francuski warkocz nie jest trudne.

Po prostu trzeba spróbować to sprawdzić.

Francuski warkocz plecionki odwrotnie (instrukcje krok po kroku)

• Ostrożnie oddzielne ogon rozstanie grzebień poziomy, wzdłuż linii włosów (gdzie kończy się w czoło i zaczynają rosnąć włosy), odchodząc 3-4 cm. Przecinanie powinien zacząć od podstawy ucha i przejść na przeciwną bazy.

• Rozpocznij splot warkocz z jednej świątyni do drugiej. Teraz blokady trzeba nałożyć z góry i pod sobą, to jest przeciwnie. Za pomocą tej techniki tkania masz dobre głośności skręcony warkocz.

• Kiedy już powlókł się do końca warkocz, zebrać wszystkie pozostałe włosy bliżej warkocz i zrobić ogon. Fix wynik uzyskany Hairspray pożądaną średnią mocowanie (jeśli zdecydujesz silny, że włosy nie wyglądają naturalnie). I będziesz miał czystego i modną fryzurę symulacji obręcz na głowie. Dzięki niemu, możesz udać się na romantyczną randkę lub spotkanie z przyjaciółmi w przytulnej kawiarni.

Francuski warkocz przeciwnie: film

Chyba każda dziewczyna znajdzie francuski warkocz jak. Trzeba tylko pokazać trochę fantazji i wyobraźni — dodawać różne akcesoria (spinki, spinki z kwiatami, wstążkami), eksperymenty z tekstur (szmer, loki, bouffant) lub z numerem warkocze. Jakie są etapy można zobaczyć poniżej.

Cokolwiek robisz, francuski warkocz zawsze wygląda niezwykłe i jednocześnie bardzo stylowy. I, co najważniejsze dla nowoczesnego dziewczyny, nie zabiera dużo czasu na stworzenie!

Share →