French manicure z dżetów na krótkich paznokciach ślub ...

French manicure z dżetów na krótkich paznokciach ślub: krok po kroku ze zdjęciami samouczek

Manicure panny młodej — jeden z najważniejszych elementów jej wizerunku. I w tym szczególnym dniu powinna wyglądać zadbane dłonie i manicure ślub był doskonały.

French manicure z dżetów ślub na krótkie paznokcie zdjęcie

Należy zadbać o to wcześniej, jeśli nosisz przedłużanie paznokci, potem kilka tygodni przed datą ślubu trzeba wybrać projekt, który będzie odróżniała się swoim stroju i fryzury i doświadczenia, w rzeczywistości, jak to często bywa, że ​​konstrukcja obrazu jest znacznie różni się od że powtarza mistrzowskich. Dlatego, aby uniknąć drobnych problemów i różnic zdań swoich pragnień z co dzieje się w końcu, trzeba przygotować się i wtedy poznacie, że są wygodne i co zmienia się trzeba zrobić, jeśli nadal coś nie do końca prawdziwe.

To samo odnosi się do manicure lakieru. Wszystko trzeba myśleć z wyprzedzeniem i staramy się realizować pomyślany projekt paznokci, aby pamiętać, wszystkie zalety i wady danego wzorca. Często dziewczyny szukają manicure ślubny, który zmieści się pod ubranie i fryzurę na 100%.

W tym przypadku powinno się zwrócić uwagę na francuski manicure, tym bardziej, że jeśli chcesz, możesz dać indywidualność i kreatywność poprzez różne rysunki.

A jeśli zdecydujesz się powierzyć tworzenie ślubu manicure najlepszego przyjaciela, siostry lub siebie, to na pewno trzeba naszą lekcję ślubu manicure z dżetów «Abstrakcja»,

Aby utworzyć ślub manicure, czego potrzebujesz:

  • lakier bazowy (Smart emaliowane);
  • biały mat lakier do manicure francuski;
  • gęsta odcień lakieru złota;
  • przezroczysty lakier wykończenie;
  • cienki pędzelek do zdobienia paznokci.

Francuski manicure z lekcji ślub dżetów

1. Przede wszystkim trzeba przygotować dłonie i paznokcie — aby wanna do rąk i wykonywać higieniczne manicure. Gwoździe piły zapewnić pożądany kształt i pokryte jedną warstwą podkładu. Daj około 2-3 minut do wyschnięcia.

2. Następnie przejdź do rysunku «biały uśmiech» — Wolny brzeg paznokcia. Można to zrobić z naklejkami, matryce lub pędzla płaskiego.

3. Teraz przychodzi najtrudniejszy etap — zastosowanie malarstwa abstrakcyjnego. Ozdoba składa się z symetrycznych par cienkich liniach łukowych. Po pierwsze, możemy wyciągnąć kilka pierwszych linii — zaczynają od boków paznokcia, od około połowy, i wysłał do wolnej krawędzi, malowane na biało.

4. drugiej pary przewodów ma skierowany przeciwnie do podstawy paznokcia — naskórka.

5. I wreszcie ozdoba łączy pierwszą parę wierszy jednej poprzecznej.

6. Powtórz wzór na każdym paznokciu. Jeśli nie znasz podstawową zasadę stosowania ornamentem, jak opisano powyżej, wzór wydaje się być bardzo trudne, a nawet do pewnego stopnia przypomina ozdoby celtyckie.

8. Na koniec manicure ślubnych pokrycia przezroczystego lakieru z połyskiem. Ostateczna Pokrywa da paznokcie specjalnym połysk i chroni przed zadrapaniami i oddziałów.

Share →